Į ką atkreipti dėmesį renkantis žaliuzes

Prieš kelerius metus žaliuzės buvo neatsiejama sėkmingos įmonės biuro interjero dalis. Dabar butuose ir namuose, be biurų, įrengiamos žaliuzės. Jie puikiai atlieka savo pagrindinę funkciją - apsaugo kambarį nuo saulės spindulių ir smalsių akių, juos prižiūrėti labai lengva.

Daugelyje interjerų žaliuzės yra tinkamesnės dizainui nei užuolaidos ir užuolaidos, todėl jos įgijo didelį populiarumą. Šiuo metu yra keletas žaliuzių tipų, kurie skiriasi pagaminimo medžiaga.

Audinys

Pastaraisiais metais šio tipo žaliuzės aplenkė mums populiarias plastikines žaliuzes. Šios žaliuzės yra pagamintos iš tam tikrų audinių: poliesterio, medvilnės, žakardo ir stiklo pluošto.

Jie yra vertikalūs ir horizontalūs. Pastarosios laikomos išskirtinėmis ir yra daug brangesnės.

Audinys yra apdorotas specialiais elementais, kurie apsaugo žaliuzes nuo prisotinimo kvapais, dulkių susidarymo ir apsaugo nuo perdegimo.

Šių žaliuzių dydį ir spalvą galima užsisakyti bet kokia, atsižvelgiant į lango atidarymo dydį. Taip pat galite įsigyti audinių žaliuzes su paruoštu modeliu.

Mes rekomenduojame atkreipti dėmesį į „Nikoss“ audinių žaliuzes Odesoje. Šioje internetinėje parduotuvėje yra platus žaliuzių, žaliuzių ir užuolaidų pasirinkimas.

Plastikiniai

Tai yra pirmasis žaliuzių tipas, pasirodęs rinkoje. Šiuo metu butuose ir namuose jie dažniausiai naudojami balkonuose ir vonios kambariuose, rečiau - virtuvėje.

Įdiegti plastikines žaliuzes ant gyvenamųjų kambarių langų nepriimama.

Juos lengva prižiūrėti ir jie yra palyginti pigūs, todėl montuojami ant antrinių kambarių langų.

Pagrindinis trūkumas yra trapumas.

Medinis

Šio tipo žaliuzės laikomos elitiškiau nei audinys ir plastikas. Jie pagaminti iš medžio, o tai rodo, kad nėra kenksmingų medžiagų, todėl jie laikomi ekologiškais.

Medinės žaliuzės yra daug tvirtesnės ir patvaresnės nei jų kolegos. Tačiau jūs turėtumėte žinoti, kad patvarumas ir stiprumas priklauso nuo medienos, iš kurios jie pagaminti.

Pigesnės galimybės ir pušies ar balsa mediena tarnaus daug mažiau nei žaliuzės iš raudonmedžio ar rožinės medienos.

Tarp šio tipo žaliuzių trūkumų yra laikomas didelis svoris ir masyvi konstrukcija.

Bambukas

Palyginti su mediniais, jie turi mažiau svorio, o sulankstyti užima labai mažai vietos. Tarp pagrindinių trūkumų yra aukšta kaina ir galimos deformacijos laikui bėgant.

Aliuminis

Šio tipo žaliuzės nuo plastiko skiriasi tik stiprumu. Dėl estetinės išvaizdos jie, kaip ir plastikiniai, netinka gyvenamosioms patalpoms. Paprastai jie įrengiami komunalinėse ar negyvenamosiose patalpose.

Pagrindinis pranašumas yra priežiūros paprastumas, atsparumas ugniai, atsparumas drėgmei ir saulės spinduliams.

Didžiausias trūkumas yra triukšmas, kurį skleidžia žaliuzės sulankstant ar grimzlėje.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...
Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas