Kaip išsirinkti geriausią televizorių - naudingi patarimai

Šiuolaikiniame pasaulyje nebeužtenka televizoriaus tiesiog transliuoti televizijos programas ar atkurti informaciją iš išorinio įrenginio. Interneto plėtra lėmė tai, kad kiekvienais metais vis daugiau žmonių peržiūri filmus, laidas ir laidas internete.

Kad nepraleistų vartotojų, televizorių gamintojai nusprendė aprūpinti savo gaminius moduliais, skirtais prisijungti prie pasaulinio tinklo. Šiandien yra keletas būdų, kaip prijungti televizorių prie interneto.

Įprastas laidas

Paprasčiausias ir žinomiausias būdas prijungti televizorių prie interneto naudojant LAN kabelį. Tačiau šis metodas turi keletą trūkumų:

  • Švelniai tariant, papildomų laidų, besitęsiančių visame kambaryje, buvimas nėra estetiškai patrauklus;
  • Ne visi turi galimybę prijungti laidinį internetą. Mažų miestų, atokių didelių miestų gyventojai ir sodybų bei kotedžų savininkai negalės prijungti tokio televizoriaus prie interneto.

„Wi-Fi“ televizoriai

Tai yra geriausias pasirinkimas. Televizoriaus prijungimas prie namų „Wi-Fi“ tinklo yra toks pat paprastas, kaip ir bet kurio įrenginio.

Svarbiausias pranašumas yra galimybė prisijungti prie tinklo be LAN laido. T. y. tokiais televizoriais gali naudotis visi, turintys mobilųjį ar palydovinį internetą.

Pagrindinis tokių televizorių trūkumas yra jų kaina, tačiau nepamirškite, kad šį technologijos stebuklą galima įsigyti kreditu be garantų.

„Wi-Fi“ televizoriai veikia su vaizdo ir muzikos svetainėmis, „YouTube“ ir socialiniais tinklais. T. y. Dideliame ekrane dabar galima rasti visą pramogų spektrą.

 

USB jungtis

Nuo tiesioginio laido prijungimo jis skiriasi tuo, kad yra papildomas išorinis modulis. Be minusų, kuriuos turi pirmasis variantas, pridedami dar keli neigiami punktai:

Didelė modulio kaina

Sunku rasti modulį, kuris tiktų konkrečiam televizoriui.

Svarbu, kad tokio „usb“ modulio ir televizoriaus gamintojas būtų tas pats.

Nešiojamojo kompiuterio prijungimas prie televizoriaus

Taip pat galite naudoti nešiojamąjį kompiuterį kaip signalo, perduodamo į didįjį ekraną, šaltinį. Tiesą sakant, nešiojamasis kompiuteris šiuo atveju tarnauja kaip „Wi-Fi“ imtuvas. Šio ryšio būdo trūkumas yra vienas: privalomas nešiojamojo kompiuterio buvimas. Taip, o svečiams parodyti tokį filmą bus „nepatogu“.

Tuo metu, kai jau yra modernūs skystųjų kristalų televizoriai su įmontuotu „Wi-Fi“ imtuvu, nešiojamojo kompiuterio prijungimas prie televizoriaus filmui žiūrėti atrodo „pigus“.

Apibendrindami galime padaryti šias išvadas:

  • „Wi-Fi“ televizorius yra idealus gyventojams, kurie neturi laidinio interneto ar nenori traukti papildomo laido.
  • Jei turite laidinį internetą ir papildomas kabelis netrukdo, rinkitės televizorių su LAN adapteriu.
1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...
Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas