Kurį geriau pasirinkti vandeniu šildomą rankšluosčių bėgelį: gamintojų įvertinimas

Šiandien santechnikos rinkoje yra daugybė pasiūlymų, todėl namų ir butų savininkai dažnai nežino, pirkdami šildomą rankšluosčių laikiklį, kurį geriau pasirinkti. Įvertinimas ir vartotojų atsiliepimai forumuose padės tai išsiaiškinti. Jei kadaise tai buvo įprasta U formos dažyto vamzdžio dalis, dabar šį kaitinimo elementą galima palyginti su tikru meno kūriniu.

Vandeniu pašildytas rankšluosčių laikiklis

Pasirinktos savybės

Šildomas rankšluosčių laikiklis padeda greitai išdžiovinti šlapius daiktus, sumažina didelę drėgmę kambaryje ir apsaugo nuo pelėsių susidarymo ant sienų paviršiaus. Be to, modernūs modeliai padės papuošti ir pabrėžti bendrą vonios kambario stilių.

Prieš pirkdami šildomą rankšluosčių laikiklį, turite nustatyti, kokį gaminį norite įdiegti:

 • elektrinis - gana daug energijos sunaudojantis, tačiau lengvai prijungiamas prie tinklo;
 • vanduo - energiją taupantis prietaisas, pažįstamas daugeliui vartotojų;
 • kombinuotas - vanduo cirkuliuoja čia, bet prireikus gaminį šildo jame įmontuotas kaitinimo elementas.

Šildomas rankšluosčių laikiklis vonioje

Tik po to galima apsvarstyti, kurį šildomų rankšluosčių laikiklių gamintoją geriau pasirinkti bute ar name.

Vandens įtaisas dažniausiai atrodo kaip lenktas vamzdis, kurio viduje karštas vanduo teka. Šildomo rankšluosčių laikiklio veikimas tiesiogiai priklauso nuo skysčio cirkuliacijos, jo sustojimo metu produktas nustoja veikti. Prieš pirkdami turite sutelkti dėmesį ne tik į patrauklų dizainą, bet ir į medžiagos, kuri buvo naudojama gaminant, kokybę.

Renkantis vandens džiovintuvą, turite atsižvelgti į slėgį linijoje. Atsižvelgiant į GOST ir SNiP, vandens slėgis vamzdyne turėtų būti didesnis nei 5 atm.

Daugiaaukščiuose pastatuose slėgis svyruoja nuo 3 iki 8 atm. Šiam rodikliui įtakos turi pastato aukštų skaičius, susisiekimo kokybė, pastato vieta. Vandens slėgis privataus namo vamzdyne paprastai svyruoja tarp 2,5–4 atm. Todėl, prieš renkantis prietaisą, turite sužinoti vandens tiekimo ypatybes.

Gamintojai sukūrė džiovinimo produktus su laikmačiais ir jungikliais. Pirmasis prietaisas leidžia nustatyti laiką, per kurį reikia įjungti šildomą rankšluosčių laikiklį prieš pradedant vonios procedūras. Taigi rankšluostis ar chalatas bus šiltas, kai to prireiks. Įrenginiai gali būti įmontuoti arba yra atskiri elementai. Daugelyje gaminių yra galimybė palaikyti optimalią temperatūrą, kurią nustato vartotojas, naudodamas temperatūros reguliatorių.

Gamybos medžiaga

Renkantis vandens šildomą rankšluosčių bėgelį, būtina atkreipti dėmesį ne tik į gaminio technines savybes, bet ir į jo pagaminimo medžiagas. Galima naudoti:

 • aliuminio
 • varis
 • žalvaris;
 • nerūdijantis plienas;
 • paprastas plienas.

Plieno džiovintuvai

Plieno savybės priklausys nuo jame esančių papildomų cheminių junginių. Dažniausiai paprasti plieno gaminiai beveik nesiskiria nuo nerūdijančio plieno įrangos. Jie turi gerą šilumos laidumą, o išorėje prietaisai yra padengti specialia kompozicija, kuri apsaugo nuo korozijos.

Plieno džiovintuvai paprastai vadinami „biudžetiniais“ gaminiais - tai yra geriausias sprendimas žmonėms, norintiems sutaupyti. Pagrindinis trūkumas yra gana trumpas veikimo laikas.

Nerūdijančio plieno rankšluosčių bėgeliai laikomi gana patikimais gaminiais, turinčiais ilgą tarnavimo laiką.Pagrindinis pranašumas yra atsparumas korozijai ir atlaikantis aukštą slėgį. Be to, jie turi aukštą šilumos laidumą. Šios įrangos trūkumas yra jos brangumas, jos yra didesnės eilės nei varinės ar plieninės džiovyklės.

Gaminiai iš vario arba žalvario - „aukso vidurkis“ tarp džiovyklų, pagamintų iš nerūdijančio plieno ir plieno. Jie turi gražią išvaizdą su auksiniu atspalviu. Žalvaris yra aliuminio, cinko, vario ir kitų elementų lydinys. Tai yra populiariausias lydinys, jo pagrindinis skirtumas yra elastingumas.

Šie įtaisai nerūdija, yra šiek tiek brangesni nei plieniniai džiovintuvai. Maksimalus slėgis, kurį gali atlaikyti iš šios medžiagos pagamintas produktas, yra 7 barai. Todėl ši įranga yra puikus sprendimas naudoti privačiame sektoriuje, kai slėgis yra ne didesnis kaip 5 atm.

Įrangos forma

Rankšluosčių džiovintuvai yra suskirstyti į keletą veislių. Standartiniai gaminiai, kurie dažniausiai būna šildymo įranga, turi išlenktą išvaizdą, primenančią raides „P“ arba „M“.

Šiandien labai populiarūs neįprastų dydžių ir originalių formų šildomi rankšluosčių laikikliai. Kaip vonios kambario dekoras, vartotojai vis dažniau žvalgosi į modernaus dizaino gaminius.

Rankšluosčių džiovintuvas

Iš šių modelių santechnikos gaminių rinkoje pristatomas gana didelis įvairių konfigūracijų džiovyklų pasirinkimas:

 • kopėčios;
 • dviguba grandinė;
 • zigzagas;
 • U-, M- ir U-formos;
 • ašaros formos.

Be standartinių vandens džiovyklų gaminių, galite įsigyti išskirtinių dizainerių prietaisų, turinčių sudėtingą ir unikalų dizainą.

Vandeniu šildomi rankšluosčių bėgeliai taip pat dažnai turi papildomų detalių, tai yra kabliukai skalbiniams ir chalatams, lentynos įvairiems vonios aksesuarams laikyti. Prieš rinkdamiesi džiovintuvą, turite gerai pagalvoti, ar reikia visų šių elementų, nes bet kokia papildoma galimybė žymiai padidina produkto kainą.

Be dizaino, įrangos dydis laikomas labai svarbiu veiksniu. Turi būti išlaikyta pusiausvyra tarp džiovinimui reikalingo rankšluosčių skaičiaus ir prietaiso matmenų.

Geriausių modelių apžvalga

Norėdami pasirinkti tinkamą įrenginį, galite pamatyti populiariausių produktų apžvalgą. Šiandieninė rinka pristato platų kaitinimo elementų asortimentą.

Geriausi 2019 metų gamintojų ir modelių vandens rankšluosčių džiovintuvai:

„Sunerzha fur“

Naujas „Terminus Astra“ dizainas.

 1. „Sunerzha fur“. Universalus, praktiškas ir stilingas patrauklaus dizaino nerūdijančio plieno džiovintuvas. Papildomai komplektuojama su įvairiais elementais - vožtuvais, lentyna, temperatūros reguliatoriumi. Kaina - 11 tūkstančių rublių.
 2. „Margaroli Vento 405.“ Įrenginys yra mažo dydžio - 61 × 66 cm ir kelia žemus vandens kokybės reikalavimus. Žalvario džiovintuvas yra chromuotas ir atsparus korozijai. Modelis turi originalų dizainą ir galimybę pasukti 180 laipsnių. Jis gali atlaikyti iki 115 laipsnių temperatūrą, slėgį - iki 8 atmosferų. Kaina - 11500 p.
 3. „Terminus Siena“. Šio gamintojo gaminiai yra pagaminti Rusijoje. Modelis turi daugybę skyrių - 34 vienetai. Nerūdijančio plieno vandens kopėčios rodo puikius parametrus 12,7 m² plote ir 31,6 m³ šildomos patalpos tūrį. Bet gana didelis dydis - 122x68,4x9 cm., Kaina - 44000 psl.
 4. Arbonia Karomix. Jis pasižymi dideliais dydžiais - 195 × 51x21 cm, aiškia geometrine forma ir originaliu dizainu. Galite atskirai nustatyti nuotolinio valdymo pultą. Jis puikiai išsklaido šilumą, esant +55 laipsniams - 1000 vatų. Tačiau išlaidos yra gana didelės - 125 000 p.
 5. Naujas „Terminus Astra“ dizainas. Šis prietaisas pasižymi geriausiu nerūdijančio plieno kokybės, gero funkcionalumo, pigių ir patrauklaus dizaino deriniu. Pagrindinis pranašumas yra tai, kad jį galima prijungti prie karšto vandens tiekimo ir prie elektros tinklo. Jis gali atlaikyti iki 120 laipsnių temperatūrą, slėgį iki 8 atmosferų. Kaina - 8500 psl.
 6. Energija moderni. Funkcionalus ir praktiškas džiovintuvas pagamintas iš aukštos kokybės maistinio plieno, kuris veiksmingai atspari agresyviai vandens cheminei sudėčiai.Daugybė skersinių gali papuošti bet kurio kambario interjerą. Pagrindinis trūkumas yra tas, kad nerūdijantis plienas neigiamai reaguoja į pasklidąsias sroves. Kaina - 6000 psl.
 7. „Trugor“ 6P. Rusijos gamintojo įtaisas, pagamintas iš nerūdijančio plieno, priklauso biudžeto kategorijai. Tačiau tuo pat metu kokybė išlieka geriausia, o išvaizda - nepriekaištinga. Matmenys - 7x4x3,18 cm. Be aštuonių skyrių rinkinyje yra lentynėlė. Džiovykla skirta 8,3 m 3 tūrio, 3,27 m² ploto patalpai. Kaina - 7500 rublių.

Šildomo rankšluosčių laikiklio trūkumai

Yra daugybė įvairių formų ir skirtingų kainų džiovyklų modelių. Bet prieš pradėdami studijuoti rankšluosčių turėklais, šildomais vandeniu, ir pasirinkdami konkretų produktą, turite žinoti, kokios įrangos savybės neatitinka geriausio įrenginio aprašymo:

Šildomo rankšluosčių laikiklio trūkumai

 • vamzdžių medžiaga yra juodas plienas (labai jautrus korozijai);
 • gamyboje buvo naudojamas plonasienis suvirintas vamzdis;
 • produktas, kurio konstrukcijoje yra daug skirtingo skersmens vamzdžių (didelė užsikimšimo rizika);
 • užsienyje pagamintas prietaisas, prijungtas prie šildymo sistemos (taip atsitinka, kad šios įrangos viduje nėra antikorozinės dangos);
 • dizainas neturi Mayevsky krano, kuris reikalingas vandeniui nutekėti, todėl yra didelis oro užstrigimo pavojus;
 • Įranga su polimerinės emalio danga neatrodo tokia stilinga ir moderni, skirtingai nei chromuoti gaminiai, tuo tarpu ji pasižymi prastomis savybėmis.

Džiovyklos įrengimas

Visi produktai yra prijungti prie stovų, todėl jie turi būti prijungti prie šildymo sistemos ir karšto vandens vamzdžių. Montavimo būdas tiesiogiai priklauso nuo džiovintuvo savybių ir individualių pageidavimų.

Džiovyklos įrengimas

Rinkdamiesi montavimo būdus, daugiaaukščių pastatų gyventojai dažniausiai naudoja sieninę instaliaciją. Ši parinktis yra geriausia mažiems kambariams. Vonios kambaryje šis dizainas gali būti naudojamas kaip rankšluosčių laikiklis.

Ant grindų įmontuota džiovintuvas papildomai šildys vonią, be to, ši funkcija derinama su nekontaktiniu rankšluosčių džiovinimu. Norėdami tai padaryti, galite pritvirtinti pakabą virš įrenginio. Šiltas oras, kylantis iš prietaiso, išdžiovins daiktus. Lauko įrangos trūkumai yra tai, kad jos negalima montuoti mažose patalpose.

Renkantis vandens rankšluosčių džiovintuvą, turite atsižvelgti į tai, kaip prijungiate gaminį. Yra trys pagrindinės galimybės:

 1. Įstrižainė. Šis metodas leidžia sukurti efektyvią aušinimo skysčio cirkuliaciją, tačiau norint jį atlikti, papildomai reikia iškloti vamzdžius. Jis gali būti derinamas su matmenų gaminiais, kopėčiomis ir jų atmaina.
 2. Apatinis ryšys. Norint atlikti šio tipo ryšį, „Mayevsky“ kranas turi būti konstrukcijoje, be to, reikalingas normalus vandens slėgis. Šis montavimo būdas labiausiai tinka dideliems gaminiams; jis dažnai naudojamas montuojant įrangą, pavyzdžiui, „kopėčias“.
 3. Šoninis ryšys. Jis naudojamas gaminiams, kurie yra pailgi vertikaliai. Šis metodas laikomas universaliu, jį galima derinti su atskirais kopėčių įtaisais, „įdubimo“ vamzdžių sistema, standartinėmis gyvatėmis.

Populiariausias džiovintuvo tipas su šoniniu tvirtinimu. Taip yra dėl lengvo prijungimo prie vandens tiekimo ir įrangos ypatybių. Renkantis šoninį bloką, nereikia pamiršti, kad tam tikrų tipų gaminiai negali būti derinami su standartinėmis rusiškomis sistemomis.

Dažniausiai daugiaaukščių pastatų stovų skersmuo yra 1,2–1,4 colio. Pagal Europos standartus, vamzdžių skersmuo yra 1,5 colio. Jei buvo pasirinktas įrenginys su šiuo skyriumi, turite atskirai įsigyti adapterį, jis leis jums atlikti tolesnį diegimą.

Norėdami gauti aukštos kokybės ir patikimą vandens rankšluosčių džiovintuvą, turite daug dėmesio skirti gaminio dangai, tam, kaip suvirinami atskiri elementai, taip pat sriegiams iš prietaiso galų. Nebus nereikalinga patikrinti, ar yra pažymėjimų apie šildomą rankšluosčių laikiklį. Be garantinės kortelės, įranga turi būti užpildyta higieniniu patvirtinimu su gamintojo pavadinimu.

1 žvaigždė2 žvaigždutes3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas