Sukurkite jaukų kambario interjerą savo rankomis

Interjeras gali turėti daug funkcijų ir skirtis dėl patogumo, tačiau kartais maži komponentai gali suteikti jaukumo ir papildyti butą originaliomis savybėmis. Namas nėra tik vieta, kur patenkinami pagrindiniai gyvenimo poreikiai. Tai savotiškas asmens individualių savybių atspindys. Galite sukurti savo kambario interjerą skirtingais būdais, o gražūs ir neįprasti dekoro variantai padės paversti jūsų planą realybe.

„Pasidaryk pats“ kambario interjeras

Interjero dizaino idėjos

Padaryti butą gali būti sudėtingas procesas. Kiekvienas nori, kad jo namas atrodytų įspūdingai ir turėtų gražų interjerą. Tuo pačiu metu kiekvienas kambarys turėtų būti funkcionalus ir leisti gyventojams maksimaliai išnaudoti erdvę.

Namo dizainas taip pat turėtų atspindėti individualius savininko pomėgius. Štai kodėl taip svarbu rasti tinkamas ir įkvepiančias buto idėjas. Kiekvienas, kuris domisi dizainu, ras didžiulį įvairių prestižinių ir kūrybingų šios srities specialistų pasiūlymų pasirinkimą. Nepriklausomai nuo to, ar kuriate idealų vonios kambarį, ar elegantišką svetainę, tinkamos idėjos panaudojimas leidžia greitai ir lengvai pasidaryti savo kambario dekorą.

Idėjos gražiam interjerui

Gražių interjerų idėjų galite rasti garsių dizainerių tinklaraščiuose ar internetiniuose kataloguose, kuriuose taip pat yra daug įdomių nuotraukų. Paprastai gyvenamasis plotas yra padalintas į skyrius, kurie apima visų rūšių namus namuose ir atvirąsias erdves (balkonus ir kt.). Yra daugybė populiarių stilių:

 • minimalistinis;
 • modernus;
 • kaimiškas
 • Skandinavų.

Taip pat galite lažintis dėl kambario dekoro, kad sujungtumėte kelis motyvus ir sukurtumėte jaukų eklektišką kambarį. Kiekvienas dizaineris - profesionalas ar mėgėjas - gali jaustis lengvai, o jo vaizduotė - neribota.

Įkvėpimo šaltiniai

Tam tikra prasme puikios interjero dizaino idėjos supa žmogų visur. Lankantis skirtinguose namuose ar verčiant temų žurnalų puslapius, verta atkreipti dėmesį į spalvas, faktūras, medžiagas ir papuošimus. Galite įgyvendinti idėjas, paremtas tomis, kurios buvo matomos per televiziją ar filmuose, ir netgi pakeisti jas pagal savo norus.

Konsultacijos su dizaino specialistu

Kai kuriems žmonėms konsultacija su dizaino specialistu gali būti neįkainojama. Profesionalas visada pasiruošęs duoti vertingų patarimų apie spalvų paletę, tinkamą medžiagų derinį ir tai, kaip geriausia dažyti ant didelių ar mažų paviršių. Nepaisant to, jūsų fantazija išliks pagrindiniu idėjų šaltiniu. Dėl to bus galima sukurti interjero kompozicijas, kurios patenkins namo savininko reikalavimus ir įkvėps tęsti kūrybinį darbą.

Didžiausia problema yra mažų kambarių dekoravimas. Tokiu atveju interjero dizainas turėtų apimti harmoningą miegamojo, svetainės ir virtuvės dizaino derinį. Be to, kiekviena dalis turėtų būti aiškiai padalinta, tačiau tuo pat metu turėtų būti viena visuma. Puikus būdas pasiekti šį efektą yra spalvų naudojimas.

Pertvaros nebūtinos, gyvenamajame kambaryje naudokite tik pastelines spalvas, miegamajame - baltą. Virtuvėje pageidautina tamsesnių spalvų vyravimas.Naudodamiesi užuolaidomis ir aksesuarais (lempomis ir kt.), Taip pat sumaniai sutvarkydami baldus, galite sukurti vizualinį efektą padidindami patalpų dydį. Dėl to būstas atrodys didesnis nei yra iš tikrųjų, net jei mes kalbame apie vieno ar dviejų kambarių butus. Pagrindinis aspektas yra interjero organizavimas taip, kad jame būtų užtikrintas maksimalus komfortas.

Floros naudojimas

Gėlės miniatiūriniuose vazonuose atrodo gražiai, tačiau norėdami suteikti kambario interjerui unikalumo, galite žengti toliau ir tilpti visą sodą į butelį. Tai unikalus sprendimas, leidžiantis užauginti įnoringas kultūras, kurios įprastomis sąlygomis nesugeba išgyventi.

Hermetiškai uždarytos talpyklos su minimaliu oro patekimu sukuria drėgną atmosferą, tinkančią tam tikroms floros rūšims.. Tai apima:

 • karališkoji begonija;
 • calamus;
 • Bromeliad cryptanthus;
 • paprastosios gebenės.

Floros naudojimas

Renkantis augalus, reikia atsižvelgti ne tik į išorines savybes, bet ir į aukštį. Svarbu, kad jis atitiktų pasirinktą indo dydį.

Kaip "namus" gėlėms galite naudoti stiklinius indus su kaklu. Jis turėtų būti lengvai uždaromas ir tinkamas pasodinti augalus.

Pirmiausia į butelį pilamas drenažas ir dirvožemis. Kompozicija parenkama, tada šuliniai įrengiami šaukštu. Tada dviem lazdelėmis procesai juose išdėstomi, o sutvirtinus pagrindą, jie purškiami. Gėlių augmenija gali būti laikoma paruošta.

Lentynos

Kartais geriau atsisakyti didelių knygų spintelių, vietoj jų naudoti standartinius geometrinių figūrų objektus. Dėl lakoniško dizaino šios lentynos puikiai tinka bet kurioje patalpoje nesukeliant sunkumų kuriant.

Lentynos

Jie gaminami pagal įprastų lentynų tipą iš medinių lentų, o dėl originalių formų jiems nereikės papildomo dekoro, kad pritrauktų dėmesį. Norėdami, kad dizainas būtų įvairus, galite, pavyzdžiui, uždėti kabliuką ant sienos ir pakabinti ant jo konstrukciją. Nerekomenduojama ten dėti trapių daiktų.

Tai paprastas ir modernus būdas papuošti erdvę savo rankomis. Tai yra biudžetinis, tačiau tuo pat metu leidžia jums sukurti stilingą interjerą ir pagražinti net be veido esančias vietas. Jai įgyvendinti pakanka improvizuotų priemonių.

Papuošimas siūlais ir nagais

Stringartas interjere

Dizainas tokiomis medžiagomis yra tikrai egzistuojanti dizaino kryptis. Jo vardas yra stringart. Šis sprendimas tinka dekoruoti sienas, baldus, medines lentas ir yra idealus kūrybingiems žmonėms, nes jie gali sugalvoti bet kokią kompoziciją, o paskui atsitiktinai susukti siūlą, sudarydami unikalų autoriaus kūrinį.

Tam reikės metmenų, siūlų ir vinių. Prieš pradėdami dirbti, turėtumėte pagalvoti apie eskizą, nurodydami jame esamas linijas. Montuojant metalinius kabliukus, kuriais tarp jų vėliau praeis sriegis, būtina jų laikytis. Galite rinkti įvairius piešinius, įskaitant siluetus, abstrakčius simbolius, žodžius. Spalvų paletė gali skirtis. Svarbiausia, kad savo rankomis sukurtas dekoras neatitinka nė vieno kito.

Stalo įrankiai ir seni žurnalai

Daugelis žmonių ras šakutes ir šaukštus, kurie bus nebenaudojami pagal paskirtį. Galite paversti šiuos gaminius dekoratyviniais elementais, pavyzdžiui, padaryti juos pagrindu neįprasti kabliukai drabužiams prieškambaryje. Norėdami tai padaryti, jūs turėsite suteikti jiems išlenktą formą, naudodami atvirkštą ir plaktuką.

Įmantrūs palto kabliukai prieškambaryje.

Norėdami pritvirtinti gatavą gaminį ant pagrindo, pakanka jį prikalti prie nago. Jei nukreipiate šakės šakutes skirtingomis kryptimis, gausite įdomų dalyką. Turėdami pakankamai patirties su meistru, galite net pavaizduoti įvairius brėžinius ir paprastus raštus.

Kalbant apie senus žurnalus, jie taip pat gali rasti praktinį pritaikymą. Pavyzdžiui, iš jų savo rankomis galite pagaminti originalų osmaną. Jos dizainą sudaro medinė bazė, 2 diržai ir pagalvė viršuje.Reikėtų imti to paties formato žurnalus, tačiau tiks ir skirtingi, užtikrinantys kompozicijos originalumą.

Atsižvelgiant į žurnalų išvaizdą, osmanai gali būti dedami į vintažinį ar modernesnį interjerą.

Originalus lemputė

Pirkti šią prekę parduotuvėje gali būti nelengva pirmiausia dėl aukštų kainų. Bet jei norite namuose pastatyti ką nors neįprasto, galite patys pasigaminti lempą, naudodami medžiagas, esančias po ranka:

 • klijai;
 • verpalai;
 • plastikinė plėvelė;
 • balionas.

Originalus lemputė

Rutulys pripūstas ir suvyniotas į plastikinę plėvelę. Siūlai yra apvynioti viršuje, paliekant mažą tarpą po skylute. Užtepkite klijus ir, kai tik išdžiūsta, nuimkite pagrindą. Žibintuvėlis yra paruoštas. Jis gali būti naudojamas kaip naminės liustra dizainerio lempa. Tačiau neturėtumėte imtis per daug gijų: pakanka, kad dizainas atgautų tvirtumą ir neturėtų didelių spragų. Norėdami naudoti moderniame interjere, geriausiai tinka balti siūlai. Jei namo savininkas nori sukurti ryškius akcentus, turite atkreipti dėmesį į daugiaspalvius siūlus.

Durų užuolaidos

Jei kambariuose nėra durų, mažos užuolaidos gali atlikti gražios pertvaros vaidmenį. Dizaino parinktys gali būti parinktos skirtingos, pagrindinis dalykas yra tai, kad jie tinka prie korpuso interjero.

Užuolaidos, pagamintos iš veltinio karoliukų ir juostelių, gerai įrodė. Jie suteikia jaukią atmosferą namuose. Geriau jiems teikti pirmenybę, o ne ištisus audinius. Norėdami suteikti papildomą blizgesį, taip pat galite naudoti blizgančius komponentus, kurie yra surenkami grandinėje.

Galite sukurti tokius gaminius savo rankomis. Tai nėra sunku. Tik reikia nustatyti pageidaujamą spalvų schemą ir naudojamas medžiagas. Pertvara montuojama ant specialaus skersinio, kad konstrukcija lengvai judėtų, jei to reikalauja aplinkybės.

Buto remontas

Remonto metu nereikia pamiršti išlaikyti harmoniją. Turite įsitikinti, kad kiekvieno kambario dizainas yra subalansuotas, o stalų, kėdžių ir sofų išdėstymas išlieka simetriškas.

Elegantiškos užuolaidos

Elegantiškos užuolaidos gali būti puikus kambario išvaizdos papildymas. Be to, jie nukreips šviesos srautus į skaitymui skirtą vietą, sukurdami nuostabią oazę poilsiui buto viduryje. Dirbdami su dekoratyviniais elementais, nepersistenkite. Interjero dizainas yra ne tik puošnumas ir daugybė dekoracijų. Nebijokite palikti tuščių vietų - erdvių, kurios suteikiamos be dekoro.

Svarbu užtikrinti, kad butas būtų patogus. Ypač svarbi šia prasme yra spalva. Ryškesni atspalviai ant sienų ir lubų padarys kambarius vizualiai didesnius. Be to, jie atrodys gražiai kartu su originaliomis pagalvėmis ir medinėmis grindimis. Keletas tinkamai parinktų niekučių ar plakatų papildys kambarį ir suteiks jam individualumo. Gėlės pavers interjero dizainą šiltesniu ir atviresniu svečiams.

Didelių ir mažų kambarių išdėstymas

Didžiausia problema planuojant didelį kambarį yra sukuria jaukią namų atmosferą. Erdvių interjerų idėjas ne visada lengva įgyvendinti. Dizainas turėtų būti kontrastingas: baltos sienos ir tamsios medinės grindys yra geriausias derinys. Padalinę sieną į 2 dalis ir nudažydami apatinę ir viršutinę zonas dviem skirtingais atspalviais, galite padaryti visą kambarį jaukesnį. Lentynos, sofos ir stalai gali būti gera priemonė žymėti sienas. Jie efektyviai padaro didelį kambarį į keletą mažesnių praktinių sričių.

Didelių kambarių išdėstymas

Maži kambariai turėtų atrodyti kiek įmanoma didesni. Todėl jums reikia pasirinkti jiems ryškias spalvas ir atsikratyti netinkamų papuošalų ar aksesuarų. Geriau palikti pagrindinius būtinus daiktus, pavyzdžiui, lovas, sofas ir stalus. Svarbu galimybė laisvai judėti kambaryje.

Ryškų spalvų ir natūralios šviesos derinio dėka kiekvienas kambarys atrodys erdvus, net jei tai tik iliuzija. Geras įkvėpimo šaltinis mažų erdvių dekoravimui yra vietoj tradicinių baldų naudojamos sulankstomos kėdės ir stalai. Jei reikia, juos galima lengvai sulankstyti, kad jie neužimtų vertingos vietos.

Mažo kambario interjeras

Norėdami sukurti originalias dekoracijas, galite naudoti amatus su paveikslėliais, pavyzdžiui, tuos, kuriuos jie daro savo rankomis vaikų gimtadieniui. Popierius taip pat tinka darbui, jei suprantate, kaip su juo tinkamai elgtis. Įgudusiose rankose net gaminiai iš nesudėtingų medžiagų leis kambariui atrodyti jaukiai ir stilingai. Autorinė namų puošyba gali papuošti biurą, miegamąjį, darželį mergaitei ar berniukui. Galite atspausdinti įkvepiančias nuotraukas ir pakabinti ant sienos kaip paveikslėlį. Čia vaizduotės sritis yra pakankamai plati ir leidžia įgyvendinti beveik bet kokią idėją.

Kambario savininkas yra gana pajėgus sukurti gana mielą interjerą, suprojektuotą subtiliais rožinės, alyvinės, mėlynos spalvos atspalviais arba, atvirkščiai, gana glausta forma. Jei namai toli gražu nėra tobuli ir turi tam tikrų trūkumų, jie gali būti originaliai dekoruoti. Čia gali ateiti tas pats nuotraukų atspaudas. Nėra nieko paprasčiau, kaip pakabinti paveikslėlį ten, kur yra kokių nors trūkumų.

1 žvaigždė2 žvaigždutes3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...
Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas