Kurį tikslų ir nebrangų gliukometrą geriau pasirinkti: populiarūs modeliai,

Norint išmatuoti cukraus kiekį kraujyje, reikalingas specialus prietaisas. Jį galima lengvai nusipirkti vaistinėje ir naudoti namuose. Ne visi vartotojai žino, kurį skaitiklį geriausia pirkti. Verta atidžiai išstudijuoti modelių reitingą, pagrindines veisles ir vartotojų apžvalgas - tai padės tinkamai pasirinkti.

Kurį tikslų ir nebrangų gliukometrą geriau pasirinkti

Pagrindinės savybės

Gliukometras yra nešiojamas prietaisas cukraus kiekiui kraujyje matuoti. Tai patogu naudoti ne tik namuose, bet ir kelionėse. Jis tikslus ir kompaktiškas, tačiau jam reikia specialių bandymo juostelių.

Skaitiklis leidžia jums:

  • neskausmingai analizuoti;
  • pakoreguokite meniu pagal rezultatus.
  • užkirsti kelią pavojingų komplikacijų vystymuisi;
  • nustatyti suleisto insulino dozę.

Kai žmogus nusprendžia pats pasirinkti gliukometrą, jis turi teikti pirmenybę tiksliam ir patikimam prietaisui. Yra keli prietaisų tipai:

Elektrocheminis gliukometras

  1. Elektrocheminis. Testo juostelės apdorojamos specialiu tirpalu ir sąveikaujant su paciento krauju glikemijos lygis fiksuojamas keičiant elektros srovę.
  2. Fotometrinis. Testo juostelės keičia spalvą priklausomai nuo gliukozės lygio.
  3. Romanovskio tipas. Cukraus kiekis matuojamas naudojant odos spektroskopiją. Tokių modelių negalima rasti Rusijoje.

Populiarus skaitiklių tipas yra elektrocheminis. Jie skiriasi rezultatų tikslumu, tačiau jie turi didelę kainą. Pasirinkimas priklauso nuo diabeto rūšies. Iš pradžių bus patogu naudoti modelius, turinčius purkštukus, skirtus pradūrimui įvairiose vietose. Įrenginys turėtų būti patogus naudoti, ty mažas ir kompaktiškas. Tokį aparatą lengva nešiotis.

Antrojo tipo diabeto modeliai gali skirtis nuo pirmojo tipo. Be to, jie leidžia nustatyti cholesterolio kiekį kraujyje, o tai svarbu, kad būtų išvengta komplikacijų iš širdies ir kraujagyslių sistemos.

Atrankos kriterijai

Ne visada lengva vienareikšmiškai nuspręsti, kuris skaitiklis yra geras. Būtina atsižvelgti į keletą savybių, kurios padės pasirinkti prietaiso modelį. Geriau teikti pirmenybę patikimiems gamintojams, kurie sugebėjo įsitvirtinti rinkoje. Tai užtikrins, kad skaitiklis yra aukštos kokybės, o jo rodmenys yra tikslūs.

Paima iš vaiko kraują.

Svarbu pasirinkti to paties gamintojo, kaip ir prietaiso, bandymo juosteles - tai sumažins matavimo paklaidų tikimybę. Šiuolaikiniai gliukozės kiekio kraujyje matuokliai skiriasi kaina, o tarp jų nėra lengva išsirinkti geriausią kainos ir kokybės atžvilgiu. Be to, turite nusipirkti bandymo juosteles.

Optimalus gliukozės lygio nustatymo biomedžiagos kiekis yra 0,3–0,8 μl. Tai leis jums atlikti negilius pradūrimus, kurie nesukels diskomforto. Tai ypač svarbu paimant iš vaiko kraują.

Optimalus diagnostikos laikas yra nuo 10 iki 25 sekundžių. Kai kuriems modeliams reikia daugiau laiko, o naudoti skaitiklį ne namuose nėra labai patogu.

Testo juostelės yra skirtingos: jos skiriasi kraujo užpildu, dydžiu, gamintoju.

Šiuolaikiniai cukraus matuokliai turi daugybę papildomų funkcijų. Garso signalas yra svarbus vyresnio amžiaus žmonėms, turintiems klausos problemų. Be gliukozės kiekio nustatymo metodo, svarbi ir atmintis. Įrenginys gali saugoti informaciją apie naujausius matavimus 60 ar 90 dienų.

Šiandien daugelį gliukozės kiekio kraujyje matuoklių galima prijungti prie asmeninio kompiuterio ar išmaniojo telefono. Tai leidžia perduoti informaciją gydytojui.

Trys geriausi atstovai

Gliukometras „One Touch Select“

Tarp vyresnio amžiaus žmonių populiarus yra „One Touch Select“ matuoklis. Jis išsiskiria dideliu skaičiumi, paprastu naudojimu ir optimalia bandymo juostelių kodavimo sistema. Atmintyje saugoma iki 350 analizės rezultatų. Vieno kraujo mėginio apdorojimo laikas yra tik 5 sekundės.

„One Touch Select Plus“ modelyje yra trijų spalvų indikatorius, kuris leidžia vizualiai pamatyti, ar gliukozės kiekis kraujyje atitinka normalų indikatorių. Vartotojas kartu su gydančiu gydytoju gali nustatyti individualias indikatorių ribas. Be to, galite naudoti etiketes „prieš valgydami“ arba „po valgio“ - tai leidžia pastebėti individualią reakciją į produktus.

Tarp visų amžiaus grupių populiarus yra „Accu-check Active“. Prietaisas be kodavimo, turi didelį ir aiškų ekraną. Matavimui pakanka 1–2 μl kraujo, o 500 rezultatų saugoma atmintyje. Norėdami įjungti, tiesiog įdėkite juostelę į skaitiklį, automatiškai išsijungdami po 30 ar 90 sekundžių. Gliukozės kiekiui nustatyti reikia maždaug 5 sekundžių.

Palydovinė ekspresas

Palydovinio ryšio aparatas tampa vis populiaresnis - jis pagamintas rusiškai, tačiau nėra prastesnės kokybės už importuotus įrenginius. Pats gliukometras paima reikiamą kiekį kraujo analizei, lašo nereikia įtrinti į juostelę. Prietaisui pagaminkite nebrangias bandymo juosteles. Vidutinė pakavimo kaina yra 500 rublių.

Modelis turi nedaug atminties ir gali laikyti tik paskutinius 60 matavimų. Cukraus kiekiui nustatyti reikia 7 sekundžių. Prietaiso pranašumas yra ilgas akumuliatoriaus veikimo laikas, skirtas atlikti 5 tūkstančius matavimų.

Alternatyvos

Tarp gliukometrų modelių galite rasti mažai žinomus pavadinimus. Tokių prietaisų kokybė nėra prastesnė nei populiarių prietaisų. Protingas čekas gamina skirtingas gliukometrų versijas, pasižyminčias mažomis sąnaudomis. Be to, jie turi aukštas technines charakteristikas. Vidutinis matavimo laikas yra 10 sekundžių, kraujo tūris - tik 2 μl.

Protingas čekas

Naudoti įrenginį labai lengva, nes „Clever Chek“ reikalauja nedidelės punkcijos. Toks manipuliavimas nesukelia diskomforto. Ryškus ekranas su dideliais skaičiais daro skaitiklį patogų vyresnio amžiaus žmonėms. Protingi „Chek“ modeliai yra tikslūs ir kompaktiški.

Diakonas Jis pagamintas Rusijoje. Šis skaitiklis yra praktiškas, turi mažą kainą. Tam nereikia kodavimo, o tai sumažina matavimo klaidų riziką. Prietaisas taip pat rodo rekomendacijas, ar gliukozės kiekis yra normalus. Nustatymui pakanka 6 sekundžių, atmintyje išsaugoma tik 250 paskutinių rezultatų. Automatinis išjungimas įvyksta po trijų minučių neveiklumo.

Gliukometrai "Contour TS" Ergonomiškas ir patrauklus dizainas. Modelis turi patogią formą, leidžiančią laikyti prietaisą rankose. Gliukozės lygis nustatomas per 8 sekundes, po to, kai baigta analizė, pasirodo garso signalas. Galima prisijungti prie asmeninio kompiuterio, tai leidžia išsaugoti informaciją apie matavimus.

Vartotojo apžvalgos

Ilgą laiką nežinojau, kurį gliukometrą geriau pirkti. Vaistinėje galite rasti įvairių modelių prietaisų. Aš nusprendžiau palyginti kai kuriuos prekės ženklus ir tam išstudijavau apžvalgas. Todėl pasirinkau „Satellite Express“. Paprastas naudoti, tikslus, pigus. Tačiau labai sunku rasti naujos kartos modelį, nes jis parduodamas ne visur. Mygtukai šiek tiek spustelėja, tačiau tai nėra kritiška.

Antonas

Kartu su vyru jie nusprendė kontroliuoti gliukozės kiekį kraujyje. Turime blogą paveldimumą, todėl nusprendėme reguliariai matuoti cukrų. Vaistinė ieškojo nebrangaus ir patikimo gliukometro modelio. Specialistas nusprendė mums patarti „Satellite Express“. Dideli mygtukai ir didelis ekranas bus patogus vyresnio amžiaus žmonėms. Testo juostelės yra pigios, palyginti su tomis, kurios reikalingos kitiems modeliams. Prietaisą lengva naudoti.

Marina

Nėštumo metu susirgau gestaciniu diabetu. Endokrinologas rekomendavo nusipirkti gliukozės kiekio kraujyje matuoklį, o mano pasirinkimas pateko į „Accu-check Roche“. Šis prekės ženklas yra patikimas ir nusistovėjęs tarp Rusijos specialistų. Įrenginį lengva naudoti, tačiau jis turi labai brangias bandymo juosteles.

Ana
1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas