Geriausių žaidimų mobiliųjų telefonų įvertinimas

Dažniausiai, rinkdamiesi naują išmanųjį telefoną, vartotojai pirmiausia atkreipia dėmesį į fotografavimo kokybę ar prekės ženklą. Žaidėjams svarbios kitos techninės specifikacijos. Kiekvienais metais mobiliųjų prietaisų žaidimų programų rinka auga. Tai suprantama, nes šiuolaikiniai išmanieji telefonai pasižymi dideliu našumu. Išmaniųjų telefonų gamintojai bando patenkinti žaidėjų reikalavimus ir pradeda gaminti specialius mobiliuosius telefonus, skirtus žaidimams.

Geriausių žaidimų ir interneto mobiliųjų telefonų įvertinimas

Pasirinktos savybės

Šiandien rinkoje galite rasti daugybę išmaniųjų telefonų „Android OS“. Vis dėlto virtualių pramogų gerbėjams svarbu žinoti, kuri iš jų yra techniškai geresnė. Ne kiekvienas mobilusis telefonas žaidžia. Renkantis žaidimų telefoną, reikia atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių savybių.

CPU ir grafikos greitintuvas

 Pagrindinės specifikacijos

Bet kurio kompiuterio ar išmaniojo telefono širdis yra centrinis procesorius (CPU). Jei perkate pigų telefoną su silpnu procesoriumi, tada neįmanoma patogiai žaisti tokiu įrenginiu. Žaidimų procesoriumi laikomas tik lustas, turintis tam tikrą branduolių skaičių ir laikrodžio dažnį. „Android“ operacinės sistemos įrenginiams tai yra įrenginiai su 4–8 branduoliais, kurių dažnis didesnis nei 1,4 GHz.

Grafikos spartintuvas yra ne mažiau svarbus žaidimų telefono elementas. Naudojant sunkias žaidimų programas, pagrindinis krūvis tenka jam. Mobiliųjų įrenginių kūrėjai savo produktuose bando įdiegti gerą procesorių ir aukštos kokybės grafikos greitintuvus. Geriausi iš jų šiandien yra:

 • „GeForce“ ULP;
 • Malis;
 • „PowerVR“
 • Adreno.

Reikėtų pažymėti, kad pirmasis grafikos procesorius dažniausiai yra įdiegiamas planšetiniuose kompiuteriuose ir gana retas išmaniuosiuose telefonuose. „Adreno“ lustai yra aktyviai naudojami „Samsung“. Esant santykinai nebrangiam, bet geram „Meizu M3“, naudojamas Malio procesorius.

Ekranas ir atmintis

 Žaidimų išmaniojo telefono pasirinkimo ypatybės

Mobiliuose įrenginiuose atmintis yra padalinta į du tipus - vidinę ir operacinę. Kiek programų galima įdiegti įrenginyje, priklauso nuo pirmųjų. Išmaniojo telefono greitis priklauso nuo RAM. Šis indikatorius yra ypač svarbus žaidimų telefonui. Žaidėjams tinka modeliai, turintys ne mažiau kaip 2 GB RAM.

Vidinė atmintis yra mažiau svarbus parametras, nes jos skaičių visada galima padidinti naudojant „flash drives“. Net jei įsigytame įrenginyje įdiegta tik 8 GB vidinės atminties, laisvos vietos problema lengvai išsprendžiama įsigijus 128 GB „flash“ kortelę. To pakaks daugumai virtualių pramogų gerbėjų.

Akivaizdu, kad žaisti įrenginyje su mažu ekranu nėra labai malonu. Kad telefonas būtų laikomas žaidimų telefonu, jame turi būti didesnis nei 5 colių ekranas.

Taip pat renkantis žaidimų telefoną atkreipkite dėmesį į matricos tipą. Geriausia įsigyti mobiliuosius telefonus su IPS ir AMOLED ekranais. Jie puikiai tinka žaidimams.

Geriausių žaidimų išmaniųjų telefonų įvertinimas

Per pastaruosius 2–3 metus mobiliųjų prietaisų, specialiai sukurtų žaidėjams, rinkoje pasirodo vis daugiau. Jie turi visus reikiamus parametrus.

„Razer“ telefonas 2

Telefono atminties kiekis žaidimams

„Raser“ žaidėjai yra gerai žinomi dėl savo kompiuterio kokybės. Sparčiai augant mobiliųjų žaidimų rinkai, gamintojas nusprendė sukurti išmanųjį telefoną, skirtą virtualių pramogų gerbėjams. Pirmąją įrenginio versiją vartotojai gerai priėmė. Praėjus metams po pasirodymo, į rinką pateko atnaujintas modelis.

„Razer Phone 2“ gali būti laikomas vienu geriausių žaidimų išmaniųjų telefonų pasaulyje. Mobiliojo telefono ekrano dydis yra 5,7 colio. Naudodami IPS matricą galite pasiekti maksimalią spalvų gamą, o ekrano ryškumas yra 580 nitų. Telefono garsiakalbių sistema palaiko moderniausią garso standartą - „Dolby Atmos“.

Tarp „Razer“ išmaniojo telefono pranašumų galima paminėti:

Mobiliųjų telefonų pranašumai žaidimams

 • galingas procesorius;
 • ekrano atnaujinimo dažnis 120 Hz;
 • puiki garso sistema;
 • unikalus dizainas;
 • aukštos kokybės aušinimo sistema, leidžianti lengvai paleisti sunkiausias žaidimų programas.

Galima sakyti, kad šis išmanusis telefonas tiks net ir išrankiausiems žaidėjams.

„Xiaomi Black Shark Helo“

Grafikos spartintuvas

Geriausių 2019 m. Žaidimų išmaniųjų telefonų reitingą taip pat sudaro kinų įrenginys „Xiaomi Black Shark Helo“. Praėjus vos šešiems mėnesiams po pirmojo „ryklio“ pasirodymo rinkoje, žaidėjai gavo galimybę susipažinti su atnaujintu modeliu. Gamintojas nusprendė nekeisti centrinio procesoriaus, tačiau tuo pačiu padidino RAM iki 10 GB. Matrica taip pat buvo atnaujinta. Naujasis „Xiaomi“ įrenginys naudoja ne IPS, o geresnę AMOLED matricą.

Naujasis ekranas palaiko HDR standartą, kuris leidžia visiškai pasinerti į žaidimą. Pirštų atspaudų skaitytuvas buvo perkeltas iš priekinio skydelio į galinę dalį. Kadangi telefone naudojama galinga „geležis“, įrenginyje naudojama skysto aušinimo sistema. Tuo pačiu metu padidėjo radiatorių plotas. Dėl to žaidėjai negali bijoti priešlaikinio savo prietaiso gedimo dėl perkaitimo.

Pagrindiniai šio telefono pranašumai:

 • aukštas sistemos našumas;
 • įdomus dizainas;
 • AMOLED matrica su HDR palaikymu;
 • žaidimų skydelis įtrauktas.

Vienintelis modelio trūkumas yra atminties kortelės lizdų trūkumas.

„Huawei Mate 20 X“

CPU dažnis

Šis telefonas negalėjo patekti į geriausių žaidimų mobiliųjų prietaisų viršūnę. Įrenginio ekrano dydis yra 7,2 colio, esant „FullHD“ raiškai. Puikią vaizdo kokybę garantuoja AMOLED matrica. Nepaisant santykinai žemo pikselių tankio rodiklio (346 dpi), ekranas visada sukuria turtingą ir aiškų vaizdą.

Šis modelis taip pat tinka gerbėjams fotografuoti. Išmaniajame telefone „Huawei Mate 20 X“ yra triguba kamera iš „Leica“. Kinijos kompanijos flagmano širdis yra patentuotas procesorius, pagamintas naudojant 7 nm technologiją. Dėl šios priežasties įrenginys pasižymi dideliu našumu. Taip pat išmaniajame telefone yra didelės talpos baterija, leidžianti ilgą laiką žaisti neįkraunant.

Kad prietaisą būtų kuo patogiau naudoti, galinis paviršius pagamintas iš tvirto stiklo su graviūromis. Puiki garsiakalbių sistema padės žaidėjams pasinerti į žaidimą. „Šaldytuvas“ atitinka „Huawei“ patentuotą technologiją - „Supercool“. Vieninteliu įrenginio trūkumu galima laikyti palaikymą ne pačiam populiariausiam atminties kortelių formatui. Žinoma, tai nėra pats biudžetinis telefonas žaidimams ir internetui. Tačiau tikri žaidėjai tikrai turėtų atidžiau į tai pažvelgti.

„Asus ROG“ telefonas

Žaidimų išmaniųjų telefonų pasirinkimo ypatybės

Kitas geras garsaus gamintojo žaidimų išmanusis telefonas. Šis modelis buvo išleistas kaip dalis žaidėjų sukurtos „ROG“ („Gamers Republic“) serijos. AMOLED matricos atnaujinimo dažnis yra 90 Hz, reakcijos laikas yra 1 ms. ASUS telefono ekranas palaiko HDR technologiją. „Snapdragon 845“ procesorius įsibėgėja iki 2960 GHz dažnio. Dėl to visos žaidimų programos veikia sklandžiai ir maksimaliai.

Aušinimo sistemos pagrindą sudaro garinimo kamera, anglies plokštelė ir variniai vamzdžiai. Be to, pridedamas nuimamas aušintuvas. Telefono gale yra 2 ultragarsiniai trigeriai. Įrenginys taip pat palaiko „Quick Charge 4.0+“. Garsiakalbių sistema atitinka DTS 7.1. Aršūs virtualių pramogų gerbėjai gali saugiai pasirinkti šį įrenginį.

Rinkoje nėra daug žaidimų išmaniųjų telefonų.Tai labai supaprastina tobulo įrenginio pasirinkimo procesą. Vienintelis žaidimų telefonų trūkumas yra jų kaina.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...
Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas