Geriausi skalbinių produktai - įvertinimas

Šiuolaikinė rinka namų šeimininkėms siūlo šimtus pavadinimų įvairių ploviklių, ir kiekvienas iš jų, pasak kūrėjų, yra „geriausias“, galintis pašalinti net patvariausius ir seniausius dirvožemius, balinti, pašviesinti ir beveik paversti daiktą iš seno į naują. Tačiau daugeliu atvejų tai yra nesąžiningas rinkodaros žingsnis, o ploviklis neturi jokių stebuklingų priemonių. Ir norint neapsigauti, būtina praktiškai išsiaiškinti geriausias skalbimo priemones. Įvertinimas šiame straipsnyje, pagrįstas šeimininkų apžvalgomis, jums tai padės.

į turinį ↑

Skalbimo priemonių tipai

Yra keli ploviklių tipai, kurie skiriasi nuoseklumu ir veiksmingumu. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų, o pati šeimininkė turi pasirinkti tai, kas jai labiausiai patinka.

Birūs plovikliai

Jie yra balti birūs milteliai, kartais su skirtingų spalvų granulėmis. Milteliai namų šeimininkėms visame pasaulyje buvo žinomi daugelį metų ir parodė save tiek į gerąją, tiek į blogąją pusę.

motina namų šeimininkė su kūdikiu, užsiimanti skalbiniais, į skalbimo mašiną sudeda drabužius

Skalbimo miltelių pranašumai yra šie:

 • Taupus vartojimas;
 • Palyginti maža kaina;
 • Geros balinimo savybės;
 • Gerai pašalinkite nešvarumus nuo daiktų;
 • Nepastebimas malonus aromatas (tačiau kai kurie pigūs milteliai, priešingai, kvepia nemaloniai).

stirka (1)

Tačiau šioms priemonėms būdingi trūkumai, dėl kurių daugelis moterų atsisako jomis naudotis:

 • Prastas praplovimas iš daiktų (lieka dėmių ir baltų žymių ant audinio);
 • Alerginės reakcijos vaikams ir suaugusiems;
 • Mastelis ant skalbimo mašinos detalių.

Svarbu! Norint išvengti per greito masto susidarymo, pakanka naudoti specialias, vandens minkštinimo priemones. Vienas iš jų yra išsamiai aprašytas mūsų straipsnyje. "Kalgonas skalbimo mašinai".

kak-stirat-veshchi-vruchnuyu

Matyt, minusų yra pakankamai, ir visi jie yra gana rimti. Bet jei paimsite gerus miltelius iš geriausių įvertinimų, tada, be abejo, galėsite išvengti visų šių problemų ir gauti laukiamą rezultatą, būtent švarius, ryškius daiktus, turinčius malonų aromatą.

Svarbu! Yra miltelių, skirtų skalbti rankomis ir skalbimo mašinoje. Be to, spalvotų, baltų, juodų, kūdikių drabužių, taip pat daiktų, pagamintų iš subtilių audinių (vilnos, natūralaus šilko, lino), milteliai yra atskirti.

stirka

Miltelių tabletės

Skalbimo milteliai tabletėse praktiškai nesiskiria nuo birių miltelių, išskyrus savo formą. Išskirtinis jo pranašumas yra tas, kad jis dozuojamas tiksliai tokiu tūriu, kuris reikalingas vienam pilnam skalbimui skalbimo mašinoje. Tačiau yra minusas - tabletė ne visada visiškai ištirpsta, jos likučiai užkemša kanalizacijos angas.

Svarbu! Norėdami tiksliai apskaičiuoti dozę, laikykitės mūsų atskirame leidinyje pateiktų nurodymų. „Kiek miltelių reikia supilti į skalbimo mašiną?“.

žodis-vaizdas-2

Skalbimo geliai

Neseniai skalbimo želė išpopuliarėjo ir tam yra racionalus paaiškinimas, nes toks ploviklis turi daug privalumų, būtent:

 • Gerai nuplaukite nešvarumus;
 • Jie turi labai malonų aromatą, kuris ilgai trunka po skalbimo;
 • Minkštinkite audinį;
 • Galima įsigyti patogioje pakuotėje - buteliuose arba kapsulėse (kapsulėse galima sujungti kelis gelius);
 • Nepalikite dryžių ant audinio.

POZNAN LENKIJA - 2017 M. SAUSIO 20 D.: Nors pasaulinėje muilo ir ploviklių pramonėje yra apie 700 bendrovių, ji išlieka labai koncentruota, o 50 geriausių įmonių užima beveik 90 procentų rinkos

Kaip matote, yra daug pliusų ir tik du minusai, tačiau jie yra reikšmingi:

 • Jie sunaudojami daug greičiau nei milteliai;
 • Jie kainuoja palyginti brangiai.

Svarbu! Priklausomai nuo išleidimo formos, taip pat nuo paties mašinos prietaiso specifikos, ploviklių naudojimo taisyklės gali skirtis.Kad jums būtų lengviau suprasti visus niuansus, mes paruošėme išsamią apžvalgą "Kur dėti miltelius į skalbimo mašiną?".

Kiekviena šeimininkė pati nusprendžia, kokį skalbimo įrankį atsižvelgti į kiekvieno skalbiklio savybes.

į turinį ↑

10 geriausių skalbimo priemonių

Atkreipiame jūsų dėmesį į geriausių ploviklių, kurie yra populiariausi tarp vartotojų ir sulaukia daugiausia tik teigiamų atsiliepimų, reitingą:

 • Almawinas. Tai skalbimas rankomis. Jis pasižymi tuo, kad per trumpą laiką sugeba pašalinti absoliučiai bet kokią taršą, įskaitant ir sudėtingą. Pagrindinis jos pranašumas yra organinė kompozicija, todėl nesukelia alerginių reakcijų, yra puiki galimybė plauti vaikų daiktus. Toks įrankis veikia esant bet kokiam vandens temperatūros režimui.
 • Faberlic. Tai yra be fosfatų milteliai, kurie yra universalūs ir gali būti naudojami tiek mašinai, tiek rankoms plauti. Jo sudėtyje nėra kenksmingų kvapų, todėl jis neturi kvapo. Be to, jame yra komponentų, kurie minkština audinį ir apsaugo mašiną nuo korozijos. Šis įrankis veikia 30 laipsnių ir aukštesnėje temperatūroje.
 • Pašarų juodos spalvos automat. Kiti milteliai be fosfatų, skirti spalvotiems daiktams apdoroti ir pelnytai įtraukti į saugių ploviklių reitingą. Jame yra daug dėmių šalinančių medžiagų, todėl įmanoma pašalinti įvairaus sudėtingumo taršą nepakenkiant audiniui ir spalvų ryškumui.
 • „Burti Hygene Plus“. Šie skalbimo milteliai, be savo tiesioginių pareigų, taip pat turi antibakterinių, antimikrobinių savybių. Jis yra hipoalergiškas, chloro jo sudėtyje nėra.
 • „Losk 9“ automatinis. Šie milteliai yra universali priemonė, todėl tinka skalbti tiek spalvotus, tiek baltus skalbinius. Tai gerai pašalina įvairių rūšių sintetinių, medvilninių ir šilko audinių taršą.

Svarbu! „Losk 9“ automatas tinkamas skalbti rankomis ir mašina. Svarbiausia, kad po rankų plovimo skalbinius gerai praplaukite kelis kartus, kad šio gaminio dalelės, neištirpusios vandenyje, neliktų ant drabužių.

 • Weasel Spalvos blizgesys. Šis produktas parduodamas skysto gelio pavidalu, skirtas skalbti subtilius audinius, tokius kaip šilkas ir vilna. Dėl ypatingos formulės jis veikia daiktus taip, kad jie ne tik kruopščiai valomi, bet ir ilgą laiką išsaugo savo pirminę išvaizdą.
 • „Ecover Belgium NV Industriweg“. Tai koncentruoti skalbimo milteliai. todėl jums to reikės šiek tiek vienam skalbimo ciklui. Per palyginti trumpą laiką jis gali susidoroti su dideliu užterštumu, net esant žemos temperatūros vandens režimui. Be to, šie milteliai yra ekologiškas produktas, todėl nesausina odos ir nesukelia alerginių reakcijų.
 • Bos plius maks. Savo sudėtyje esančiuose milteliuose yra deguonies, dėl to jie balina ir dezinfekuoja. Jis veikia absoliučiai bet kokioje vandens temperatūroje, todėl yra ne tik naudoti prieš mirkant, bet ir nešvariems skalbiniams virinti. Pagrindinis jos pranašumas yra labai maža kainos padėtis.
 • Tide Color Automat. Šie milteliai yra skirti spalvotiems skalbiniams skalbti. Jo darbo pagrindas yra tai, kad jis geba pašalinti dėmes ne tik nuo audinio paviršiaus, bet ir nuo jo pluoštų, išlaikydamas spalvų ryškumą. Kadangi jo sudėtyje nėra balinančių ingredientų, jis švelniai valo ir daro daiktus minkštus.
 • „Ariel Active Gel“. Tai yra santykinė naujovė ploviklių rinkoje, kuri kiekvieną dieną įgauna vis didesnį populiarumą. Jis parduodamas helio koncentrato pavidalu, kuris yra vandenyje tirpios plėvelės kapsulėje. Gana patogus pasirinkimas, nes viena kapsulė jau sukurta vienam skalbimo ciklui. Kitas reikšmingas tokio įrankio pranašumas yra tas, kad kapsulė įdedama iškart į būgną, o įrankis veikia daug efektyviau, nes turi tiesioginį kontaktą su nešvariais drabužiais.

Svarbu! Jei mėgstate eksperimentuoti ir norite apsisaugoti nuo kenksmingos chemijos gausos kasdieniame gyvenime, pasinaudokite mūsų receptų pasirinkimu, kad iš improvizuotų ingredientų pagamintumėte veiksmingą ploviklį:

į turinį ↑

Standartinė filmuota medžiaga

Skalbimo priemonės pasirinkimas yra ypatinga kiekvienos namų šeimininkės užduotis, nes jai reikia pasirinkti variantą, kuris iš drabužių kokybiškai pašalins visas priemaišas, tačiau tuo pačiu nepakenks savo sveikatai. Tikimės, kad galime padėti jums išspręsti tokią sunkią dilemą ir išsirinkti geriausią jūsų skalbiklį.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas