Palankios dienos buto valymui pagal mėnulio kalendorių

Visi Visatoje vykstantys procesai yra tarpusavyje susiję, o gerovė ir sveikata, o kartais ir visa gerovė priklauso nuo dangaus kūnų padėties. Todėl tie, kurie skalbia, plauna langus ir valo pagal mėnulio kalendorių, elgiasi teisingai. Būna dienų, kai visi veiksmai yra sunkūs, ir atvirkščiai, yra laikas, kai viskas pasirodo tarsi savaime.

Mėnulio kalendoriaus valymas

Bendroji informacija

Mokslininkai visada domėjosi, kaip dangaus kūnai, jų trajektorijos ir procesai kosmose daro įtaką žmonių likimams ir sveikatai. Tiesą sakant, žmogaus gyvenimas ir mėnulio fazės yra glaudžiai susiję, todėl kasdieniame gyvenime reikia atsižvelgti į pastarųjų poveikį.

Pavojingiausias laikotarpis yra mėnulis

Buto valymas pagal mėnulio kalendorių, jei tai daroma palankiomis dienomis, nereikalauja daug pastangų ir laiko: tvarkos atkūrimui pakanka vienos ar dviejų valandų. Nepageidaujamos dienos rodo priešingą vaizdą: nepaisant visų pastangų, butas nešviečia švara. Tačiau labiausiai stresą keliantis laikotarpis yra mėnulis. Šiuo metu nerekomenduojama pradėti valyti, nes reikės įdėti daug pastangų, tačiau nežinoma, ar pavyks pasiekti rezultatą.

Pamainų, didelių rankų plovimo ir langų plovimo nereikėtų pradėti, kai nakties šviesos visai nematyti. Šiuo laikotarpiu padidėja traumų ir kritimų rizika. Pilnatis ir jaunas mėnulis pasižymi ypatingu Mėnulio ir saulės ryšiu. Neigiamų veiksnių įtaka žmonių nuotaikai ir savijautai yra didžiulė.

Palankus laikotarpis prasideda nuo to momento, kai pradeda mažėti mėnuo, tačiau net ir tada reikia mokėti pasirinkti tinkamiausias dienas. Ypač svarbu patikrinti mėnulio kalendorių prieš Naujųjų metų ir gegužės šventes, kai kiekviena namų šeimininkė nori, kad namai spindėtų švara. Skubėjimas sukels perkrovą, nuovargį ir stresą, o tokioje situacijoje jums nereikės laukti džiaugsmo ir šventinės nuotaikos.

Tinkamas metas namų ruošos darbams

Astrologai pastebėjo: tinkamas metas namų ruošos darbams prasideda nuo 17 mėnulio dienų. Tada kiekvieną dieną didėja teigiama kosminių kūnų įtaka. Palankiausio laikotarpio pikas yra 21 mėnulio diena. Tada kiekvieną dieną didėja neigiamų veiksnių svarba. 29 dieną neturėtumėte daryti namų ruošos darbų ir tik būtiniausiu atveju galite plauti grindis.

Atkurti tvarką namuose, vadovaujantis mėnulio kalendoriumi, taip pat verta, nes vanduo ypatingomis dienomis įgyja ypatingų savybių. Ji lengvai išplauna net sunkią taršą. Netinkamu metu skystis yra pasyvios būklės. Jis neišplauna nešvarumų, pasklinda po paviršių, juos sunkiau nušluostyti. Daugelis žmonių pastebi, kad derliaus nuėmimo procesas ne visada vyksta kaip planuota. Tai lemia būtent skirtingos vandens būsenos.

Mėnulio kalendoriaus valymas

Astrologai rekomenduoja reguliariai, ypač pavasarį, atlikti bendrą namų plovimą ir valymą. Pasibaigus žiemai, aktyvuojami patogeniniai mikroorganizmai, sustiprėja oro sąlygų veiksnių įtaka sveikatai. Jei prie to pridedama namuose susikaupusių skaldų ir nešvarumų, žmogus suserga. Norėdami gyventi harmonijoje su Visata, turite atidžiai išvalyti visas spragas ir alkūnes, neignoruodami šių vietų:

 • spintelės;
 • kampai;
 • jungtys tarp grindų ir grindjuosčių;
 • rūsys;
 • garažas;
 • lodžijos;
 • sandėliukai.

Spintelių valymas pagal mėnulio kalendorių

Nelaikykite namuose nereikalingų daiktų, kurie tarnavo savo laiką.Jie semiasi iš savęs teigiamos energijos ir skleidžia neigiamą energiją. Bet koks šiukšlinimas sukuria kliūtį, neleidžiančią jums gyventi visavertiškai ir neleidžiant pasiekti finansinės gerovės.

Kiekvienas daiktas sugeba veikti kaip simbolis, kuris priklauso nuo jo būklės. Nesunku atspėti, ką reiškia džiovintos gėlės, suplėšyti lakštai, dulkių sluoksniai ir susmulkinti puodeliai. Viso to reikia atsikratyti iškart, laukiant tinkamos mėnulio fazės. Geriau užpildyti kambarį daiktais, įgytais su meile, tokiais, kurie džiugina akį ir sielą. Kad namas būtų teigiamos energijos šaltinis, jame turi būti daug šviesos ir laisvos vietos.

Buitiniai patarimai

Švara, vadovaujama dangaus kūno fazėmis, yra būtina, kad harmonija užpildytų namus. Be to, astrologai mano, kad svarbu tinkamai tvarkyti kiekvieną medžiagą. Taigi, jei kambaryje yra medinės grindys arba parketas, jas reikia plauti tik tam tikromis dienomis, kitaip mediena greitai taps drėgna, o jos išvaizda taps nepatraukli. Optimalus skalbimo laikas yra III ir IV mėnulio fazės. Tai mėnulis, kuriame mažėja.

Jūs turite sužinoti, kokia diena ji yra.

Prieš imdamiesi šluotos ir skudurėlio, turite sužinoti, kokia diena ji yra. Augantį mėnesį neplaukite grindų, o švarai palaikyti geriau grindis nušluostyti šiek tiek sudrėkintu (beveik sausu) skuduru. Kitas variantas - nušluostyti drėgna šluota arba nusiurbti.

Zodiako ženklai, kuriuose geriau apsivalyti:

 • Vandenis;
 • Svarstyklės;
 • Dvyniai

Mėnuliui augant ir esant Žuvų, vėžio ar Skorpiono ženklui, šluostymas grindimis sukels neigiamas pasekmes: drėgmė prasiskverbs į mažiausius įtrūkimus, medis pradės deformuotis, lentų ar parketo storyje atsiras pelėsių.

Tinkamai parinkti aromatai padės išgyventi nepalankiomis dienomis ir prisidės prie maksimalaus produktyvumo palankiuose. Po lengvo ar bendro valymo namą turite užpildyti maloniais kvapais. Tokių augalų eteriniai aliejai (galite maišyti) padės sumažinti nuovargį, padidins efektyvumą ir pradžiugins:

Eteriniai aliejai namams

 • apelsinas;
 • kadagys;
 • pelargonija;
 • rozmarinas;
 • jazminas
 • levandos;
 • sandalmedis;
 • citrina
 • rožė;
 • eukaliptas;
 • kiparisas.

Tinkamas laikas vėdinimui

Gyvenamąjį kambarį būtina vėdinti kiekvieną dieną, tačiau kartais procedūra turi būti kruopšti, atidarant langus ir duris. Tinkavimo darbus taip pat geriausia atlikti tam tikromis dienomis - jie sutampa su tais, kurie tinka namui užpildyti gaivumu. Geriausias laikas yra tada, kai Mėnulis yra Svarstyklėse, Vandenyje ar Dvyniuose. Kai Žemės palydovas yra Žuvyse, Skorpione ir Vėžyje, laikas pradėti nuodugniai valyti, valyti, valyti paviršius.

Vandenio pusmėnulis

Ankstyvą pavasarį, kai mažėja Mėnulis Vandenyje, verta atkurti tobulą tvarką visame bute, name, o jei yra privatus kiemas, tada jis turi būti atsikratytas purvo. Kitas didelio masto valymas turėtų būti atliekamas rudenį, o pereinamuoju laikotarpiu, žinoma, verta palaikyti švarą.

Norint sustiprinti jų veiksmų poveikį, rekomenduojama pašalinti visas spinteles nuo spintelių. Nereikalingi dalykai, kurie ten yra, reiškia netikėtas problemas, kurios gali kristi ant jūsų galvos. Derliaus nuėmimo metu astrologai pataria keletą kartų pasakyti šią frazę: „Aš sukuriu erdvę gerovei ir gausai, sukuriu erdvę, kurioje nėra blogio ir vargo. Tegul meilė, laimė, gerumas ir klestėjimas ateina į mano namus “.

Įrenginėjant būstą reikia žinoti, kad laisva vieta tikrai bus užpildyta teigiama energija. Derliaus nuėmimo procesas turėtų teikti džiaugsmą ir malonumą.

Šlapias valymas pagal mėnulio ritmą

Namus bet kada galite išvalyti plovikliais ir vandeniu, tačiau jei nesivadovausite mėnulio ritmais, švara ilgai netruks. Verta vieną kartą pabandyti atlikti bendrą namo valymą nuo nešvarumų pagal mėnulio kalendorių ir ateityje nebenori pažeisti astrologų rekomendacijų.

Šlapias valymas pagal mėnulio ritmą

Artėjant jaunam mėnuliui, vanduo užpildo Žemę ir geriau sąveikauja su visa gyva ir negyva gamta nei kitomis fazėmis. Pašalinti nešvarumus tokiu metu yra veiksmingiau, ir net savaitę po grindų plovimo pakanka ant jų vaikščioti šiek tiek drėgnu skudurėliu, kad jie vėl spindėtų.

Ezoterikų požiūriu, tam yra paaiškinimas. Jie patikina, kad iš tikrųjų visa gamta yra gyva, o visi subtiliame plokštumoje esantys daiktai ir paviršiai sąveikauja su vandeniu ir perima jo energiją. Todėl purvas lengvai valomas, o ypač geros dienos norint sutvarkyti būstą yra tos dienos, kai Mėnulis būna Skorpione, vėžyje ar žuvyje. Jie taip pat vadinami Vandens dienomis.

Jei pasirinksite netinkamą mėnulio dieną, nusiplauti ir išvalyti reikės labai ilgai. Valdovės dažnai pastebi, kad dėmės atrodo iš niekur, o kai bandai jas ištrinti, jos atsiduria labai prastai. Yra jausmas, kad nešvarumai trinasi į paviršių, o dėmės ne mažėja, o pasklinda. Mėnuliui mažėjant, valymas virsta jaudinančiu įvykiu, nes per kelias minutes viskas pasidaro švaru. Pilno valymo procedūra:

 • vėdinti;
 • Šluoti
 • pašalinti dulkes nuo palangės, šildymo radiatorių, baldų;
 • vakuuminiai kilimai, sofos, foteliai, pufai;
 • šluostykite grindis.

Visa tai daroma kartą per mėnesį, o tada kiekvieną savaitę jie atlieka lengvą valymą. Ypatingą grindų valymą astrologai rekomenduoja tais atvejais, kai į namus atėjo nemalonūs žmonės. Jūs turite atsikratyti neigiamos energijos ne iškart po to, kai jie išeina, bet bent jau po kelių valandų. Būtina nuvalyti visus paviršius skudurėliu, o po to nuplauti grindis švariu vandeniu, du kartus pakeisdami.

Pasirengimo žiemai paslaptys

Rudeninio namo valymas

Namų valymas rudenį ir pirmasis šildymas yra atsakingi procesai, nuo kurių priklauso, kaip bus patogu žiemą. Šilumos dienomis laikomos tos kai mažėja mėnulis Šaulyje, Liūte ar Avinuose. Tada jums reikia pirmą kartą šildyti viryklę, židinį ar įjungti katilą. Jei namas yra naujas, nuskendęs prietaisas, kuris yra, bus galima atsikratyti drėgmės likučių.

Žiemą žiemos rėmai įdedami, jei langai yra ne plastikiniai, o mediniai. Šis procesas taip pat turi būti suderintas su mėnulio fazėmis. Įrengimas netinkamomis dienomis žiemą nuolat rūko. Namų šeimininkų, kurių akiniai nėra padengti danga, paslaptis yra ta, kad jie įdeda rėmelį ant augančio mėnulio. Na, jei jis šiuo atveju yra Vandenyje, Dvyniuose ar Svarstyklėse (Šviesos dienomis). Tais pačiais laikotarpiais statydami naują namą ar remontuojant turite sumontuoti rėmus, tada langai tarnaus ilgai ir nebus rūkas.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...
Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas