Kiek miltelių reikia supilti į skalbimo mašiną 🥝 skalbimo sunaudojimas, kaip išmatuoti

Kai kuriems klausimas, kiek miltelių reikia supilti į 5 kg automatinę skalbimo mašiną, gali pasirodyti gana keistas. Dauguma tokių buitinių prietaisų vartotojų vadovaujasi principu: „niekada nebūna daug gero“. Tačiau šis teiginys akivaizdžiai netinka šiai situacijai. Yra daug niuansų, į kuriuos turite atkreipti dėmesį prieš užmigdami kitą granuliuotos medžiagos porciją.

Neabejotinai daugeliui namų šeimininkių teko spręsti nešvarių dėmių ant skalbinių, prastai išplautų dėmių ar, dar blogiau, nemalonaus cheminio kvapo ant drabužių problemą. Kad ir kaip tai stebintų, tačiau visi tokie trūkumai tiesiogiai priklauso nuo skalbimui naudojamų miltelių dozės. Šiame straipsnyje mes jums išsamiai pasakysime, kiek miltelių reikia supilti į skalbimo mašiną, kad pasiektumėte geriausią skalbimo rezultatą ir nepažeistumėte buitinių prietaisų darbinių dalių.

į turinį ↑

Kiek miltelių reikia supilti į skalbimo mašiną? Mes tiriame etiketę:

  • Skalbimo ir ploviklių gamintojai ant žaliavų pakuočių privalo nurodyti informaciją apie jų naudojimą.

Svarbu! Prieš pirkdami gaminį, įsitikinkite, kad jis skirtas naudoti skalbimo mašinoje. Tai liudija speciali piktograma ant pakuotės.

  • Nerekomenduojama skalbimo mašinoje naudoti rankų plovimo miltelių. Tokio tipo įrankis turi komponentų savo sudėtyje, dėl kurio susidaro daug putų. Automatinės mašinos veikimo metu putos gali patekti į darbines prietaiso dalis (pvz., Variklį), o tai galiausiai blokuoja įrenginį.

Svarbu! Nenaudokite ploviklių, kuriuose yra tirpiklių ir chloro. Pirmosios medžiagos gali būti sprogios, o dėl chloro buitinių prietaisų guminiai elementai susidėvi.

į turinį ↑

Kas lemia miltelių kiekį vienam skalbimo ciklui?

Nedaug namų šeimininkių žino, kiek miltelių reikia supilti į automatą, kad būtų geriausias skalbimo rezultatas. Labai noriu, kad milteliai būtų visiškai nuplauti nuo audinio, o mašina tarnaus ilgai. Skalbimo miltelių sunaudojimas 1 kg skalbinių skalbyklėje daugeliu atvejų priklauso nuo kelių veiksnių.

Svarbu! Jei naudojate naujus, būtinai perskaitykite paties įrankio ir skalbimo mašinos instrukcijas. Taip pat perskaitykite naudingą įrašą mūsų portale apie kur dėti miltelius į skalbimo mašiną.

Vandens kietumas

Seniai žinoma, kad drabužiai daug geriau plaunami minkštu vandeniu. Todėl dauguma gamintojų į savo gaminį įtraukia vandens minkštiklius.

Regionuose, kur padidėja vandens kietumas, kiekvienam skalbimui rekomenduojama naudoti minkštiklį, kad mašinos darbiniai elementai būtų apsaugoti nuo masto.

Svarbu! Kaip alternatyva pramoniniams minkštikliams, skalbimo metu į prietaisą galima įpilti kelis šaukštus sodos. Vienintelė išimtis yra ta, kad šilka ir vilnos gaminiams perdirbti nenaudojama.

Drabužių užteršimo laipsnis ir užsispyrusių dėmių buvimas

Lengviausias būdas nustatyti reikiamą ploviklio dozę yra perskaityti gaminio gamintojo rekomendacijas. Šiuo atveju žinomiausi gamintojai, tokie kaip „Tide“, „Persil“, „Ariel“, „Eared Nanny“, laikosi šių kriterijų:

  • Jei skalbiniai vidutiniškai užteršti, jums reikės 150 gramų produkto.
  • Drabužiams, iš kurių sunku pašalinti nešvarumus, miltelių kiekis padidėja iki 225 gramų.

Svarbu! Naudojant kietą vandenį, ploviklio dozę reikia padidinti 20 gramų.

Į mašinos būgną įkeltų daiktų skaičius

Turėdami išsamų ploviklio naudojimo aprašymą, neturėtumėte visiškai laikytis šių nurodymų. Ploviklių gamintojui labai naudinga per daug padidinti skalbinių valymo normą. Tokiu būdu jie užtikrina, kad greičiau grįšite į parduotuvę naujos prekių pakuotės. Panaudotų skalbimo žaliavų dozė tiesiogiai priklauso nuo to, kiek plovote mašinų.

Taigi, ką mes turime praktiškai:

  • Skalbimo miltelių sunaudojimo norma 1 kg skalbinių skalbimo mašinoje yra 1 šaukštas.

Svarbu! Daugelis žmonių stebisi, kiek gramų skalbimo miltelių yra šaukšte? Jo svoris yra maždaug 25 gramai.

  • Norėdami išskalbti 3 kg sausų skalbinių, jums reikės 3 šaukštų produkto, o atitinkamai - 4 kg - 4 šaukštų.
  • Stipriai užteršę drabužius ar išliekdami dėmėmis, skalbimo milteliai gali tinkamai neskalbti drabužių, nepaisant to, kiek išpylėte. Tada skalbdami mašina turite papildomai naudoti baliklį ar dėmių valiklius.

Svarbu! Didelis miltelių kiekis gali nevisiškai ištirpti vandenyje, dėl kurio nutekėjimo žarna dažnai nutrūksta ar gali būti pažeista. Be to, per didelis produkto kiekis gali nevisiškai nuplauti drabužius ir likti balkšvomis juostelėmis ant audinių.

  • Prieš pagrindinį skalbimo procesą iš anksto apdorokite dėmes arba kurį laiką pamirkykite. Tai labai palengvins skalbinius.

Vandens išlaidos vienam plovimo ciklui

Norite sužinoti, kiek miltelių reikia supilti į 4 kg automatinę skalbimo mašiną? Norėdami apskaičiuoti ploviklio dozę, labai svarbu žinoti, kiek vandens skalbimo mašina sunaudoja per ciklą.

Kokybiškam skalbimui daro tiesioginę įtaką žaliavų koncentracija vandenyje. Tačiau per didelis birių medžiagų sunaudojimas nedaro gero rezultato. Priešingai, apatiniai gali gauti muilo dėmių. Priklausomai nuo prietaiso gamintojo, skalbimo mašinos vandens sąnaudos gali skirtis.

Šis indikatorius taip pat priklauso nuo pasirinktos programos sudėtingumo ir vieneto rezervuaro tūrio. Įprasta skalbimo mašina, kurioje yra 5–7 kg skalbinių, per vieną ciklą sunaudoja maždaug 60 litrų vandens.

Svarbu! Apie individualų jūsų skalbimo mašinos vandens suvartojimą galite sužinoti gamintojo instrukcijose.

Skaičiavimo pavyzdys:

Jūsų skalbimo mašinoje yra ne daugiau kaip 5 kg skalbinių, priklausomai nuo pasirinkto režimo, joje sunaudojama nuo 60 iki 40 litrų vandens. Šiuo atveju faktinis į būgną įkeltų daiktų skaičius gali svyruoti nuo 3 iki 5 kg.

Ketinate skalbti 4 kg sausų skalbinių 40 laipsnių temperatūroje. Atitinkamai - remiantis tuo, kas išdėstyta, jums reikės 4 šaukštų miltelių. To visiškai pakanka.

Svarbu! Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus: esant didžiausiai įrenginio apkrovai (ir tai, prisiminkite, 5 kg), skalbyklė sunaudoja 60 litrų vandens. Bet net kraunant 4 kg drabužių taip pat pilamas 60 l vandens.

Natūralu, kad kyla klausimas, kiek miltelių supilti į 5 kg automatinę skalbimo mašiną? Tokiu atveju į skalbyklę rekomenduojama pridėti miltelių, atsižvelgiant į maksimalią pasirinktos veiksenos apkrovą.

Svarbu! Buitinių prietaisų modeliuose, kuriuose nustatytas rūbų svėrimo būdas, miltelius galima pilti pagal faktinį svorį, čia labai lengva dozuoti.

į turinį ↑

Skystų ploviklių dalis

Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra naudojamo ploviklio rūšis. Buitinės chemijos prekių rinkoje yra ne tik birių gaminių, bet ir didžiulis skalbimo skysčių asortimentas, pateikiamas gelio, tablečių ir kapsulių pavidalu, kurie yra ne mažiau veiksmingi valant drabužius nuo taršos.

Kiek miltelių reikia supilti į skalbimo mašiną aukštos kokybės skalbimui - mes jau nustatėme. Su kapsulėmis jis taip pat yra daugiau ar mažiau skaidrus: 1 kapsulė ar tabletė - vienam plovimo ciklui. Perskaitykite atskirą tipų ir programų instrukcijų rinkinį. kapsulės plovimui.

O kaip gelinis ploviklis? Kiek supilti?

Žinoma, skystį galite naudoti pagal nurodytą ant pakuotės matą. Tačiau vėlgi, laikantis šio požiūrio, lėšų išlaidos nebus ekonomiškos, o to daugiau tikisi gamintojas. Buitinių prietaisų remonto meistrai ir specialistai rekomenduoja per skalbimą naudoti 1 šaukštą gelio pavidalo skysčio. Jei norite kieto vandens, padidinkite tūrį iki 2 šaukštų.

Svarbu! Skystesnių priemonių naudojimas nepagerins skalbimo kokybės, o tik padidins jų sunaudojimą.

į turinį ↑

Konteinerio išdėstymas

Daugelis poveržlių, nepriklausomai nuo gamintojo, yra pažymėtos talpykloje, kad būtų galima nukreipti miltelius, kuriuos reikia pilti. Tačiau nerekomenduojama užpildyti ploviklio, vadovaujantis tik žymėjimu ant skyriaus. Produkto kiekis nustatomas pagal nešvarių skalbinių kiekį ir skalbimui sunaudoto vandens kiekį. Nepamirškite, kad plovikliai taip pat yra įprasti ir koncentruoti, todėl jie naudojami skirtingais kiekiais.

Svarbu! Ženklas ant talpyklos yra skirtas naudoti miltelių kiekio apribojimus, kad būtų užtikrintas normalus įrangos veikimas.

Galbūt jus taip pat domina įvairūs receptai, pagrįsti natūraliomis ir saugiomis priemonėmis, kuriomis galitepasidarykite „pasidaryk pats“ audinių minkštiklį.

į turinį ↑

Standartinė filmuota medžiaga

Baigdamas norėčiau pridurti, kad norint veiksmingai skalbti skalbinius ir ilgą laiką eksploatuoti mašiną, būtina atidžiai perskaityti gamintojo instrukcijas - ir buitines chemikalus, ir jūsų įrenginį. Taigi tiksliai nustatysite, kiek skalbimo miltelių dėti į skalbimo mašiną tam tikram buitinių prietaisų ciklui.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...
Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas