Į ką atkreipti dėmesį renkantis vandens tiekimą

Kiekvienais metais vandentiekio vandens kokybė vis blogėja. Jau keletą metų mes naudojame vandenį buteliuose. Kaip pasirinkti tokio vandens tiekėją, mes apsvarstysime šiame straipsnyje.

Vandens kokybė

Pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra vandens kilmė. Yra keletas šaltinių, iš kurių gaminamas vanduo buteliuose:

  • išgrynintas čiaupas;
  • artezinis šulinys;
  • šulinys, esantis žemės paviršiuje;

Pigiausias ir žemiausios kokybės vanduo yra išgrynintas vanduo iš čiaupo. Jo šaltinis yra paprastas vanduo iš čiaupo, kuris tiekiamas per valymo filtrus. Šis vanduo sėkmingai praeina visus laboratorinius tyrimus, tačiau jo kokybė yra daug prastesnė nei dviejų kitų kilmės šaltinių.

Vanduo iš žemės šaltinių yra geresnis nei vanduo iš čiaupo. Jį taip pat galima papildomai valyti. Šis vanduo bus geresnės kokybės nei išgrynintas vandentiekio vanduo.

Vanduo iš artezinio šulinio yra laikomas aukščiausios kokybės. Vanduo iš šio šaltinio natūraliai išgryninamas ir jam nereikia papildomo filtravimo. Ekspertai tiki. Koks artezinis vanduo turi natūralų skonį. Toks vanduo ne visada yra brangesnis už ankstesnių dviejų šaltinių vandenį, tačiau yra geresnės kokybės.

Kaip patikrinti vandens tiekėją?

Pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi vandens buteliuose tiekėją, yra sertifikatų prieinamumas ir vandens atitikimas jūsų šalies valstybiniams standartams. Taip pat apie įmonę turėtų būti aktualios vandens cheminės sudėties analizės. Galite paprašyti visų šių duomenų iš tiekėjo.

Jei įmonė nenori pateikti pažymėjimų ir duomenų apie cheminę analizę, geriau atsisakyti šios įmonės paslaugų.

Šiuolaikinėje tikrovėje svetainė yra sėkmingos įmonės požymis. Atkreipkite dėmesį į svetainės patrauklumą, jos darbą mobiliuosiuose įrenginiuose. Jei vandens tiekėjas skiria pakankamai dėmesio svetainei, būtent internetas dabar yra reikšmingas pardavimų šaltinis paslaugų sektoriuje, tada įmonei sekasi ir ji turi didelę patirtį šiame versle.

Vandens tiekėjas neturėtų paneigti jūsų galimybės apsilankyti gamykloje. Jei dėl kokių nors priežasčių jis atsisako, geriau pasirinkti kitą įmonę. Gamyboje turėtų būti nauja įranga, darbuotojai turėtų dirbti kombinezonuose: chalatai, kaukės, batų užvalkalai.

Etiketė

Atkreipkite dėmesį į etiketę. Jame turėtų būti duomenų, kurie tiksliai atitinka sertifikatų informaciją. Nesąžiningos įmonės dažnai gali tiekti vandenį, kuris neatitinka sertifikate nurodytų duomenų. Pvz., Pažymėjime gali būti nurodyta, kad vanduo yra artezinis, o etiketėje bus nurodyta, kad vanduo yra iš kito šaltinio.

Vandens tiekimo greitis nėra toks svarbus. Vandenį galima užsisakyti iš anksto, tai nėra picos pristatymas.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas