Kaip pašalinti klijus iš drabužių iš cirkonio?

Rhinestones ir blizgučiai yra visur šiandien. O kas, jei mados reikalautų dėvėti ryškiai, visi vitrinos švyti nuo cirkonio spindesio ant drabužių, o aš noriu tokių pačių džinsų, suknelių ir marškinėlių, bet be kibirkštėlės? Yra galimybė įsigyti norimą daiktą, o nereikalingus daiktus išsinešti patiems. Paprastų būdų, kaip pašalinti blizgančius lipdukus ir kaip retkarčiais pašalinti klijus iš drabužių, sužinosite iš šio straipsnio.

į turinį ↑

Mes pašaliname rhinestones

Iš audinio pašalinti rhinestones nėra sunku, nors ši užduotis nuo pat pradžių atrodo didelė problema. Yra daugybė variantų. Bet kokį darbą reikia atlikti atsargiai, kitaip - jūs galite sugadinti medžiagą amžiams. Apsvarstykite pagrindines ir patikrintas galimybes.

Rhinestones pašalinimo metodai:

 1. Geležiniai drabužiai per popieriaus lapą. Klijai turėtų likti ant lapo, o blizgus lengva atskirti.
 2. Rankdarbių parduotuvėje įsigykite specialų lituoklį, kuris paprastai yra klijuojamas su cirkoniais. Kitas, lituoklis turi būti šildomas, ištirpinkite klijus ir pašalinkite nereikalingus elementus iš audinio. Turite atsargiai dirbti su litavimo geležimi, o kad nesudegtumėte karštais klijais, galite naudoti pincetus.
 3. Rhinestones iš drabužių galima pašalinti acetonu arba tirpikliu, kurio sudėtyje yra. Jį nesunku įsigyti bet kurioje aparatūros parduotuvėje. Norėdami nusivilkti drabužius, jie pasukami į išorę, į blizgučių tvirtinimo vietą įlašinamas lašas skysčio. Dirbti su tirpikliu daug patogiau naudojant medvilninį padėkliuką ar lazdelę. Po taikymo palaukite maždaug minutę. Be to, apdaila turėtų pakankamai lengvai pasitraukti iš pritvirtinimo vietos.

Svarbu! Tai gana sunkus metodas, todėl prieš naudojant tirpiklį, būtina patikrinti audinio atsparumą tokiam apdorojimui. Nepageidautina tokius įrankius naudoti ant sintetinių medžiagų - pluoštai gali tiesiog ištirpti.

 1. Šildykite vidų geležimi. Iškart po kaitinimo klijai tampa minkštesni ir galima pašalinti rhinestones. Bet jums reikia tai padaryti greitai, nes klijai taip pat greitai praranda temperatūrą ir sukietėja.
 2. Galite atvirkščiai - nešildykite, bet užšaldykite daiktus šaldiklyje. Tada su aštriu daiktu pasiimkite nereikalingus dekoro elementus.

Svarbu! Šis metodas veikia tik tvirtinant kalnų krištolą prie klijų, kurių sudėtyje yra dervos.

 1. Pagaminkite vandeninį amoniako, acto ir boro rūgšties tirpalą lygiomis dalimis, po kurio vandenį reikia pašildyti, o drabužius pusantros valandos pamirkyti tirpale. Po to - drabužius galima nuimti ir blizgučius po vieną su aštriu daiktu.

Svarbu! Šie metodai taikomi tik drabužiams ir jokiu būdu negali būti naudojami šalinant cirkonio akmenis nuo plaukų, blakstienų ar nagų.

Kalnų akmenų nulupimas yra pusė kovos, vis tiek turite įsitikinti, kad ant drabužių nėra klijų pėdsakų.

į turinį ↑

Kaip nuimti klijus?

Būna situacijų, kai aplaidūs gamintojai nepasirūpina tinkama drabužių kokybe ir klijuoja papuošalus, kad jie nukristų po pirmojo skalbimo. Tuo pačiu metu lieka klijų pėdsakų, ir kyla logiškas klausimas: kaip pašalinti klijus iš cirkonio iš drabužių.

Klijų, naudojamų klijuojant kristalus, tipai:

 • Šaltasis fiksavimas epoksidinės dervos pagrindu.
 • Termoaktyvus (lydosi).
 • Karštai tvirtinami klijai (įskaitant tuos, kurių pagrindinės sudėtinės dalys yra epoksidinės dervos).
 • Akrilo

Svarbu! Gamykloje pagamintiems gaminiams dažniausiai naudojami termiškai stabilūs klijai. Jei drabužiai buvo sukurti jūsų užsakymu arba įsigyti rankdarbių mugėje, meistras galėjo naudoti ir kitų rūšių klijus.Pvz .: akrilo klijai, lazdelės klijų pistoletui (lydyti) ar kitos rūšies. Todėl pirkdami daiktus mugėje būtinai paimkite meistro kontaktus, kad galėtumėte išsiaiškinti reikalingą informaciją.

Norėdami pašalinti klijus be pėdsakų, svarbiausia yra nustatyti, kokie aktyvūs ingredientai buvo įtraukti į jo sudėtį. Ir tada tampa aišku, kokias priemones galima naudoti ir kaip be pėdsakų nulupti cirkonį iš drabužių.

Svarbu! Jei nežinote, kokie klijai buvo naudojami, turite atidžiai išbandyti įvairius pašalinimo būdus ant nepastebimų audinio vietų ir naudoti patarimus, kaip pašalinti klijus iš drabužių iš cirkonio.

Klijų pašalinimo galimybės:

 1. Karštus klijus galite pašalinti tirpikliu (geriau vartoti acetoną).
 2. Klijų pistoleto pėdsakai gali būti pašalinti valikliu, kuriame yra etilo acetato arba metoksipropanolio.
 3. Antrinius akrilo klijus galima nuvalyti Dimexide, kurį galima įsigyti vaistinėse. Taip pat akrilo klijams pašalinti tinka nitrometanas (kuro priedas), nagų lako valikliai be acetono ir specialūs produktai, tokie kaip Antikley.
 4. Klijai, kurių pagrindą sudaro dervos, pašalinami terpentino ir alkoholio mišiniu santykiu 1: 1, taip pat bet kokiais acetono turinčiais tirpikliais.

Svarbu! Būkite pasirengę, kad naudojant chemiją viskas gali blogai. Todėl, jei yra galimybė, geriau pabandyti išsiversti be agresyvių priemonių. Yra būdų kaip pašalinti pėdsakus iš drabužių be pėdsakų nenaudojant chemijos (šaldymas ir kaitinimas, lyginimas ir kt.).

į turinį ↑

Kaip nesugadinti drabužių?

Dirbant šalinant klijus iš daiktų, svarbu ne tik suprasti, kaip be pėdsakų pašalinti drabužius iš rhinestones, bet ir nepažeisti paties audinio. Reikėtų laikytis šių taisyklių.

1 taisyklė

Dirbant su acetonu ar alkoholiu, viskas pasukama iš vidaus, o tirpiklis tepamas tik užteršimo medvilniniu tamponu vietoje. Tuo pačiu metu pravartu po audiniu įdėti popierinį rankšluostį.

2 taisyklė

Jei pašalinimas atliekamas naudojant purškalus, tada darbas atliekamas audinio priekinėje dalyje, o produkto ir klijų likučiai ištrinami medvilniniu padėkliuku.

3 taisyklė

Terpentiną galima tepti iš abiejų pusių. Sušlapinę audinį, palaukite 2–3 minutes ir nešvarumus pašalinkite medvilniniu padėkliuku.

4 taisyklė

Naudodami medvilninius kilimėlius, turėtumėte įsitikinti, kad dėmė ant audinio dar labiau nepriliptų. Medvilninius kilimėlius galima pakeisti minkštais servetėlėmis ar popieriniais rankšluosčiais.

5 taisyklė

Jei klijai, veikiami įvairių metodų spaudimo, tapo minkšti, želė pavidalo, galite pabandyti juos pašalinti paprastu trintuku.

į turinį ↑

Standartinė filmuota medžiaga

Jei jums nepatinka cirkoniai, galite pasirinkti kitus drabužių modelius, pavyzdžiui, su atspaudais ar siuvinėjimais, arba galite juos pašalinti ir pašalinti dėmes. Mūsų patarimai, kaip pašalinti rhinestones, jums tikrai padės. Būkite atsargūs, skirkite laiko ir viskas susitvarkys.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...
Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas