200 indiško stiliaus interjero idėjų su nuotraukomis

Indišką stilių interjere vaizduoja unikalus paprastų formų ir linijų derinys. Tai harmoningai derina induizmo, didingumo, arabiško šikaus ir asketiško gyvenimo būdo, būdingo jogams, tradicijas. Indiško stiliaus buto ar namo dizainą visada papildo daiktai iš aukso, prabangus dekoras, raižyti baldai ir brangi tekstilė. Indijos stiliumi dekoruotą kambarį sudaro nacionaliniai ornamentai, sodrios tekstūros ir nuostabūs piešiniai.

Atrodo, kad kiekvienas dalykas yra prisotintas dvasingumo, o spalvų schemoje dominuoja ryškūs atspalviai, kurie retai sutinkami Europos interjeruose. Visa tai harmoningai derina būtini Indijos namų dekoro elementai: dramblio kaulo, kalto metalo ir natūralios medienos gaminiai. Siūlome pažvelgti į įdomiausių ir originaliausių spalvų schemų, būdingų interjerui indų stiliaus, pasirinkimą.

į turinį ↑

Idėjos įvairių spalvų dizainui

į turinį ↑

Šviesus indiško stiliaus gyvenamasis kambarys

Šviesūs indiško stiliaus baldai ir lengvi indiško stiliaus tapetai vizualiai išplečia erdvę ir ją palengvina.

į turinį ↑

Tamsus indiškas stilius interjere

Tamsių spalvų nuotraukos perteikia rafinuotumo ir ramybės atmosferą. Tačiau tokius atspalvius visada papildo kontrastingos spalvos (spalvingos užuolaidos indišku stiliumi arba ryški lovatiesė indišku stiliumi).

į turinį ↑

Žali indiški motyvai

Interjere žalia spalva reiškia harmoniją ir ramybę. Jo šviesios spalvos bute sukurs gerą nuotaiką, o tamsios suteiks ramybės jausmą.

į turinį ↑

Smėlio spalvos kambario dizainas

Indijos stiliuje visada vyrauja ryškios spalvos, tačiau tai nereiškia, kad rami smėlio spalva gali būti jų pagrindas.

į turinį ↑

Baltas interjeras indiško stiliaus

Matomos nuotraukos yra sėkmingo spalvų derinio pavyzdys. Butai, kuriuose yra balta spalva, visada atrodo erdvesni.

į turinį ↑

Rudas indiškas interjeras

Visi rudi atspalviai ramina žmogaus psichiką. Jie laikomi vienu iš universalių variantų. Tokiu būdu dekoruota, indiška stiliaus virtuvė (žr. Nuotrauką žemiau) atrodys labai įspūdingai.

į turinį ↑

Indie stiliaus raudona spalva

Pavojus, agresija, aistra, karingumas visada asocijuojasi su raudona spalva. Todėl, norėdami tokio interjero, turite pabandyti į jį pridėti papildomų spalvų. Pvz., Galite galvoti apie indų stiliaus kambario dekoravimą savo rankomis ramesnės spalvos.

 

į turinį ↑

Ramus pilkas interjeras

Indija, kurios stilius reiškia ryškumą ir kontrastus, neatsisako naudoti pilkos spalvos. Pavyzdžiui, pilkos spalvos indiško stiliaus miegamasis (nuotrauka žemiau) atrodys puošniai, jei bus papildytas žalia, geltona ar mėlyna spalva.

į turinį ↑

Indiškas interjero ir kambario dekoras yra mėlynos spalvos

Namas, kurio interjere dominuoja mėlyna spalva, alsuoja gilumu ir ramybe. Mėlynos spalvos atspalviai sukuria jūros pakrantės iliuziją.

į turinį ↑

Klasikinis juodas namų interjeras

Elegantiška juoda spalva gali būti praskiesta ryškiais Indijos stiliaus paveikslais ir įvairiausiais spalvotais tekstilės motyvais.

į turinį ↑

100 modernių idėjų pasirinkimas

Paprastai namas, kuriame dominuoja indiškas dizainas, tikrai yra prisotintas oranžinės, raudonos ir turkio spalvos. Kita svarbi savybė yra natūralių medžiagų ir dažų naudojimas. Indijos interjero dizainas nėra būdingas minimalizmas: jis užpildytas raštais, dekoru ir detalėmis, daugelis iš kurių yra simbolinės.

Labai populiarus elementas yra augalų, tiek natūralių, tiek dirbtinių, naudojimas. Be to, kiekvienas elementas, nepaisant spalvų atspalvių įvairovės, sukuria vieną harmoningą kompoziciją. Pasirinkite sau tą dizaino variantą, kuris jums labiausiai patinka, ir pasinaudokite jo idėjomis kurdami savo namus.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas