Mesti šerną

Skubėk Šernas: kaip atsikratyti namų ūkio ir kita problemų

„Mesti kelią“ - internetinė paslauga, leidžianti namuose sukurti jaukumą, pritraukiant privačius atlikėjus. Tokiu būdu galite išvengti rutinos ir atlaisvinti daug laisvo laiko kitiems reikalams. Paslaugų teikėjams teikia patogų darbą.

Kūrėjai ir trumpai istorija

Projektą kūrė studentų draugai nuo studento Romo Kirigetovo ir Aleksandro Jurjevo laikai. Prieš įgyvendindami šią idėją, abu uždirbo gana gerai (Romanas buvo bendrovės vadovas, Aleksandras - programuotojas ir kūrėjas). Idėja kilo bandant išspręsti namų ruošos problemą: tokioms pagrindinėms problemoms, kaip, pavyzdžiui, sugedęs maišytuvas, išspręsti prireikė daug laiko. Projektas buvo pristatytas 2012 m., O 2015 m. „Metnis Kabanchik“ nusipirko Ukrainos įmonė „Prom.ua“. Nuo šio laikotarpio paslauga pradėjo patekti į tarptautinę rinką.

Principai tarnyba

Projektas pagrįstas dviejų kategorijų vartotojų sąveika:

  • klientams, kuriems reikalinga pagalba, kuriant užduotis, nustatant biudžetą ir terminus bei parenkant specialistus;
  • Atlikėjai - registruoti vartotojai, kurie turi tam tikrų įgūdžių ir gali kreiptis dėl užduočių.

kabanklKiekvienas gali tapti ir užsakovu, ir rangovu. Kaip ir gyvenime: žmogus gali mokėti kurti svetaines, bet negali susitvarkyti su lizdo pakeitimu. Todėl jis suras asistentą, kuris pakeistų išleidimo vietą, ir jis ieškos nurodymų dėl savo specialybės.

Kur Aš dirbu Šernai?

Kategorijos

„Namų meistras“, „Statybos darbai“, „Buitinės paslaugos“, „Įrangos remontas“, „Laisvai samdomi darbuotojai“ ir kt. Tiesą sakant, paslauga aprėpė visas svarbias gyvenimo sritis: jei iš pradžių didžiausias dėmesys buvo skiriamas buitinėms paslaugoms, dabar čia galite ieškoti net dėstytojų, buhalterių ar teisininkų.

Analogai į pasaulis ir Ukraina

„XlSPbC7xKF4“Amerikiečių tarnyba „TaskRabbit“ įkvėpė sukurti projektą. Pagrindinis konkurentas Rusijos rinkoje yra projektas su šiek tiek kitokiu „YouDo“ modeliu. Ukrainoje, nepaisant daugybės atsiradusių klonų, „Throw A Hog“ daugiausia konkuruoja su didžiausia OLX klasifikuotų skelbimų svetaine.

Privalumai

Projekto komanda kaip konkurencinius pranašumus įvardija šiuos veiksnius:

  • efektyvumas - kompetentingą rangovą galite rasti vidutiniškai per 2–3 minutes po užduoties registracijos ir paskelbimo;
  • saugumas - „patvirtinto vykdytojo“ statusas reiškia, kad vartotojas pateikė paso duomenis ir praleido internetinį interviu. Bendradarbiauti su jais yra saugu;
  • taupymas - dėl tiesioginio rangovo užsakymo galite sutaupyti 30-50% sumokėdami (palyginti su paslaugų įmonių tarifais ar vidutinėmis rinkos kainomis).

Tikslai

Standartinė filmuota medžiaga

Metnitsa Kabanchik komanda ketina reformuoti paslaugų rinką, gerindama darbo ir paslaugų kokybę, darydama įtaką mažinant nedarbą.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas