Kaip nuvalyti žalią nuo odos?

Jei turite vaikų, tuomet jūs turite būti susidūręs su antiseptiku, pavyzdžiui, briliantine žalia. Šis įrankis gydo alkūnes, kelius ir kitas pažeistas mūsų kūno dalių kūno dalis. Dažnai atsitinka, kad atidarius buteliuką su produktu, jo turinys nukrinta ant baldų, grindų, drabužių ir jį nuplauti nuo šių paviršių yra gana problematiška. Jei jau esate turėję tokį nepatogumų ir nežinote, kaip nuvalyti žalią odą nuo dirbtinės odos ar eko odos batų ar šio ar kito jūsų interjero elemento, nenusiminkite. Mūsų straipsnyje mes jums pasakysime, kaip išvalyti žalią ir nepažeisti daikto, ant kurio jis pasirodė.

Svarbu! Priemonių, naudojamų kovai su šio medicininio tirpalo pėdsakais ant interjero objekto, pasirinkimas tiesiogiai priklausys nuo to, kokia medžiaga yra produktas. Prieš valydami perskaitykite apie odos ir dirbtinės odos tipai sofai.

į turinį ↑

Kaip nuvalyti žalią nuo odos?

Jei nepageidaujamas žalumos lašas nukrito ant daikto, pagaminto iš dirbtinės odos (fotelio, sofos ir kt.), Ir jūs nežinote, kaip nuvalyti žalią odą nuo odos, jums padės šios priemonės:

 • Soda;
 • Amoniakas;
 • Vandenilio peroksidas.

Soda

Jei nuspręsite naudoti sodą, kad nuvalytumėte dėmeles nuo ryškiai žalios spalvos dirbtinio odos, turite tai padaryti:

 1. Nuvalykite paviršių muiluotu vandeniu.
 2. Ant dėmės užpilkite soda, kad ji visiškai uždengtų.
 3. Sodas 30 minučių palaikykite nešvarioje vietoje.
 4. Pašalinkite soda nuo paviršiaus.
 5. Likučius nuplaukite šiltu vandeniu.

Svarbu! Visi aukščiau išvardyti veiksmai bus veiksmingesni, jei dėmę pradėsite apdoroti iškart, kai ant objekto pateksite žalių daiktų, neleisite jai įsigerti ir visiškai nudžiūti.

Soda yra universalus valiklis ir visada yra namuose. Todėl būtinai naudokitės nuoroda ir pasinaudokite keletu efektyvių būdų, kaip bet kuriuos gyvenimo atvejus aprašyti straipsnyje "Pašalinti sodos dėmes".

Amoniakas

Patekę į žalią tašką su tokiu alkoholiu, turite tai padaryti:

 1. Švarią šluostę sudrėkinkite amoniaku.
 2. Sprogdinkite užterštą paviršių greitais judesiais.
 3. Nuplaukite vietą, kur ji buvo dažyta, muilu ir vandeniu, tada paprastu vandeniu.
 4. Išdžiovinkite ruošinio paviršių.
 5. Jei vis tiek liko tam tikras antiseptiko kiekis, atlikite procedūrą iš naujo.

Svarbu! Skystas amoniakas turi labai aštrų ir aštrų kvapą, todėl dirbant su juo patartina atidaryti kambarį, o jį perdirbus - gerai vėdinti. Bet jis taps labai geru pagalbininku kasdieniame gyvenime, jei sužinosite apie kitus jo panaudojimo būdus. Skaitykite kaip pašalinti dėmes su amoniaku nuo bet kokio paviršiaus.

Peroksidas

Kai naudojate vandenilio peroksidą, norėdami nuvalyti žalią nuo odos, turite elgtis taip:

 1. Ant užterštos vietos užpilkite pakankamai peroksido.
 2. Paimkite švarią medvilninę skudurą.
 3. Netrindami, pamirkykite peroksidą briliantiniu žalumu.
 4. Nuplaukite vandeniu.

Svarbu! Atminkite, kad peroksidas geriausiai naudojamas šviesiems tonams. Priešingu atveju jūsų švarko ar sofos apmušalai gali pakeisti spalvą.

į turinį ↑

Žaliųjų pašalinimas iš odinių baldų

„Zelenka“ yra labai ėsdinantis sprendimas ir jei negalite jo pašalinti iškart, atsistoję ant sofos, nepasiduokite, mes jums pasakysime, kaip nuplauti žalią nuo odinės sofos jos nesugadinus.

Tam galite naudoti tokius įrankius:

 • Drėgnos servetėlės ​​- valymo įrangai arba įprastoms antibakterinėms medžiagoms.
 • Alkoholis
 • Nagų lako valiklis.
 • Soda + actas.
 • Citrinų arba citrinų rūgštis.

Visi šie įrankiai naudojami pagal vieną principą - juos reikia tepti ant antiseptiko dėmių ir nuvalyti medvilniniu kilimėliu arba švariu skudurėliu, kad būtų pašalintas užteršimas.Tačiau yra keletas rekomendacijų, į kurias dar reikia atsižvelgti, norint saugiai nuvalyti žalią nuo sofos odos:

 1. Drėgnos servetėlės ​​turi būti pakeistos, kai jos nešvarios, kad žalumynai ant medžiagos nebūtų dar labiau paskleisti.
 2. Soda pirmiausia pilama ant medicininio tirpalo pėdsakų, o po to ant viršaus pilamas nedidelis kiekis acto. Gautas putas reikia nedelsiant pašalinti švaria šluoste.
 3. Citrinos rūgštis geriausiai naudojama kaip vandeninis tirpalas. Norėdami tai padaryti, ištirpinkite miltelius 1 arbatiniame šaukštelyje 1 puodelyje šilto vandens.
 4. Alkoholis, kaip ir nagų lako valiklis, gali būti naudojamas gryna forma, tačiau geriau jį naudoti smailia kryptimi. Tamsios medžiagos atveju reikia būti ypač atsargiems, nes agresyvūs tirpikliai gali pašalinti dažus.

Svarbu! Panaudojus bet kurią iš aukščiau paminėtų lėšų, būtina sutepti paviršių kremu - tinka rankoms, veidui. Tai turi būti padaryta, nes valymo priemonių dėka oda išsausės ir gali plyšti.

Odiniai baldai yra brangūs, todėl prasminga šiek tiek pasistengti, kad jie ilgiau išliktų sveiki ir gražūs. Sužinokite išsamiau, kaip tinkamai prižiūrėti tokią medžiagą, kurią pritaikyti odinių baldų valikliai.

į turinį ↑

Kaip plauti žalią nuo baldų?

Atsižvelgiant į tai, kokį baldą turite, galite kreiptis:

 • buities dėmių valiklis;
 • skalbimo milteliai;
 • amoniakas.

Svarbu! Tik amoniakas bus universalus, likusios lėšos bus naudojamos kietiems, nelaminuotiems paviršiams. Lakams galite naudoti skalbimo miltelius, tačiau pakankamai greitai jie turi būti pašalinti nuo paviršiaus ir tuo pačiu metu nenaudoti daug vandens. Kitu atveju - pilvo pūtimas yra suteikiamas jums.

į turinį ↑

Standartinė filmuota medžiaga

Tikimės, kad sugebėjote greitai nuvalyti žalią nuo odelės ar bet kurios kitos medžiagos, kurią ji netyčia užklupo. Nuo šiol prieš naudodamiesi tokiu medicininiu tirpalu, atidarykite jį ant anksčiau uždėto nereikalingo audinio.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas