Kuris šaldytuvas su dideliu šaldikliu yra geriausias

Šiuolaikinėje virtuvėje neįmanoma išsiversti be šio įrenginio. Nesvarbu, kurie šaldytuvai - su dideliu šaldikliu ar be jo, su savybėmis ar paprasčiausiu modeliu, nupirkti už 15 000 rublių ar kelis šimtus tūkstančių - visada yra paklausūs bet kurioje šeimoje. Kiekvienas savininkas turi savo nuomonę apie prietaiso dydį, tačiau dauguma vis dėlto pirmenybę teikia dviejų kamerų modifikacijoms su galingu aušinimo skyriumi.

Šaldytuvų šaldytuvo išdėstymo būdai

Išdėstymo priklausomybė nuo gamintojo pilietybės

Projektavimas ir techniniai sprendimai gali priklausyti nuo šalies, kurioje atsirado buitinės technikos gamintojas. Bet kuris iš jų turi standartines modifikacijas, kurių aukštis yra 168–180 cm, tačiau nauji šaldytuvų modeliai, dideli ir vidutiniai, daugiausia gaminami pagal šią konstrukciją ir skyrių vietą:

Pagrindinių gamintojų aprašymas

Šaldytuvo įrengimo pranašumai

 • Europos prekių ženklai gamina prietaisus su mažesniu šaldikliu, kurio tūris nėra išskirtinis. Paprastai jis yra ne didesnis kaip 110 litrų, nors yra tendencijų, kad jis padidės.
 • Amerikos modeliai su „Side-by-Side“ durimis yra daug didesni. Šiuose šaldytuvuose didelis šaldiklis yra atskiras mažiausiai 200 litrų talpos skyrius, turintis daugybę funkcijų - ledo generatorius, šalto vandens balionėlis. Kai kurie modeliai turi savo priekinio skydelio televizorių. Tačiau toks prietaisas netinka kiekvienoje rusiškoje virtuvėje, o jo kaina toli gražu nėra biudžetinė.
 • Azijos gamintojai paprastai tiekia produktus, kurie nėra labai aukšti, kurių viršutinė šaldiklio kamera yra labai maža - mažiau nei 100 litrų. Tačiau net tarp tokių produktų galima rasti išimtį. Pajėgumų augimas paprastai atsiranda dėl padidėjusio produkto pločio.
 • Yra šaldytuvai su dideliu šaldytuvu, nelabai paplitę mūsų šalyje. Jie vadinami „French Door“, o šaldymo skyrius čia yra 1 arba 2 stalčiai. Tokios įrangos aukštis yra vidutinis, o plotis - nuo 60 iki 120 centimetrų. Tačiau vienodų matmenų šaldiklis yra žymiai didesnis nei panašių Europos ar Azijos prekių ženklų.

Tačiau nesvarbu, koks sąlyginis skirtumas gali egzistuoti, šiuolaikinė paklausa diktuoja savo taisykles. Todėl beveik visuose prekės ženkluose yra asortimentas linijų, kurios nėra būdingos kilmės šaliai, bet yra orientuotos į regioną, kuriame bus parduodami buitiniai prietaisai.

Šaldytuvo vieta

Dauguma vartotojų prieš įsigydami šaldytuvą įsivaizduoja, kur šis skyrius gali būti įrengtas vieno ar kito prekės ženklo vienetuose. Yra trys galimi būdai:

Populiarių modelių įvertinimas

 • Funkcija su viršutine vieta yra tipiška ekonominės klasės įrangai, jos tūris yra minimalus. Dėl nepakankamo zonavimo galima maišyti skirtingų produktų kvapus.
 • Modelių su šoniniu išdėstymu lentynos yra siauros ir aukštos. Dėl to, kad šiek tiek vietos bus skirta langinėms uždaryti, neįmanoma jų visų užpildyti. Dėl kompresoriaus vietos iš apačios temperatūra skirtingose ​​pakopose bus skirtinga.
 • Dviejų kamerų šaldytuvai su dideliu šaldikliu apačioje, kuriuose yra trys ar keturi stalčiai, tapo populiariausiais namams. Optimali tokių prietaisų kaina yra nuo 20 000 iki 40 000 rublių. Šiame diapazone yra daugybė vietinių firmų atstovų.

Dėl plataus pavyzdžių, kuriuos sudaro du skyriai, pasiskirstymo, būtina atsižvelgti į privalumus, kuriuos suteikia virš grindų esanti kamera. Tokio užpildo savininkas gali tikėtis tokių pranašumų:

Įrangos pasirinkimo patarimai

 • Kadangi produktai yra laikomi atskirose dėžutėse, kvapai iš jų pateks vienas į kitą.
 • Naudojimo metu leidžiama rūšiuoti turinį atsižvelgiant į sąlygas, reikalingas kiekvienam daiktui laikyti. Galbūt šoko užšalimo naudojimas.
 • Dėl to, kad kompresorius, užtikrinantis aušinimo skysčio cirkuliaciją, yra netoliese, siekiant užtikrinti optimalias laikymo sąlygas, nebūtina dirbti sunkaus darbo. Tai reiškia, kad energija sunaudojama ekonomiškai.

Todėl šeimoms, kuriose šaldyti vaisiai ar daržovės yra labai paklausūs arba dažnai perkami pusgaminiai, toks šaldytuvas su dideliu šaldikliu bus tikras draugas ir pagalbininkas.

Įrangos įvertinimas

Geriausių didelių šaldytuvų įvertinimas

Daugelis kompanijų siūlo savo produktus tokių produktų rinkoje. Iš esmės tai yra Rusijoje gerai žinomi prekės ženklai, kurių produktai garsėja patikimomis eksploatacinėmis savybėmis, aukštos kokybės medžiagomis ir plačiu kainų spektru - nuo pigių paprastų modelių iki šaunių, brangių, unikalių savybių turinčių vienetų. Iš esmės dauguma šių prietaisų yra reguliariai įtraukiami į geriausių klientų balsavimus, sistemingai dalyvaujančių kontroliuojant programas, kurios nustato prekių vartotojui savybes.

Įmonės apžvalga

Paprastai aprašymuose specialiose svetainėse yra produktų, kurie šiandien geriausiai parduodami daugumoje tinklų ir internetinių parduotuvių. Šie modeliai pasižymi patikimumu ir ilgaamžiškumu, gamintojų reputacija, uždirbama dešimtmečiais. Šios įmonės apima:

Kaip namuose pasirinkti šaldytuvą

 • Šaldytuvai su „Atlant“ logotipu iš Baltarusijos, kurie jau seniai pasirodė nebrangūs ir ekonomiški. Daugelio pavyzdžių kaina retai viršija 25 000 rublių. Jų geriausius modelius galima palyginti su panašių lygio pirmaujančių pasaulio kompanijų produktais.
 • Vokietijos „Bosch“ specialistai siūlo daugiakamerinius blokus su apačioje esančiu šaldikliu ir inverteriniu varikliu. Ši naujos kartos įranga sunaudoja daug mažiau elektros energijos, palyginti su įprasta, todėl klientai verčia pasirinkti būtent šį prekės ženklą.
 • Vidutinės kainos segmentą perėmė „Samsung“ ir LG iš Pietų Korėjos. Nors šių prekių ženklų šaldytuvai neturi didelių užšaldymo skyrių, jų linijose galima rasti tinkamos kokybės gaminių.
 • „Kinijos Haier“ gaminiuose yra didžiausia ledo dėžutės talpa, kurios tūris yra lygus daugeliui kitų modelių. 2018-2019 m Pradėta gaminti prancūziškų durų modifikacijos. Tiesa, tokių pavyzdžių kaina vis dar yra aukšta, tačiau ateityje gali būti naujų modifikacijų už biudžetinę kainą.
 • Norintiems įsigyti šaldytuvus, turinčius „Side-by-Side“ konfigūraciją, reikia ieškoti „Beko“ ar „Candy“.
 • Plačias mašinas su viršutiniu šaldikliu siūlo japonų „Hitachi“. Nepaisant šio susitarimo, negalima sakyti, kad jis yra mažas. Tačiau tokie produktai mūsų šalyje dar neįgijo didelio populiarumo.

Tipinių modelių aprašymas

Norint teisingai pasirinkti tiksliai tai, ko reikia virtuvėje, nebūtina iš karto eiti į parduotuvę nusipirkti pirmojo jums patinkančio šaldytuvo. Galite peržiūrėti svetaines, siūlančias aprašymus, klientų apžvalgas ir techninius duomenų lapus internete. Sustoję prie jums patinkančio produkto, galite nueiti į prekybos centrą, kur yra prekių sandėlyje, ir pamatyti jį visu dydžiu. Galbūt ką nors gali patarti konsultantas. Štai keli pavyzdžiai, kurie tinka didelio šaldiklio koncepcijai:

Kuris šaldytuvas su dideliu šaldikliu yra geriausias

Šaldytuvo pasirinkimo ypatybės

Viršutiniai šaldytuvai

 • „Liebherr SBS 7212“ kainuos nemažą sumą. Tai priklauso šalutiniams variantams, turintiems 261 litro ledo kamerą, žinomą šalčio sistemą ir A + tipo energijos suvartojimą. Už operaciją atsakingi 2 kompresoriai.Yra uždarytų durų aliarmas ir padidėjusi temperatūra. Nepaisant įspūdingo bendro tūrio (651), jis lengvai patenka į butą ir dedamas į vidutinio dydžio virtuvę. Tai pasiekiama naudojant sudėtingas sienas, pagamintas iš inovatyvių medžiagų. Lentynos ir stalčiai nuimami be jokių pastangų. Kai kuriems atrodo, kad maždaug 100 tūkstančių rublių kaina yra per didelė, tačiau, vertinant pagal apžvalgas, tai yra geriausias pasiūlymas savo klasėje.
 • Jei ieškote tvirto, erdvaus ir ramaus šaldytuvo trijų ar daugiau žmonių šeimai, tada „Sharp SJ-F96SPSL“ būtų idealus pasirinkimas. Jis turi 3 kameras su 211 litrų šaldikliu. Visuose skyriuose veikia „No Frost“ metodas, yra laikmatis, oro jonizatorius ir filtras, apsauga nuo vaikų neatsargumo. Kramtymo kaina yra apie 140 tūkstančių rublių. - pateisinamas aukšta naudojamų medžiagų kokybe ir nepriekaištingu surinkimu.
 • Net tada, kai, įžengus į rinką, „Hitachi R-S702PU2GS“ įrenginio kaina nukrito iki 190 tūkstančių rublių, daugumai pirkėjų teks ieškoti pigesnio prietaiso. Tačiau, palyginti su klasės draugais, ši kaina nėra tokia didelė. Dviejų kamerų šaldytuve, kurio tūris yra 605 litrai, o šaldiklyje - 228 litrai, kai trūksta ledo, yra gaivumo zona ir kiti varpai bei švilpukai, toks kiekis yra gana tikras.
 • Palyginti su ankstesniu modeliu, „Vestfrost VF 395-1 SBW“ yra siūlomas beveik nieko. Jos kaina yra beveik perpus mažesnė, ir ji paliks ne mažiau teigiamų emocijų. Kaip ir dauguma šių prietaisų, pagal energijos sąnaudas modelis priklauso A + klasei. Jos mikroschema yra lašelinė sistema 241 litro šaldiklyje ir septyniuose stalčiuose. Kitame skyriuje - tradicinis „NoFrost“. Valdymas yra suprojektuotas taip, kad kiekvienas skyrius galėtų dirbti nepriklausomai vienas nuo kito. Tarp mažų trūkumų yra nedidelis garsas perjungiant režimus ir dideli matmenys - montavimui jums reikia erdvios virtuvės.
 • Tiems, kurie planuoja pasirinkti šoninės konstrukcijos modelį, kuriame yra pora kompresorių, priklausančių A ++ energijos klasei, su dviguba atitirpinimo sistema ir 261 litro ledynu, verta pasidomėti „Liebherr SBS 7253“ už 150 tūkstančių rublių. Be to, yra gaivumo vietų - sausų ir drėgnų, ekranas ir dešimties metų garantija, kad nebus šaldomojo skysčio nutekėjimo. Šis modelis užtikrintai palaiko kamerų temperatūrą iki 40 valandų po avarinės avarijos. Interjere yra LED apšvietimas, o lentyna šaldiklyje gali būti sulankstoma, kad tilptų aukštas daiktas. Kai kuriems šiame modelyje trūksta ledo generatoriaus, kitiems nelabai daro įspūdį kaimiškas dizainas, tačiau šie pastebėjimai nepadarė įtakos jo populiarumui.

Šaldytuvo patarimai

Norėdami, kad pirkinys daugelį metų patiktų savininkui be rūpesčių ir patenkintų jo kasdienius poreikius, pirmiausia turite išstudijuoti savybes, kurios lemia teisingą pasirinkimą. Šie rodikliai gali turėti įtakos nuostatoms:

Šiuolaikiški šaldytuvai

 • Prietaiso matmenys. Visų pirma, jis neturėtų užimti visos virtuvės ir netrukdyti dirbti su kitais buitiniais prietaisais ir savininkų buvimu joje. Verta atkreipti dėmesį į tai, kur atidaromos durys.
 • Tūris turi atitikti produktų, kuriuos ketinama laikyti, kiekį. Pernelyg didelis šaldiklis padidins produkto kainą, o mažas nebus tinkamas 3-4 žmonių šeimai.
 • Nepaisant to, kad daugumoje šaldytuvų yra įrengtos automatinio atitirpinimo sistemos, jas aptarnauti reikia kartą per metus. Todėl turite pasverti žinių šalčio ar lašinimo technologijos pranašumus ir tada nuspręsti dėl įsigijimo.
 • Modelis su dviem kompresoriais optimaliai paskirsto apkrovą tarp sekcijų ir valys kiekvieną iš jų paeiliui.
 • Klimato ir energijos suvartojimo klasė paprastai nurodoma ant lipduko, esančio įrangos priekyje.
 • Vidinis turinys parenkamas grynai individualiai atsižvelgiant į šeimos poreikius. Papildoma įranga ir valdymo funkcijos daro įtaką sąnaudoms, tačiau padaro įrenginį daug patogesnį.

Žinoma, virtuvės šaldymo įrangos pasirinkimas neapsiriboja brangiais modeliais. Didžiąją dalį segmento užima biudžeto kategorijos pavyzdžiai, kurių apžvalgas galima rasti internete gamintojų ir parduotuvių tinklalapiuose:

„LG GC-Q247CABV InstaView“ su vyno spintele 12 butelių ir 220 litrų šaldikliu ką tik prilygo mūsų namo virtuvei. Metai, kai nebuvo naudojamasi skundais. Būsimiems tokio modelio pirkėjams noras atidžiai pasirinkti montavimo vietą. Kad būtų galima patogiai prieiti prie turinio, durys turi būti atidarytos bent 90 laipsnių kampu.

Tatjana

„Liebherr SBSesf 7212“ ištikimai tarnauja kelerius metus. Į šaldiklį patenka pakankamai maisto, kad porą savaičių apsirūpintume maistu. Taip pat pasiruoškite žiemai, užšaldykite uogas. Tik nerimstančios rankos liūdina, o tai yra šio ženklo liga.

Borisas

Vietoj senojo Minsko, paveldėto iš tėvų ir sąžiningai dirbusio beveik 30 metų, buvo nupirktas gražus ATLANT XM 4425–000 N. Tokiems dydžiams stebino apatinio šaldiklio kompaktiškumas ir tūris - 107 litrai. Elektroninis valdymas, „Know Frost“ abiejose kamerose ir kaina - visa tai iš karto atpirko naujame Baltarusijos gaminyje.

Antonas
1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas