Kaip pašalinti senas dėmes nuo vaikų drabužių 🥝 ir pašalinti dėmes

Atrodytų, kad muilo burbuliukai - žaislas yra gana nekenksmingas ir neturėtų sukelti problemų nei vaikams, nei jų tėvams. Tačiau pastaraisiais metais daugelis motinų susidūrė su nepaprastai nemalonia situacija - pasirodo, kad iš jų atsiranda dėmių. Ir pats nemaloniausias dalykas, jie dažniausiai atsiranda po skalbimo. Apie tai, kaip pašalinti dėmes nuo muilo burbulų ant drabužių, bus aptarta šiame straipsnyje.

į turinį ↑

Iš kur atsiranda dėmių?

Mama ar močiutė, išgirdusi šį klausimą, atsakys - žinoma, iš žemos kokybės žaislų, pagamintų Kinijoje. Daugelis tėvų perka kiniškus burbulus, nes jie kainuoja centą. Tačiau prieš patenkindami savo vaiką parduotuvėje šviesiu stiklainiu ir lazdele su žiedu, pagalvokite, kokios bėdos tai jums kelia grėsmę. Bėdą sukelia ne patys burbuliukai, o medžiagos, iš kurių susidaro muilo tirpalas.

Bijokite glicerino

Kaip bebūtų keista, už tai, kad greičiausiai teks mesti visiškai naują jūsų kūdikio kostiumą, yra kalta dėl neva nekenksmingos medžiagos, kurios yra bet kurioje vaistinėje, - glicerino. Arba šios medžiagos junginiai - Kinijos gamintojai dosniai juos prideda prie vandens burbulo.

Vien tik glicerinas nepaliks dėmių, tačiau skalbimo metu jis linkęs derėti su visokiais želatinos užpildais ar plastifikatoriais, kurių yra beveik visuose šiuolaikiniuose milteliuose. Skalbimo metu vyksta cheminė reakcija, dėl kurios atsiranda dėmės. Sekite nuorodą ir sužinokite daugiau apie skalbimo miltelių sudėtis.

į turinį ↑

Nedažykite

Atsižvelgiant į tai, kad skalbimo metu susidaro dėmės, darytina išvada, kad nereikėtų galvoti apie tai, kaip pašalinti dėmes nuo muilo burbulų, bet kada tai padaryti. Kadangi sujungus kai kurias medžiagas lieka sunkiai nuplaunami pėdsakai, būtina užkirsti kelią šių medžiagų atsiradimui:

 1. Nedelsdami nusivilkite drabužius.
 2. Nuplaukite vietas, kur tirpalas iš mėgintuvėlio skalbinių muilas.
 3. Nuplaukite vandeniu.
 4. Plaukite drabužius įprastu būdu.

Svarbu! Burbulų pėdsakus geriausia nuvalyti paprasčiausio skalbinių muilo pagalba, kuriame yra mažai galimų priemaišų.

į turinį ↑

Padaryk tai pats

Muilo burbuliukai neatrodys ant drabužių, jei neskubėsite ir šiek tiek ilgiau stovėsite prie lentynos, kur parduodami šie spalvoti stiklainiai. Pirkėjų skundai buvo tik apie kiniškus burbulus ir gana brangūs. Todėl yra dvi išeities:

 1. Ieškokite kitų gamintojų burbulų.
 2. Patys pasidarykite sprendimą.

Norėdami sukurti sprendimą, kuris nepaliks dėmių drabužiams, jums reikės:

 • Kūdikių muilas;
 • Vanduo.

Sprendimas yra labai paprastas, net jūsų vaikas gali lengvai su juo susitvarkyti:

 1. Iškirpkite mažą muilo juostą.
 2. Užpilkite šiltu vandeniu - nesvarbu, žalio ar virinto.
 3. Palaukite, kol muilas ištirps, tai įvyks gana greitai.

Svarbu! Vietoj muilo galite pasiimti šampūną. Be to, kuo paprastesnis ploviklis, tuo geriau, todėl geriausiai veiks pigiausias muilas ar pigiausias šampūnas. Kitame mūsų naudingų patarimų portalo straipsnyje mes išsamiai aprašėme, kaip galite asmeniškaipadarykite muilo burbulus, kurie nesiskiria nuo parduotuvių burbulų.

į turinį ↑

Jei drabužiai sausi

Ne visi turi galimybę iš karto išimti daiktą ir jį nuplauti. Jei jis išdžiūvo, tada įprasto skalbimo metu greičiausiai atsiras dėmių, ir čia jūs turėsite rimtai galvoti apie tai, kaip pašalinti muilo burbulus iš drabužių. Yra keletas įrankių, kurie gali padėti išvengti nemalonumų.

Valikliai padės jums:

Svarbu! Šiuose produktuose nėra medžiagų, galinčių sudaryti stiprius junginius su glicerinu.

Drabužius reikia mirkyti iki pagrindinio skalbimo, palaikyti vandenyje su tirpalu šiek tiek ilgiau, nei parašyta instrukcijose. Daugeliu atvejų dėmės po tokio plovimo nesusidaro.

į turinį ↑

Namų gynimo priemonė

Yra viena labai efektyvi priemonė namuose, kuri, be kita ko, padeda pašalinti dėmes nuo kiniškų muilo burbulų - tai citrinos sultys:

 1. Į puodelį išspauskite 1 citrinos sultis.
 2. Padėkite suteptą daiktą ant stalo.
 3. Sudrėkinkite dėmes citrinų sultimis.
 4. Palauk valandą.
 5. Nuplaukite visą gaminį.

į turinį ↑

Ką daryti sugadintais drabužiais?

Pėdsakų, kurie atsiranda po plovimo ir džiovinimo, beveik neįmanoma nušluostyti. Jei nenorite išmesti daikto, gerai, turėsite pasirinkti vieną iš būdų pratęsti jo eksploatavimo laiką:

 1. Perdažykite kita spalva.
 2. Gautas dėmes įtraukite į keletą naujų piešimas ant drabužių arba paslėpti vietą aplikacija.

Svarbu! Šiuo atveju perdažymas turi būti tamsesnės spalvos nei originalas.

į turinį ↑

Standartinė filmuota medžiaga

Perskaitę šį straipsnį, dabar jūs žinote, kodėl ant daiktų atsiranda muilo burbuliukų, kaip jų išvengti ir kaip pašalinti dėmes, jei jie susiformuoja. Tikimės, kad rasite sąžiningą gamintoją ir nebeturėsite panašios problemos.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas