Svarbūs skalbimo niuansai: kuri verpimo klasė skalbimo mašinose yra geresnė

Tinkamų buitinių prietaisų pasirinkimas nėra lengva užduotis. Renkantis skalbimo mašiną, svarbu įvertinti visas jos savybes. Norint, kad ji tarnautų ilgą laiką ir nenuviltų savo darbo net po daugelio metų, būtina gerai suprasti bent tas galimybes, kurios bus reguliariai naudojamos. Ekspertai rekomenduoja išstudijuoti informaciją, kuri skalbimo mašinų nugaros klasė yra geresnė.

Efektyvaus skalbimo paslaptys

„Spin“ klasės

Kokia yra geriausia skalbimo mašinų gręžimo klasė?

Šiandien skalbimo mašina yra tiesiog nepakeičiamas asistentas. kiekviename name. Šis padalinys atlieka gana skausmingą darbą, jis trina, pina, kartais džiovina daiktus. Panašaus išradimo dėka šiuolaikinės moterys turi daugiau laiko kitiems reikalams.

Manoma, kad nugaros tipas skalbimo mašinose yra vienas iš svarbiausių parametrų vertinant šių dienų modelius. Tai rodo, kiek procentų drėgmės liko skalbtuose skalbiniuose. Panašus rodiklis nustatomas pagal būgno apsisukimų skaičių per sekundę. Kuo aukštesnė gręžimo klasė, tuo greitesnis slinktis ir sausesni skalbiniai.

Paprastai automatinėse mašinose apsisukimų skaičius svyruoja nuo 700 iki 1700 per minutę. „Push-up“ veiksmingumas priklauso nuo to, kiek šlapi yra daiktai. Trumpos kiekvienos klasės savybės, pradedant geriausiomis:

Kokiu greičiu turi suktis būgnas

  • A - apsisukimų greitis yra 1600. Pateikiamas sausiausias gręžimas, skalbiniuose lieka ne daugiau kaip 45% drėgmės. Tai yra aukščiausia kokybė.
  • B - būgno greitis per minutę yra lygus 1400.
  • C - sukimosi efektyvumas yra 54–63%.
  • D sukimosi klasė reiškia, kad būgnas sukasi 1000 aps / min greičiu.
  • E - drėgmės procentas, likęs po skalbimo, atitinka 72–81%.
  • F - šios klasės skalbimo mašina „sukasi“ daiktus 600 apsisukimų greičiu.
  • G tipas reiškia, kad tokiu agregatu išeiga bus tik 10%. Laikui bėgant tokius daiktus reikės išdžiovinti.

Tai yra Europos standartas, naudojamas visame pasaulyje.

Keletas triukų

Svarbu ne tik būgno apsisukimų skaičius, bet ir tai, kaip jis sukasi. Tarkime, kad kai kurie įrenginiai turi sukimo režimą be lyginimo. Tokios mašinos būgnelis sukasi ypatingu būdu: jis sukasi vienokiu ar kitokiu greičiu, dėl kurio viskas praktiškai nesusiglamžo. Taigi, po skalbimo negalima jų lyginti, o tiesiog pakabinti, kad nudžiūtų.

Vertingi profesionalų patarimai

Dažnai pardavėjai tvirtina, kad vertikalią krovimo įrangą geriau išspausti. Tiesą sakant, tokios mašinos vibruoja daug stipriau nei, taip sakant, horizontalios linijos, ir tai nepadaro prietaiso darbo efektyvesnio.

Galvodami apie tai, kokią skalbimo mašiną ir kokią verpimo klasę pasirinkti, turėtumėte suprasti visus technologijos veikimo subtilybes. Jei nepadarėte klaidos ir nusipirkote tinkamą įrenginį, tada po skalbimo daiktai visada bus švarūs ir beveik sausi.

Privalumai ir trūkumai

Sukimosi režimo pasirinkimas, kad nepažeistumėte subtilių audinių

Sukimo režimas A geriausiai naudojamas storiems daiktams. - tai švarkai, džinsai, rankšluosčiai. Jei jie „slinks“ nedideliu greičiu, jie taps sunkūs. Skalbimo mašinų su mažu nugara tipų savininkams reikės sunkiai dirbti, norint ištraukti iš būgno ir pakabinti tokius daiktus.

Jei dėl sveikatos priežasčių turite susilaikyti nuo fizinio krūvio (arba yra keletas kitų priežasčių), geriau teikti pirmenybę vienetui, kurio ekstrahavimas yra didelis. Žinoma, tokie modeliai parduodami už didesnę kainą. Ne kiekvienas pirkėjas gali sau leisti tokius brangius automobilius.

Ateityje tokia „skalbimo mašina“ gali pareikalauti didelių energijos sąnaudų, nes ji džiovina drabužius didesniu greičiu. Tai tikrai verta atsiminti.Tačiau dabar yra galimybė įsigyti automobilį, leidžiantį taupyti energiją greičiausiai „slenkant“. Panašūs modeliai gali būti pažymėti:

  • A ++;
  • A +;
  • A.

Gręžimo klasė skalbimo mašinoje

Sukimosi tipas ir energijos klasė yra tarpusavyje susijusios kategorijos. Ekspertai geriausiu variantu laiko vienetus, pažymėtus B ženklu, jie demonstruoja puikią darbo kokybę, kartu nenaudodami per daug energijos išteklių. Kita vertus, dauguma žmonių „skalbyklę“ naudoja ne taip dažnai. Taigi, dažniausiai rinkdamiesi mašiną energijos suvartojimui, nekreipkite daug dėmesio.

Vieno plovimo kaina taip pat priklauso nuo sunaudoto vandens kiekio. Dėl to paties skalbinių tūrio skirtinguose modeliuose gali būti naudojamas skirtingas skysčių kiekis.

Didelės revoliucijos gali sugadinti subtilius dalykus, pavyzdžiui, šilko ir vilnos gaminius. Esant maksimaliam būgno pagreičiui, sriegiai labai susidėvi, praranda jėgą ir išblunka. Be to, stipriai sukant, viskas labiau susiraukšlėja, o tada juos išlyginti tampa sudėtinga užduotis.

Renkantis nugaros tipą, reikia turėti omenyje, kad skirtumas tarp skalbinių drėgmės, išsuktos esant 1000 arba 1600 aps / min, yra nereikšmingas. Tai galima pamatyti tik plaunant daiktus iš storų medžiagų. Tačiau jei palyginsite „slinktį“ esant 400 ir 800 apsisukimų per minutę, skirtumas bus pastebimas. Pirmuoju atveju produktas bus visiškai šlapias, o antruoju - jo drėgnumas tik šiek tiek viršys atitinkamą oro vertę.

Skirtingi audiniai

Kaip pasirinkti sukimosi režimą

Ne visos medžiagos yra ištrinamos standartiniu būdu, kai kurios iš jų laikomos labai subtiliomis. Laimei, šiuolaikinės skalbimo mašinos leidžia nustatyti reikiamą apsisukimų skaičių. Yra audinių, kuriems nepriimtinas greitas būgno sukimasis.

Medvilnės ir džinsų optimali vertė yra 800 aps / min. Ekspertai rekomenduoja plauti tokius daiktus naudojant subtilų režimą. Linai „susisuka“ esant minimaliam apsisukimų skaičiui.

Šilkas ir satinas yra labai subtilios ir subtilios medžiagos., todėl juos plaunant geriau išjungti nugara. Jei tai neįmanoma, verta pasirinkti saugų 600 apsisukimų greitį. Vilnonių gaminių taip pat nerekomenduojama pinti. Juos galima susukti tik būgno sukimosi greičiu 400 aps / min, bet ne daugiau.

Naudingi specialistų patarimai

Skalbimo mašinos pasirinkimo kriterijai

Jei pirkėjui visų pirma yra toks rodiklis, kaip elektros energijos vartojimo efektyvumas, tada tokiu atveju geriau pasirinkti A ++ tipo skalbimo mašiną. Jei asmuo ketina džiovinti daiktus gryname ore (pavyzdžiui, savo balkone ar privataus namo kieme), galite saugiai nusipirkti buitinių prietaisų, kurių suktukai yra B tipo ir žemesni.

Svarbu nepamiršti, kad prastai suvynioti daiktai, kai šlapia, tampa dar kietesni. Tai ypač pasakytina apie antklodes, kilpinius rankšluosčius ir kilimėlius. Buitinės technikos, turinčios žemą gręžimo klasę, savininkas bus priverstas kiekvieną kartą labiau stengtis išimti šlapius gaminius ir juos pakabinti. Galbūt kam nors geriausias sprendimas būtų įrenginys, numatantis galimybę skalbti sausai.

Renkantis automobilį, taip pat svarbu atkreipti dėmesį ne tik į nugaros tipą. Skalbimo klasė taip pat svarbi. Čia viskas paprasta: kuo jis aukštesnis, tuo geriau skalbiami skalbiniai. Kartais atsitinka, kad gręžimas ir skalbimas yra skirtingos kokybės. Taigi, renkantis modelį, patartina pasiimti įrangą, turinčią didesnę antrojo rodiklio vertę, kitaip pirkėjas rizikuoja gauti beveik sausą, bet ne gerai išplautą gaminį.

Taigi, norėdami gauti maksimalią naudą iš įsigytos skalbimo mašinos ir nesigailėdami pasirinkę jums patinkantį modelį, turite atidžiai išstudijuoti rinką, išanalizuoti siūlomos įrangos variantų privalumus ir trūkumus ir tik tada priimti sprendimą. Reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių, įskaitant sukimo tipą.Šiandien tai yra viena iš pagrindinių kategorijų vertinant šiuolaikinius modelius.

1 žvaigždė2 žvaigždutes3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas