Kuri šluota yra geriausia šluoti: tipai ir apžvalga

Norint išvalyti grindis, buvo išrastas daug šluotų dizaino. Reklamoje siūlomi sudėtingesni tinginių šunų pavyzdžiai, su kuriais be didelių pastangų galite plauti grindis sunkiai pasiekiamose vietose su įvairiomis dangomis: linoleumu, parketu, laminatu ir kt. Norėdami pasirinkti tinkamą gaminį, turite išsiaiškinti, kuri šluota yra geriausia grindims valyti.

Kuris grindų šluotos yra geresnis

Atrankos rekomendacijos

Įvairus produktas išsiskiria medžiaga, kaina ir kokybe. Norėdami pasirinkti grindų valymo šluotą iš daugybės gerų pavyzdžių, turite nustatyti atrankos kriterijus.

Specifikacijos:

Kuri šluota yra geriausia šluoti

 • Produkto gamybos medžiaga. Buitinio prietaiso korpusas pagamintas iš plastiko, medžio, metalo, kombinuotų medžiagų. Valymo elementas yra sintetinis arba natūralus audinys, gerai sugeriantis drėgmę. Purkštukų tipai - kempinė, virvė, pluoštas ir kt.
 • Prietaiso veikimo principas. Naudokite nuimamus, nejudančius ir keičiamus purkštukus. Verpimo būdas atliekamas rankiniu būdu arba automatiniu režimu.
 • Gaminio ilgis ir forma turi lemiamą reikšmę eksploatacijos metu. Modelis su trikampiu antgaliu leidžia lengvai išsivalyti baldais užpildytoje vietoje, po žemai stovinčiomis spintelėmis arba vonios kambaryje. Teleskopinė rankena leidžia reguliuoti prietaiso aukštį.
 • MOP pasirinkimas šluoste taip pat priklauso nuo buitinio prietaiso kokybės. Nebrangios prekės - trumpas gyvenimas. Nukenčia produkto savybės - jis greitai sugenda ir jo negalima taisyti.

Atsižvelkite į grindų dangą:

Pasirinkite grindų šluotą

 • Medinės grindys galima plauti tradiciniu būdu naudojant bet kokius purkštukus (MOP) - skudurą, mikropluoštą, virvę ir kt. Grindys sudrėkinamos šiltu vandeniu ir plovikliu, o po to nušluostomos suvyniotu skudurėliu.
 • Laminuotos grindys plaunamas minkštu antgaliu, kuris gerai sugeria vandenį. Danga negali būti labai sudrėkinta, reikia naudoti garų šluostes ar abrazyvines dalis. Valymo procese šiltame vandenyje turite pridėti ploviklių, šampūno, skysto muilo ir kt.
 • Dėl linoleumo specialūs MOS naudojami be aštrių, išsikišančių elementų, kad nepažeistumėte dangos. Valymo elementas pagamintas iš minkštos medžiagos, kurią galima gerai išsukti. Garo prietaisai naudojami atsargiai ir tik rekomenduojami modeliai.
 • Šlapias parketo valymas atliekamas minkštu prispaustu antgaliu. Nenaudokite karšto vandens ar bet kokio dydžio kietų dalių.
 • Porcelianą galima skalbti bet kokiu MOS ir šiltu vandeniu, naudojant ploviklius.

Populiarios veislės

Šiuo metu rinkoje yra daugybė įvairių tipų buitinių prietaisų šluostymui. Kaip pasirinkti tinkamą dizainą, kad neklystumėte įsigydami: pirmiausia turite žinoti produkto savybes ir ypatybes.

Medienos įrankis

Tai yra populiariausias modelis, kuris buvo naudojamas nuo neatmenamų laikų ir vis dar plačiai naudojamas. Įprasta šluota yra ekonomiškiausia, patikimiausia eksploatuoti, bet kokie skudurai yra tinkami valyti.

Tačiau tradicinė medinė konstrukcija turi reikšmingų trūkumų - skudurėlis nėra tvirtai pritvirtintas ir turi būti rankiniu būdu sudrėkintas ir išsuktas. Jis netinka tokioms dangoms kaip parketas, laminatas ir tt. Labiau naudojamas dažytoms grindims, linoleumui ar keraminėms plytelėms plauti.

Grindų valymo šluotos

Kempinė su mechaniniu ištraukimu

Tai konstrukcija, pagaminta iš plastikinės rankenos ir nuimamo ritinėlio, pagaminto iš akytos gumos. Stumiamas mechanizmas yra platus spaustukas ir speciali rankena. Prieš šluostydamas, volelis turi būti gerai prisotintas drėgmės.

Geriau naudoti šį prietaisą valant medines ir keramines grindis, nes ant linoleumo ar parketo gali likti įbrėžimų.

Grindų šluostė kaip išsirinkti

Pirkdami turite atkreipti dėmesį į tai, ar kempinė neiškimba, o yra tvirtai pritvirtinta.

Proceso metu nebūtina drėkinti rankų nešvariu vandeniu, galite naudoti dezinfekuojančias chemines medžiagas. Taip pat yra trūkumų, susijusių su kempinės struktūros valdymu. Taigi valyti po žemai stovinčiais baldais neveiksminga dėl išsikišančios svirties. Suspaudimo mechanizmas dažnai sugenda, kempinė greitai tampa nenaudojama.

Virvės (virvelės) šluostė

Mopas susideda iš ilgos rankenos, prie kurios yra prisukamas besisukantis raištelių antgalis ar virvių pluoštas. Jie pagaminti iš medvilnės, mikropluošto arba poliesterio. Dėl pasukamo sujungimo antgalis lengvai sulenktas ir pasukamas bet kuria kryptimi. Konstrukcija aprūpinta sukamuoju mechanizmu su ištraukimu.

Gaminyje yra specialus kaušas su krepšeliu, kuriame ištraukimas atliekamas automatiniu režimu. Tokio produkto nerekomenduojama plauti parketui, laminatui, keramikai, nes jis gerai neįgeria vandens.

Plekšnė - plokščia versija

Veiksmingiausias šluostymo modelis.

Kurios grindų šluotos yra geresnės

Šluotos plekšnė turi plačią plokščią platformą nuo 30 iki 80 cm, ji geriausiai tinka valyti ir valyti erdvius kambarius. Ilga teleskopinė rankena vyriais pritvirtinama prie purkštuko, ant kurio uždedami įvairių medžiagų dangteliai (medvilnė, mikropluoštas, guma ir kt.).

Komplekte yra kaušas su specialiu skyriumi MOSFET skalavimui ir mechaniniam paspaudimui. Konstrukcija tinka visų tipų dangoms, patogi eksploatuoti. Šluostė gerai išplauna grindis, sienas ir lubas. Tačiau jis turi gana didelę kainą, prastai surenka augintinių plaukus. Po valymo reikia rankiniu būdu išspausti ir nuplauti nuimamus dangčius.

Drugelis šluota

Šis modelis primena kempinę. Konstrukcija vadinama drugeliu dėl purkštuko mechanizmo veikimo, kai, spaudžiant svirtis, platformos pusės kyla kaip vabzdžių sparnai. Sulankstytas skalbimo elementas lengvai telpa į bet kurį kibirą.

Grindų šluotos pasirinkimas

Produktas turi patogią teleskopinę rankeną, pagamintą iš metalo-plastiko ar aliuminio, keičiamą PVA antgalį ir suspaudimo mechanizmą. Prietaisas gerai plauna bet kokios dangos grindis, valo kilimus, kilimėlius nuo dulkių ir naminių gyvūnėlių plaukų.

Verpimo mechanizmas leidžia nešlapinti rankų nešvariu vandeniu ir nenutempti proceso. Antgalį galima lengvai nuimti keičiant ar plaunant. MOP drugelis yra funkcionalus, tačiau jo tarnavimo laikas yra ribotas dėl trapios jungties konstrukcijos.

Mikropluošto variantas

Mikropluošto antgalis gali būti naudojamas įvairiems paviršiams valyti, jis gerai surenka drėgmę, plauna grindis, nepridedamas ploviklių. Poliesterio ir poliamido pluoštų servetėlės ​​turi ilgą tarnavimo laiką, skirtos daugiau nei 100 plovimų.

Mikro pluošto įtaisas gali lengvai pasiekti bet kurį sunkiai pasiekiamą kampą, nes jo platforma yra vyriai ir gali pasisukti 360 laipsnių, pakeisti pasvirimo kampą. Yra įvairių panašių modelių dizainų: su įvairių formų purkštukais (apvaliais, trikampiais, sijos pavidalo), su sukimo mechanizmu ir kt.

Teleskopinė rankena, pagaminta iš aliuminio ar plastiko, daro valymą patogesnį. Tarp trūkumų galima pastebėti: produktas gerai neišvalo naminių gyvūnėlių plaukų, reikia skalauti ir atsukti dangtelį rankiniu būdu. Be to, prietaiso su mikropluoštu kaina yra gana didelė.

Kaip išsirinkti grindų šluotą

Garo prietaisas

MOP dizainas atitinka šiuolaikines technologijas.Pats prietaisas atrodo kaip tradicinis šluota su masyvesne rankena. Viduje yra garų generatorius, kuriame pilamas paprastas vanduo. Šiluminis paviršiaus apdorojimas atliekamas karštu garu. Dėl aukštos garų temperatūros sunaikinama tarša ir patogenai.

Modelis aprūpintas keliais purkštukais įvairiems darbams, kuriais galite valyti kilimus, kilimėlius, minkštus baldus, plauti akinius, garų drabužius ir kt. Darbui nereikia jokių ploviklių ar dezinfekavimo priemonių. Prietaisas puikiai tinka alergiškiems žmonėms ir naminių gyvūnėlių savininkams.

Kurias šluotes geriausia šluostyti

Garo šluota yra daugiafunkcis naujos kartos mechanizmas, žymiai palengvinantis valymo procesą, be to, jis turi aukštą įvertinimą tarp kitų modelių. Vis dėlto panašūs įrenginiai turi didelių trūkumų:

 • aukšta kaina;
 • eksploatavimo metu būtina laikytis saugos taisyklių, kad nesudegtumėte.

Renkantis, kuri grindų šluota yra geriausia, reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių. Pavyzdžiui, grindų tipas, bute esantys baldai, augintinių buvimas ir jų pačių galimybės. Įvairių modelių peržiūra leis įsigyti tokį produktą, kurio reikia buityje.

Drugelių šluostė yra labai patogi šluostant grindis. Nugara nesitempia, nereikia lenktis. Nešvariame vandenyje esančios rankos negali būti šlapios, nes yra suspaudimo svirtis. Gerai plauna po spintelėmis ir lovomis. Vienintelis trūkumas yra didelė kaina. Bet patogus valymas yra vertas.

Viktorija

Labai patiko mikropluošto šluostė. Patogus naudoti dėl besisukančio purkštuko, jis puikiai nuplauna grindis sunkiai pasiekiamose vietose. Jei mikropluoštas nėra labai sudrėkintas, tada jis puikiai surenka katės plaukus, plaukus ir bet kokias šiukšles. Antgalį lengva išvalyti po valymo. Mopą naudoju jau ketvirtus metus.

Nadežda Viktorovna

Virvių šluotą aš daugiausia naudoju skalbimui siaurose vietose, kur ji laisvai praeina. Bet kokias šiukšles gerai valyti, ypač patogu jas naudoti ant nelygaus paviršiaus: seno parketo, lentų grindų. Valymą užbaigiu įprasta šluoste.

Marina
1 žvaigždė2 žvaigždutes3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas