Kaip nuvalyti klijus Momentas 🥝 kaip namuose nuvalyti pirštus nuo super klijų

Dažnai atsitinka, kad ant drabužių patenka klijų lašeliai. Žinoma, tai atsitinka netyčia, tačiau labai gaila išmesti sugadintą daiktą. Todėl, norėdami padėti jums kuo ilgiau mėgautis mėgstamais drabužiais po tokių įvykių, mes paruošėme keletą paprastų ir efektyvių patarimų, kaip namuose pašalinti ir pašalinti „Moment“ klijus.

į turinį ↑

Super klijų savybės ir kaip jį valyti

Ar įmanoma greitai sumažinti klijų dėmę? Prieš suprasdami, kaip pašalinti „Moment“ klijus iš drabužių, turite suprasti, kuo jis skiriasi nuo įprastų klijų. Super klijai, palyginti su įprastais:

 • griebiasi labai greitai;
 • turi didelę jėgą;
 • atsparumas drėgmei ir temperatūrai.

Svarbu! Žinoma, super klijai iš esmės yra universalūs. Bet jei dažnai atkuriate namų apyvokos daiktus, pasidomėkite o baldų taisymui geriau naudoti klijus.

108432769

Atrodytų, kad tokio mišinio nuplauti tiesiog neįmanoma. Tačiau mūsų redakcija ir daugelis namų šeimininkių turi kitokią nuomonę. Štai kodėl mes supažindinsime jus su išsamiomis instrukcijomis, kaip namuose „Ment“ klijus nuimti nuo drabužių.

į turinį ↑

Pašalinkite klijų momento chemiją

Norėdami išspręsti problemą, galite naudoti tiek specialius tirpiklius, tiek improvizuotus. Remdamiesi tuo, ką turite po ranka, ir naudokitės:

 1. Antikvariniai Tai yra specialiai sukurtas cheminis super klijų valiklis, kurį galima nusipirkti bet kurioje aparatūros parduotuvėje. Pakanka užlašinti porą lašų užterštoje vietoje, palaukti, kol praeis reakcija, ir viską nuimti popieriniu rankšluosčiu.

Svarbu! Klijų sudėtyje yra labai agresyvių medžiagų, kurios gali neigiamai paveikti audinį. Todėl rekomenduojama pirmiausia patikrinti veiksmą dėl nereikalingo tos pačios medžiagos gabalo.

 1. Acetonas arba benzinas. Pašalinkite šiuos momentinius klijus iš drabužių ir padėkite šiems dviem nepakeičiamiems namų ūkio fondams. Sudrėkinkite vatos tamponėlį pasirinktame skystyje ir kruopščiai nuvalykite dėmę. Po apdorojimo būtinai nuplaukite daiktą.
 2. Baltoji dvasia. Jis turėtų būti naudojamas taip pat kaip acetonas ar benzinas, tačiau su vienu įspėjimu. Baltajame alkoholyje yra agresyvių medžiagų, todėl jį reikia vartoti atsargiai.

Svarbu! Acetonas ir baltoji dvasia gali ištirpinti puikią sintetiką prieš jūsų akis, todėl geriau pasirinkti kitą įrankį tokiems audiniams valyti.

 1. Nagų lako valiklis. Sudrėkinkite medvilnės kilimėlį skysčiu, apdorokite norimą audinio plotą ir palikite 20-25 minutes. Tada kruopščiai vaikščiokite po dėmę kieta kempine ir nuplaukite daiktą.

Svarbu! Subtiliems audiniams geriausia išbandyti skystį, kuriame nėra acetono. Bet po jo ant audinio gali būti riebių dėmių, kurias galima lengvai pašalinti indų plovikliu.

Tikrai atlikdami remonto darbus dažėte ne tik drabužius. Tada rasite naudingų patarimų iš atskiro mūsų svetainės straipsnio apiekaip nuvalyti super klijus nuo stiklo.

1459234182879595465

į turinį ↑

Super klijus pašaliname improvizuotais metodais

 1. Užšalimas Norėdami namuose pašalinti drabužių klijus, kurį laiką įdėkite į šaldiklį. Maždaug po pusvalandžio ar valandos išimkite daiktą ir gerai įtrinkite į vietą, kur buvo klijai. Užšaldyta skiedinio masė turėtų trupėti ir lengvai atsitraukti nuo daiktų.Tuomet tereikia nusiplauti drabužius. Žinoma, nuo pirmo karto visų pėdsakų nepavyks pašalinti, tačiau po kelių plovimų niekas nebus pastebimas.
 2. Citrinos rūgštis Būtina paruošti 20 g citrinos rūgšties ir 100 ml gryno vandens tirpalą. Tirpalas užpilamas paveiktoje vietoje, paliekamas 5–7 minutėms, o likučius nuimama kieta kempine. Po šios procedūros daiktą taip pat būtina nuplauti.
 3. Šveitimas. Geras pagalbininkas kovojant su superklijų pėdsakais yra įprastas kūno šveitimas. Padėkite jį ant užterštos vietos, gerai įtrinkite kieta kempine, tada viską nuplaukite vandeniu.

Taip pat skaitykite viską apiekaip pašalinti super klijus iš skirtingų baldų.

rekomendacii-i-metody-vyvedeniya-pyaten-ot-kraski-s-odezhdy-3

į turinį ↑

Mes rodome kitų tipų klijus:

 1. Silikatiniai klijai. Galbūt silikatinius klijus lengviausia nuimti. Norėdami pradėti, paruoškite 2 šaukštų sodos, 1 litro vandens ir ploviklio tirpalą. Mirkykite jame keletą valandų drabužius, o tik tada skalbkite. Pėdsakai, nesvarbu, kaip nutiko.
 2. PVA. Šio tipo klijus taip pat labai lengva valyti. Užterštą vietą nuvalykite kempine, nepūkyta kempine, įmirkyta alkoholyje ar acte, ir keletą valandų mirkykite muiluotu vandeniu. Po skalbimo, kaip įprasta.
 3. Staliaus ar tapetų klijai. Gerai išplakite su skalbinių muilu, tada pamirkykite vandenyje 5-6 valandas. Po to lieka tik nusiprausti.

Jei pataisėte batus, po galutinio išdžiūvimo ant paviršiaus gali susidaryti dėmės. Jau pastebėjote juos? Tuomet rasite naudingų, vietoje patikrintų metodų,kaip pašalinti super klijus iš batų.

į turinį ↑

Standartinė filmuota medžiaga

Tikimės, kad mums pavyko atsakyti į klausimą, kaip atsikratyti superklijų nuo drabužių, ir tai jau nėra jums visuotinė problema ar neplanuoto drabužių spintos atnaujinimo priežastis.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...
Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas