Geriausių laidinių ausinių 2019 m

Vis daugiau žmonių pradėjo galvoti apie aukštos kokybės laisvų rankų įrangos, leidžiančios klausytis mėgstamų dainų ar pasinerti į kompiuterinį žaidimą, pirkimą. Tačiau suklupti dėl nekokybiško produkto parduotuvėse yra gana paprasta. Rekomenduojama atkreipti dėmesį į geriausių laidinių ausinių reitingą, kurios pasižymi maža kaina, gera garso kokybe, taip pat patogumu naudotis.

Geriausių laidinių ausinių įvertinimas

„Panasonic RP-HT-161“

Ausinės televizoriui

Geriausios laidinės televizijos ausinės yra RP-HT-161 iš „Panasonic“, gerai žinomos bendrovės, kuri rinkoje jau kelis dešimtmečius. Įrenginys turi galimybę atkurti garsą nuo 50 iki 20 tūkstančių hercų diapazonu, o tai leidžia visiškai mėgautis mėgstamais filmais ir TV laidomis. Be abejo, prietaisas taip pat gali būti naudojamas klausytis muzikos, tačiau vis tiek jis labiau tinka namų kino teatrui, nes laido ilgis jau siekia 2 metrus. Be to, programėlėje nėra mikrofono, todėl ji nėra gana patogi internetiniams žaidimams.

Be plataus dažnių diapazono, galite pabrėžti ir dar keletą teigiamų savybių, kurias turi šios ausinės. Čia yra tik pagrindiniai niuansai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį įsigydami:

 • labai paprastas dizainas, leidžiantis reguliuoti galvos padėtį;
 • įmontuoto ekvalaizerio buvimas, leidžiantis reguliuoti garso parametrus;
 • aukštos kokybės medžiaga, kuri išlaikys savo tvirtumą kelis dešimtmečius.

Ausinės „Panasonic RP-HT-161“

Tačiau labai gera garso izoliacija nusipelno ypatingo paminėjimo - vienas iš svarbiausių veiksnių žmogui, nusprendusiam mėgautis žiūrėti mėgstamą filmą. Net esant minimaliam garsumui, joks triukšmas ir pašaliniai garsai atitraukia žmogų nuo to, kas vyksta ekrane. Paprasčiausiai uždėkite ausines, po kurių jaučiamas susvetimėjimas iš išorinio pasaulio. Ir jei ten groja muzika, pasinėrimas į kitą visatą garantuojamas.

Iš ausinių trūkumų paprastai įprasta išskirti ribotą naudojimą. Deja, rinkinyje nėra papildomo kabelio, kuris leistų klausytis muzikos telefone ar MP3 grotuve. Tačiau šį trūkumą daugiau nei moka įrenginio kaina, kuri parduotuvėse svyruoja nuo 480 iki 620 rublių.

Be to, gamintojas suteikia dvejų metų garantiją, kad įrenginys veiks be jokių problemų.

„Beats Solo HD“

Muzikos klausymasis per ausines

Geriausių geriausių telefono laidinių ausinių galva yra ausinės, kurios yra žinomos daugeliui šiuolaikinės kartos atstovų, nes jos buvo reklamuojamos tikrai labai dažnai - „Beats Solo HD“. Tačiau tai jokiu būdu neturėtų supainioti pirkėjo, nes „dūžiai“ tikrai turi teisę būti vadinami viena geriausių telefono, MP3 grotuvų, taip pat bet kurio kito prietaiso, galinčio leisti muziką, ausinių. Be to, kai kuriuose modeliuose yra įmontuotas kanalo mikrofonas, atkuriantis garsą, kurio kokybė panaši į studijinį.

Yra daugybė privalumų, kurių dėka „Beats Solo HD“ tapo populiariausiomis ausinėmis 2019 m. Tačiau šie niuansai nusipelno ypatingo dėmesio:

 • „Viršutinis“ garsas, leidžiantis pilnai mėgautis 320 kilobitų per sekundę takeliais;
 • labai patogi galvūgalis, leidžiantis kompaktiškai nešioti prietaisus korpuso viduje;
 • kietas ir labai kietas dizainas tiek uždaro, tiek atviro tipo;
 • stipri medžiaga, garantuojanti ilgalaikį naudojimą;
 • firminio mikrofono, leidžiančio įrašyti aukštos kokybės garsą, buvimas.

Ausinės „Beats Solo HD“

Tačiau iš karto verta atkreipti dėmesį į pagrindinį trūkumą, su kuriuo šis įrenginys skiriasi - gana didelė kaina, net jei atsižvelgsite į tai, kad įrenginys priklauso premium klasei. Tačiau „Sony“ visada išsiskyrė tuo, kad gamina ne tik geras, bet ir geriausias ausines, kurios kiekvienais metais tampa tik gražesnės. Garso diapazonas yra nuo 15 iki 50 000 hercų, o tai leidžia lengvai atkurti didžiąją dalį dainų (garsas atkuriamas 1000, 1500 arba 2000 hercų), taip pat žaisti kompiuterinius žaidimus, kur garso dažnis svyruoja nuo 5000 iki 10000 hercų - net didžiulis rezervas .

Puikus bosas nusipelno ypatingo paminėjimo, kurio dėka įrenginį galima rekomenduoti tiek muzikos mėgėjams, tiek žaidėjams. Na, o galimybė prijungti ausines per „Bluetooth“ pasirodys ypač įdomi tiems, kurie nenori sujaukti laidų, kai ausines jungia prie išmaniojo telefono. Taigi ausines galima naudoti lauke, ypač atsižvelgiant į labai stiprų jų kūną ir į tai, kad bėgimo metu jų beveik nėra jaučiama ant galvos. Na, neginčijamas pranašumas yra viso dydžio garsas, kuris leis jums išgirsti mėgstamas dainas naujoje šviesoje.

„Philips“ SHP1900 / 10

Jau keletą metų „Philips SHP1900 / 10“ yra tarp geriausių laidinių kompiuterio ausinių - vienas iš biudžetinių įrenginių, galinčių leisti galingą garsą. Be abejo, šios ausinės nepavadinsite garsoofilija, nes jos savybės galėjo būti geresnės, tačiau už kainą nuo 700 iki 1300 rublių (priklausomai nuo konfigūracijos) laisvų rankų įranga patenkina visus savo lūkesčius. Paimkite, pavyzdžiui, tai, kad viela yra apsaugota nuo ištraukimo, o 2 metrų laidas yra labai stiprus. Be to, įprasta pabrėžti dar keletą šio įrenginio pranašumų:

 • uždaras akustinis dizainas - sukuria visišką panardinimą į virtualų pasaulį dėl garso izoliacijos;
 • paprasta plastikinė konstrukcija - ausinės neturi daug svorio, tačiau išsiskiria geru patvarumu;
 • aukštos kokybės garsiakalbiai - net ir po keleto eksploatavimo metų jie nepraranda progos;

Ausinės „Philips“ SHP1900 / 10

Tačiau kodėl šios ausinės yra geriausios biudžetinės laidinės kompiuterio ausinės 2019 m.? Reikalas tas, kad rinkdamiesi žaidimo įrenginį, dauguma žaidėjų laikosi dviejų reikalavimų - puikios garso kokybės, leidžiančios visiškai pasinerti į virtualų pasaulį ir išgirsti net artėjančius priešus, taip pat patogumo, kad įrenginiu galėtumėte naudotis ilgą laiką. Atsižvelgiant į tai, kad „Philips SHP1900 / 10“ turi visas šias savybes, taip pat turi labai žemą kainą, ausinės pastaruoju metu tampa tokios populiarios.

Tačiau nepamirškite apie trūkumus, kuriuos turi įrenginys. Dauguma nusiskundimų yra nukreipti į kištuką, kuris nebeveikia praėjus vos porai metų po naudojimo. Žinoma, jį pakeisti nebus sunku, jei mieste yra dirbtuvės. Tačiau gyvenvietės ar kaimo gyventojams reikėtų atsižvelgti į šį aspektą.

Be to, rinkinyje nėra papildomo laido ir nėra „Bluetooth“ funkcijos, kuri leistų belaidę laisvų rankų įrangą prijungti.

„Pioneer SE-E511“

Žinoma, analizuodami įvairius laidinių ausinių viršūnes, anksčiau ar vėliau susiduriate su įrenginiais, skirtais patogiam sportui. Daugelyje jų pirmąją vietą užima „Pioneer SE-E511“ ausinės, kurios laikomos viena iš aukščiausios kokybės, bet tuo pačiu ir nebrangių kištukų. Įdėklai yra pagaminti taip, kad bėgdami jų praktiškai nejausite, o patikimas užsegimas užtikrina puikų fiksavimą, priešingai nei bet kokie „lašeliai“. Galbūt todėl dauguma sportininkų pasirenka šį modelį. Tačiau tarp modelio pranašumų taip pat įprasta išskirti šiuos dalykus:

„Pioneer SE-E511“

 • gera garso kokybė regione nuo 25 iki 30 hercų, o tai leidžia mėgautis bet kokiu takeliu;
 • puikus bosas, pasiruošęs suteikti sportininkui papildomos energijos treniruočių metu;
 • labai stilingas dizainas, derinamas su dideliu patogumu.

Iš trūkumų paprastai išskiriamas tik vienas minusas - ne labai didelis garsumo lygis. Kai kuriems tai gali atrodyti nesąmonė, nes bėgiojant taip pat reikia išgirsti aplinkos garsus, tačiau geros garso izoliacijos nebuvimas kartais neleidžia tinkamai išgirsti kai kurių dainų žodžių ar muzikos stygų. Todėl prietaisas nėra per daug tinkamas tiems, kurie įpratę treniruotėse išspausti maksimalų savo prietaiso kiekį. Tačiau, jei nekreipiate dėmesio į šį niuansą, tada visais kitais aspektais ausinės nėra prastesnės už įvairius brangius analogus.

„Sony MDR 7506“

Pigus garso įrašymo variantas yra tai, kas dažniausiai vadinamos laidinėmis ausinėmis, kurių reitingas yra artimas 10. Ausines galite rasti daugelio profesionalių tinklaraštininkų apžvalgose, taip pat žmonių, kurie įrašo garsą.

Ausinės kainuos apie 7–8 tūkstančius rublių, tačiau už tokią mažą kainą vartotojas gaus galimybę ne tik mėgautis profesionaliu, labai tolygiu garsu, bet ir įrašyti garsą aukštos kokybės. Ypač atkreiptinas dėmesys į krištolo skaidrumo aukštus dažnius, kuriuos dėl tam tikrų priežasčių pamiršta daugelis profesionalių ausinių gamintojų. Čia taip pat yra keletas niuansų, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį kalbant apie šios ausinės kokybę:

 • universalumas - leidžia naudoti programėlę žaidimams, klausytis muzikos ar žiūrėti filmus, tačiau tuo pat metu turėti įrenginį, kurį bet kada galite naudoti garso įrašymui;
 • dizainas ir patogumas - viena stilingiausių išvaizdų, kuri dera su laisvų rankų įrangos naudojimo patogumu (ausinės nespaudžia ant galvos ir atrodo kaip studijinis įrenginys);
 • ilgas tarnavimo laikas - daugelis šių ausinių savininkų pažymi, kad ji veikia kelerius metus beveik be trikdžių.

„Sony MDR 7506“

Tačiau ar verta įsigyti laisvų rankų įrangą muzikos mylėtojui ar žaidėjui? Greičiausiai ne, jei žmogus, žinoma, laisvalaikiu nedalyvauja garso takelių ar įrašų redagavime. Tačiau jei vartotojui svarbus kietas dizainas ir platus muzikinis diapazonas, leidžiantis išgirsti visas menkiausias kūrinių detales, tuomet vis tiek galite nusipirkti ausines.

Klientų atsiliepimai

Palyginti su brangesniais kolegomis, „Panasonic RP-HT-161“ yra vienas geriausių variantų tiems, kas mėgsta žiūrėti TV laidas ar filmus naktį. Čia yra tik dviejų metrų kabelis, nes to ne visada pakanka. Tačiau nusipirkti ilgesnę versiją nebus problemų - laidas kainuos tik 200 rublių. Dėl garso kokybės taip pat nėra priekaištų - viskas gana švaru, be balto triukšmo.

Andrejus, Kirovas

Aš maždaug prieš 5 metus žaidimams nusipirkau įrenginį pavadinimu „Philips SHP1900 / 10“. Pasakysiu jums nuoširdžiai: visus šiuos metus operacija neturėjo jokių problemų, tačiau ausinės taip pat neatspindi nieko antgamtinio. Įprastas biudžetinės klasės sąskaitos faktūros įrenginys, kurį galite pasirinkti, jei nėra pinigų prekės ženklo pavadinimo kolegai. Galų gale, rinkoje yra daugybė modelių su prisilietimais ar neįprastu dizainu, nors jie kainuoja daug.

Viktoras, Maskva

Tiek daug intarpų nusipirkau sau sportui - visi neišvengiamai sugedo. Tačiau jau beveik metus naudoju „Pioner“ ausines ir nemačiau jokių problemų. Modelis SE-E511 yra ne tik ramus garsas, bet ir puiki kokybė. Pakartotinai numetė juos ant asfalto, ištraukė iš kišenės ir net porą kartų nuskendo vandenyje - su prietaisu (bent jau kol kas) nieko neatsitiko. Be to, šios ausinės yra daug patogesnės nei visos, kurias pasiėmiau, nors jos kainuoja šiek tiek daugiau.

Antonas, Krasnodaras
1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas