Kaip pašalinti geltonas dėmeles ant šortų?

Kiekviena namų šeimininkė susidūrė su užduotimi, kaip pašalinti geltonas dėmes ant apatinių kelnių. Kaip paaiškėja, pašalinti dėmes iš šlapimo nėra taip paprasta. Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie galimus metodus, kurie gali būti naudojami sprendžiant šią problemą.

Pagal taisykles - bet kokius apatinius drabužius reikia skalbti atskirai nuo kitų daiktų. Tačiau ne visos namų šeimininkės laikosi tokių sąlygų ir greitai viską, kas susikaupė krepšyje, mesti į skalbimo mašiną. Todėl laikui bėgant neišvengiamai iškyla nuolatinių dėmių ant skalbinių problema.

į turinį ↑

Kaip plauti ar balinti kūdikio šlapimą ir išmatas ant šortų?

Visos motinos yra susipažinusios su šia situacija, nes maži vaikai dažnai verčia ieškoti atsakymų į klausimą, kaip pašalinti kūdikių šlapimą iš kūdikių apatinių. Užduotį apsunkina rekomendacijos nenaudoti stiprių dėmių valiklių kūdikių drabužiams, kad nesukeltų alergijos vaikui. Todėl dažnai turėdami šią problemą kreipkitės į liaudies gynimo priemones.

Svarbu! Kuo greičiau pradėsite šalinti geltonus pėdsakus, tuo didesnė tikimybė, kad jų visiškai atsikratysite.

Skalbimo muilas

Kodėl taip sunku pašalinti šlapimo pėdsakus mano apatiniuose drabužiuose? Pirmasis motinų padėjėjas iš sekretų visada buvo skalbinių muilas. Jis ateis į pagalbą net tuo atveju, kai reikės pašalinti geltonas dėmeles ant jūsų mylimo vaiko kelnaitės ir sauskelnių.

Naudojimo būdas:

 1. Gerai nuplaukite drabužius šiltu vandeniu.
 2. Tada patepkite, atsargiai įtrindami muilą probleminėse vietose, kad šarmas geriau įsiskverbtų į audinį ir pašalintų nešvarumus.
 3. Po to daiktus reikia palikti mirkyti per naktį.
 4. Nusiplaukite ir gerai išplaukite sauskelnes ryte.

Svarbu! Norėdami apsaugoti savo vaiką nuo žalingo chemijos poveikio ir neapsunkinti rankų plovimo, galite saugiai skalbimo mašinoje naudokite skalbinių muilą

Soda

Jei pirmasis metodas neveikė 100%, galite prijungti soda prie moterų dėmių pašalinimo proceso:

 1. Muilinkite problemines vietas muilu ir palikite tokias formas bent valandai.
 2. Įdėkite drabužius į skalbimo mašiną ir supilkite vieną arbatinį šaukštelį kepimo sodos tiesiai į mašinos būgną.
 3. Plaukite produktus kaip įprasta.

Svarbu! Šis metodas yra gana efektyvus, tačiau jis tinkamas tik baltų audinių perdirbimui. Beje, ši priemonė veikia ir su bet kokia kita tarša. Perskaitykite naudingą informaciją, kuri jums bus naudinga įvairioms progoms "Pašalinti sodos dėmes".

Virinama

Geltonoms dėmėms iš apatinių kelnių pašalinti galite naudoti kitą seną, patikrintą metodą:

 1. Būtina virti baltus dalykus, pridedant baliklis ir geros kokybės skalbimo milteliai.
 2. Po to skalbinius kruopščiai nuplaukite.

Dėl tokių veiksmų ant apatinių drabužių ir sauskelnių nebus dėmių.

Citrinos rūgštis

Kitas efektyvus būdas pašalinti apatines kelnaites nuo geltonų dėmių namuose. Vaisto pagrindas yra citrinos rūgštis, kuri naudojama taip:

 1. Paruoškite 250 ml vandens ir 2 šaukštelių citrinos rūgšties tirpalą. Gerai išmaišykite, kad rūgštūs grūdai būtų visiškai ištirpinti.
 2. Gautą tirpalą užtepkite ant dėmių.
 3. Suteikite šiek tiek laiko produktui visiškai įsigerti ir pašalinti užteršimą.
 4. Tada kruopščiai nuplaukite gaminį skalbinių muilu ar kūdikių plovikliu.
 5. Kruopščiai nuplaukite apdorotą audinį.

Actas

Galite pabandyti pašalinti spalvotų daiktų dėmę acto tirpalu:

 1. Praskieskite šaukštą acto 200 gramų stiklinės vandens.
 2. Užtepkite tirpalą užterštoje vietoje.
 3. Apdorotus daiktus palikite valandai.
 4. Tada nuplaukite daiktus kūdikių milteliais.

Balinimo ir dėmių šalinimo priemonės

Jei tradiciniais būdais nepavyksta pašalinti šlapimo dėmių iš kūdikių sauskelnių, galite naudoti specialias buitines chemines medžiagas.

Svarbu! Vaikų drabužiams valyti nenaudokite chloro turinčių dėmių valiklių ar baliklių, nes tai gali sukelti įvairių alerginių reakcijų pasireiškimą.

Naudojimo būdas:

 1. Ant nudažytų vietų užtepkite baliklio arba dėmių valikliu.
 2. Palikite daiktus porai valandų.
 3. Tada gerai nuplaukite daiktus šiltu muiluotu vandeniu ir gerai nuplaukite.

Svarbu! Jei po skalbimo ant skalbinių vis dar liko dėmių iš šlapimo, jokiu būdu jų nelyginkite, nes po lyginimo dėmes pašalinti bus daug sunkiau.

į turinį ↑

Apatinio trikotažo priežiūra

Pagrindinė bet kokio tipo apatinių rūpestingumo taisyklė - griežtai laikytis visų etiketėse nurodytų rekomendacijų. Ant kiekvienos liemenėlės ar kelnaitės yra etiketės su visa reikalinga informacija leidžiamam skalbimo, džiovinimo ir lyginimo režimui. Tai padės jums suprasti visas šias subtilybes ir taisykles vienu metu. apžvalga su drabužių ikonų iššifravimu.

Pagrindinės skalbimo rekomendacijos

Vykdykite šiuos naudingus patarimus, kad neliktų negražių dėmių ant audinių ir nesugadintumėte apatinių drabužių - tiek vaikams, tiek suaugusiems:

 • Prieš pradėdami skalbti kelnaites reikia rūšiuoti pagal spalvą ir pagal audinio, iš kurio jie siuvami, tipą. Baltas kelnaites reikia skalbti atskirai nuo spalvotų.

Svarbu! Visada stenkitės skalbti naujus spalvotus drabužius atskirai.

 • Įvairių spalvų kelnaites taip pat rekomenduojama rūšiuoti pagal panašias spalvas.

Svarbu! Raudonų daiktų geriau neplauti juodais.

 • Plaunant visų rūšių apatinius rūbus, rekomenduojama naudoti tik šiltą vandenį. Spalvotas skalbinys ilgiau išlaikys savo originalią gražią spalvą, o balta drobė neįgis purvinai pilką atspalvį.
 • Medvilnines kelnaites galima skalbti be baimės skalbimo mašinoje, kartu, žinoma, laikykitės visų skalbimo rekomendacijų, kurios nurodytos etiketėse.
 • Šilko kelnaites iš sintetinių audinių patartina plauti rankomis, nes šie audiniai netoleruoja intensyvios trinties, sukimo, o ypač naudoti balinimo priemones.

Svarbu! Tinkamiausias tokių šortų pasirinkimas yra rankinis skalbimas šiltame vandenyje su skystomis skalbimo priemonėmis švelniems audiniams.

 • Jei skalbimas rankomis jums netinka, geriau įsidėti apatinius drabužius specialus krepšys skalbimui AGR ir švelniausiems audiniams naudokite švelniausią režimą.
 • Geriau naudoti kaip skalbiklį švelnus skystas valiklis. Jis, skirtingai nei to paties tikslo milteliai, daug geriau tirpsta vandenyje ir lengviau nuplaunamas iš produktų, taip pat nepalieka bjaurių baltų žymių ant skalbinių.
 • Po skalbimo kelnaites reikia gerai išskalauti.
 • Galite juos išdžiovinti ant virvės.
 • Norėdami laikyti skalbinius, juos reikia sulankstyti, surūšiuoti pagal spalvą, spintoje, skirtoje specialiai skalbiniams.

Svarbu! Norėdami greitai išspręsti problemą, kaip pašalinti kelnaites nuo geltonų dėmių ir pašalinti negražias dėmes ant suaugusiųjų apatinių drabužių, skalbinius galite skalbti mašinoje, naudodami didesnį skalbimo miltelių kiekį. Mašinos režimas turėtų būti pasirinktas su pirminiu plovimu ir papildomu skalavimu.

į turinį ↑

Standartinė filmuota medžiaga

Kaip matėte, yra daugybė būdų, kaip atsikratyti šlapimo dėmių ant skalbinių. Kurį geriau naudoti, reikia nuspręsti remiantis turimomis priemonėmis, tokiomis kaip audinys, jo spalva ir užteršimo trukmė.Naudingos straipsnio rekomendacijos tikrai padės sutvarkyti apatinius rūbus ir užkirs kelią tokių nemalonių dėmių atsiradimui.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas