Į ką atkreipti dėmesį renkantis dulkių siurblį

Šiandien rinkoje yra didžiulis įvairių kainų ir savybių dulkių siurblių pasirinkimas. Žmogui, kuris nesupranta šios technikos, nėra taip lengva pasirinkti tinkamą dulkių siurblį. Šiame straipsnyje mes apsvarstysime pagrindinius parametrus, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis dulkių siurblį.

Sausas ir šlapias valymas

Pirmas dalykas, kurį turite nuspręsti, yra valymo tipas. Yra dulkių siurbliai, skirti sausam ir šlapiam valymui.

Dulkių siurbliai sausam valymui

Sausas valymas yra įprastas mūsų dulkių siurblio darbo režimas. Šie dulkių siurbliai yra skirti absorbuoti dulkes ir šiukšles iš paviršiaus: kilimus, linoleumą, laminatą ir kitas dangas. Dulkės patenka į specialius dulkių surinkėjus, kurie turi būti periodiškai valomi.

Tokie dulkių siurbliai skiriasi siurbimo galia, dulkių maišo dydžiu ir dizainu. Siurbimo galia yra pagrindinis parametras, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis dulkių siurblius, kurių valymo būdas yra sausas. Mes apsvarstysime šį parametrą žemiau.

Dulkių siurbliai šlapiam valymui

Šie dulkių siurbliai yra skirti šlapiam valymui. Jų pagalba galite plauti kilimus, šluotos grindis ir kitus paviršius. Nepageidautina, kad valydami ant laminato ir parketo būtų naudojami tokie dulkių siurbliai, kaip jie bijo drėgmės.

Šie dulkių siurbliai skiriasi vandens ir ploviklių talpa. Kuo didesnis kambarys, kurį reikia išvalyti, tuo didesni turėtų būti skysčių konteineriai.

Verta atkreipti dėmesį į ploviklių, kuriuos dulkių siurblio gamintojas rekomenduoja naudoti jų modeliams, sąrašą. Beje, bet kokį dulkių siurblį su pristatymu galite įsigyti Ukrainoje.

Šie dulkių siurbliai, be šlapio valymo, gali atlikti ir sausą valymą. Tačiau verta suprasti, kad juos naudoti sausam valymui nėra visiškai patogu ir patartina.

  • Pirma, jie yra daug sunkesni nei įprasti dulkių siurbliai.
  • Antra, drėgnų dulkių siurblių kaina yra daug didesnė nei sausų dulkių siurblių ir išleisti savo išteklius užduotims, kurias gali atlikti pigesnis analogas, nėra praktiška.

Siurbimo galia

Tai yra svarbiausias parametras, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis dulkių siurblį. Kuo didesnis šis parametras, tuo geriau.

Dulkių siurbliai su reguliuojama siurbimo galia yra rinkoje. Tokie dulkių siurbliai yra universalesni. Ne taip nešvariam kambariui valyti pakaks 300 W siurbimo galios. Daugiau nešvarių paviršių šis parametras turėtų būti 400–450 vatų.

Jei pasirinksite dulkių siurblį be reguliuojamos siurbimo galios, negalėsite išvalyti daugiau nešvarių paviršių (jei dulkių siurblio galia yra 300 W) arba sunaudosite perteklinę elektrą valydami mažiau suteptus paviršius (jei siurbimo galia didesnė kaip 400 W). .

Kitos galimybės

Taip pat rinkdamiesi dulkių siurblį turėtumėte atkreipti dėmesį į triukšmo lygį, purkštukus, kurie pateikiami kartu su rinkiniu, dulkių maišo tūrį, dulkių siurblio laido ilgį.

Kadangi kiti dalykai yra lygūs, natūraliai geriau pasirinkti valymo techniką su didesniu dulkių maišeliu, ilgesne virve ir mažesniu triukšmo lygiu.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas