Berniuko ir mergaitės interjero dizaino darželis kartu

Daugelis šeimų yra priverstos sujungti heteroseksualių vaikų miegamuosius viename kambaryje mažų butų sąlygomis.

Vaikų kambario interjeras berniukui ir mergaitei kartu

Turite suprasti, kad harmoningas darželio interjeras berniukui ir mergaitei kartu yra sunki užduotis net patyrusiems dizaineriams.

Tačiau jo įgyvendinimui yra daug įdomių sprendimų.

Zonavimo vieta

Kad mergaitės ir berniuko miegamasis būtų patogus ir patogus, būtina atskirti keletą zonų jame. Svarbu tinkamai suplanuoti ir padalyti erdvę, nepažeidžiant bendro kambario stiliaus, nes kambarių zonavimas turi daugybę niuansų. Taigi galima patenkinti vaikų interesus ir skonį, suteikti jiems galimybę užsiimti savo verslu ir išvengti konfliktų. Tai labai svarbu formuojant vaikų psichiką.

Patogu egzistavimui patartina skirti mergaitei ir berniukui erdviausią ir šviesiausią kambarį. Galite padalyti kambarį ir kiekvienam vaikui sukurti asmeninį mažą kampelį, pasitelkiant skirtingas idėjas:

 • kapitalo pertvaros;
 • atviros lentynos;
 • stumdomi ekranai;
 • kelių lygių grindys;
 • daugiapakopės struktūros;
 • spalvų akcentai.

Vaikų darželio interjeras berniukui ir mergaitei

Erdviame kambaryje lengviau kurti asmenines ir bendras erdves, tačiau net ir mažą kambarį galima paversti nuostabiu būdu, jei esate protingas ir kūrybingas kurdami interjerą.

Pagrindinės zonos yra paskirstomos neatsižvelgiant į kambario dydį.

Įvairūs interjero daiktai padės efektyviai atskirti erdvę: lentynos, apšvietimo įtaisai, esantys prie kiekvieno vaiko „savo“ sienos. Galite atskirti taip:

 kambarys mergaitei ir berniukui kartu

 1. Vieta miegoti ir atsipalaiduoti. Mergaitė ir berniukas turėtų būti izoliuotos lovos. Naudojant dviaukštes lovas ar palėpės lovas, kiek įmanoma sutaupoma maža erdvė. Vaikams patinka tokie dizainai. Bet ši parinktis tinka kambariams su aukštomis lubomis. Geriausias pasirinkimas būtų daugiafunkcinės lovos arba podiumo įtaisas, kuriame krantinė paslystų į nišą.
 2. Studijų ir kūrybinių studijų darbo sritis. Geriausia vieta prie lango yra ten, kur yra pakankamai saulės šviesos. Jei šeimoje yra du moksleiviai, didelių gabaritų stalus galima pakeisti lengvomis konsolėmis, pritvirtintomis prie sienos. Virš kiekvienos vietos padėkite atviras kanceliarinių prekių ir knygų lentynas. Mažiems vaikams galima atskirti bendrą darbo zoną.
 3. Žaidimai. Ši zona turėtų būti dalijama. Gali būti žaidimų stalas, treniruočių lenta su daugybe skirtingų funkcijų, bendra „wigwam“. Nepakenčia šią vietą išryškinti ryškiu kilimėliu.
 4. Vieta daiktams ir žaislams laikyti. Dažniausiai tai yra erdvios atviros lentynos ir lentynos, nes paprastai nepakanka vietos įrengti saugojimo sistemas. Geras sprendimas būtų lovos, sofos, podiumai su įmontuotais stalčiais skalbiniams ir drabužiams. Jei plotas leidžia, įrengiama bendra drabužių spinta, tačiau su atskiromis lentynomis broliui ir seseriai.

Jei abu vaikai yra aktyvūs ir judrūs, tada jiems turėtų būti įrengtas nedidelis sporto kampelis. Žinoma, nekenkiant pagrindinėms zonoms.

Interjero dizainas

Vaikų kambario berniukui ir mergaitei interjerą veikia jo dydis ir forma, vaikų amžius, pomėgiai.

Prieš atlikdami remontą, tėvai turėtų aptarti su vaikais skirtingus išdėstymo variantus, kad būtų išvengta nusivylimo.

Spalvų rinkiklis

Spalva yra svarbi zonavimo priemonė. Dizaineriai rekomenduoja papuošti heteroseksualių vaikų miegamąjį skirtingos spalvų paletės parinktys:

 darželio interjeras berniukui ir mergaitei

 1. Lyčių neutralūs tonai tinka mažiems kambariams. Populiariausi yra juodos ir baltos, rudos, smėlio, pilkos, žalios, geltonos spalvos tonai ir jų atspalviai. Renkantis spalvą, būtina atsižvelgti į tai, į kurią pusę yra kambario langai. Pridėdami ryškių aksesuarų atgaivinkite kambarį, suteikite jam asmeniškumo. Universalus dizaino pasirinkimas apima spalvas, kurias mėgsta abu vaikai. Tačiau geriau, kai jis auginamas arba kurio amžius labai skiriasi.
 2. Tradicinės heteroseksualių vaikų spalvos yra mėlyna ir rožinė. Neapsirikite ant jų, nes galite pasirinkti kitus malonius tonus, kurie nurodo lytį. Tai gali būti geltonai mėlyna, apelsinų salotos, smėlio spalvos alyvuogės.
 3. Vaikų teritoriją galite padalyti, paryškindami juos skirtingais tos pačios spalvos atspalviais. Arba nubrėžkite akcento sieną su gyvūnų, augalų ar animacinių filmų personažų piešiniais, kuriuos mėgsta ir brolis, ir sesuo. Turėdami priešingų interesų, vaikai gali susikurti savo individualų kampelį, naudodami lipdukus ant neutralaus fono, ir tapti visaverčiais jų savininkais.

Spalvos pasirinkimas turėtų būti atliekamas labai atsargiai, nes spalvų schema daro didelę įtaką vaikų raidai.

Psichologai nepataria papuošti darželio raudonai - tai per daug sujaudins vaikų psichiką. Nepriimtina naudoti ir kitas labai ryškias spalvas.

Reikalavimai baldams

Mergaičių ir berniukų darželio interjere nerekomenduojama klostytis baldais. Ji turėtų būti kompaktiška ir praktiška, visada parinkta stiliaus ir spalvos. Visi daiktai turi atitikti saugos reikalavimus.

 darželio interjeras mergaitei ir berniukui

Yra patogūs stabilūs stalai ir kėdės su užapvalintais kampais, parinktais augimui. Visos spintelės ir lentynos yra tvirtai pritvirtintos, sulankstomi mechanizmai veikia lengvai ir paprastai. Baldai turėtų būti pagaminti iš kokybiškų medžiagų, be kenksmingų toksiškų medžiagų.

Siauram kambariui geras sprendimas bus individualių dydžių baldų gaminimas pagal užsakymą, o tai žymiai sutaupys vietos.

Vietinis apšvietimas ir dekoras

Bendrame darželyje reikalingas vietinis dirbtinis apšvietimas. Vaikai galės įjungti šviesą pagal poreikį, netrukdydami vienas kitam. Lempos ir žvakidės yra skirtingose ​​patogiose vietose.

Vaikų kambario interjerą galima dekoruoti įvairiais aksesuarais ir dekoratyviniais elementais.

Tai informaciniai plakatai su raidėmis ir skaičiais, gyvūnų ir augalų piešiniai, neįprasti lovatiesės, pagalvės, pledai, paveikslai ir plokštės. Prie durų galite pritvirtinti horizontalią juostą arba sūpynę.

Paauglių miegamojo ypatybės

Paauglystėje vis labiau išryškėja lyčių skirtumai. Bendrojo kambario interjeras suplanuotas taip, kad du augantys vaikai jaustųsi vienodai patogiai ir jaukiai.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Jei jaunesni vis dar gali turėti bendrą stalą, drabužių spinta ir kitus daiktus, tada paaugliai atkakliai gina savo asmeninę teritoriją. Tinkamai organizuoti ir taupyti erdvę padės kompaktiškas baldų komplektas, sulankstomų konstrukcijų, pertvarų, ekranų naudojimas, kambario išplėtimas dėl lodžijos, rami spalvų schema.

Padalinus paauglių kambarį į zonas, turėtų būti numatyta vieta svečiams priimti.

Jei plotas leidžia, įdėkite nedidelę sofą ar sofą, kur galėtų sėdėti draugai ir merginos.

Stiliaus kryptis

Vaikų kambario dizainas gali būti dekoruotas skirtingais stiliais. Yra kur žaisti fantaziją. Populiariausi yra šie stiliai:

 vaikų kambario berniukui ir mergaitei apdaila

 1. Šiuolaikinis minimalizmas. Tarkime, kad šviesios spalvos vizualiai išplečia erdvę. Minimalus dekoras, tačiau priimtinos ryškios spalvos. Ekonominio stiliaus pranašumas yra tai, kad naudojami daugiafunkciai transformatorių baldai. Leidžia derinti skirtingas medžiagas su lygiais paviršiais.Minimalizmą geriausia pasirinkti studentų, turinčių skirtingą amžių, miegamajame.
 2. Atrodo geras modernus klasikinis stilius, tačiau tam reikia didelio ploto. Tai yra minimalus dekoravimas ir tinkas, reikia naudoti natūralias apdailos medžiagas, natūralius audinius, klasikinę liustra ar lempas. Tvirti paprastų formų baldai. Spalvų schema yra rami ir natūrali. Idealiai tinka paaugliams.
 3. Aukštosios technologijos taip pat puikiai tinka vidurinio mokyklinio amžiaus vaikams. Tai metalo ir stiklo, modernių prietaisų ir apšvietimo, įmontuotų baldų gausa.
 4. Etninė. Leidžia naudoti daugybę skirtingų natūralių medžiagų. Šis medis, linas, sausos gėlės, audimas. Vaikai mielai savarankiškai gamins dekoratyvines plokštes ir paveikslus, parodydami kūrybinius įgūdžius.

Vaikų pageidavimu galite išduoti teminį kambario interjerą mergaitei ir berniukui, kuris suteiks estetinį malonumą.

Kaip pasidalyti kambarį gėjams

Tai gali būti jūrinė tema, pasakiškas, kosminis, mėgstamas animacinis filmas.

Skirstymas į moteriškus ir vyriškus vaidmenis reiškia, kad reikia pasirinkti tinkamus aksesuarus ir tam tikrą spalvų paletę.

Psichologai mano, kad bendras heteroseksualių vaikų darželis turi savo privalumų. Gyvenimas kartu pagerina ir sustiprina brolio ir sesers ryšį.

Jie pradeda geriau suprasti vienas kitą, gerbti priešingos lyties jausmus ir interesus.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas