Kaip balinti daiktus amoniaku?

Eksploatacijos metu baltas audinys sustingsta ir įgyja negražią pilką atspalvį. Bet tai nėra priežastis atsisakyti mėgstamų drabužių ir juos dėti ant skudurų. Mes išsiaiškinsime, kaip balinti daiktus amoniaku (amoniaku), taip pat kitais „močiutės“ metodais. Jie padės grąžinti tekstilės medžiagas į sniego baltumo, spinduliuojančią išvaizdą. Taigi, už darbą!

į turinį ↑

Rankomis plauti

Algoritmas yra toks:

  • Jei daiktai pagels, prieš skalbdami muiluotame vandenyje, pamirkykite juos. Norėdami sustiprinti efektą, naudokite amoniaką - pakanka 1 šaukšto. l už 5 litrus vandens.

Svarbu! Patogu balinti daiktus amoniaku, nes jis minkština vandenį, taip pat suriša magnio druskas. Jie yra nepatrauklaus daiktų geltonumo šaltinis.

  • Skalbimo muilas gerai susidoroja su pilkų apnašų pašalinimu ant baltų audinių. Produktą muilinkite, sudėkite į maišą, pagamintą iš polietileno. Pririškite jį taip, kad nepatektų oro, ir palikite maždaug parai. Tolesniam plovimui įpilkite tokios pat proporcijos amoniako.
į turinį ↑

Liaudies metodų balinimo metodai

Kaip balinti amoniaku? Tai yra prieinamos ir paprastos priemonės, kuriomis galima naudotis kiekvienuose namuose. Tuo pačiu metu poveikis yra puikus.

Kaip balinti daiktus amoniake ir soda?

  1. Išmaišykite 6 šaukštus. l sodos 5,0 l šilto vandens.
  2. Supilkite į 2 šaukštų tirpalą. l amoniako ir pamirkykite skalbinius 2 valandas.
  3. Tada gerai nuplaukite ir plaukite įprastu būdu.

Jei pageltimas nėra tinkamas mirkyti, skalbinius turėsite virti sodos tirpale.

Svarbu! Virškinti galite tik medvilnės gaminius - patalynę, kojines, apatinius drabužius ir rankšluosčius. Atskirame naudingų patarimų portalo straipsnyje rasite kitų veiksmingi baliklio virimo receptai.

Amoniakas + peroksidas + natrio chloridas

Grąžinti pirminį baltumą medvilnės ar vilnos gaminiams padės sprendimas: 2 litrai vandens - 3 šaukštai. l vandenilio peroksidas, sauja druskos ir 1 valgomasis šaukštas. l amoniakas. Norėdami sustiprinti efektą, į tirpalą įpilkite šiek tiek skalbimo miltelių. 3 valandas pamirkykite drabužius, tada skalbkite kaip įprasta.

Svarbu! Pageidautina, kad milteliai būtų geros kokybės. Ir tai nebūtinai turi būti labai brangi priemonė. Mūsų partneris padės jums tai rasti. ploviklio įvertinimas.

į turinį ↑

Tinkamas skalbimas: naudingi patarimai

Kad nereikėtų balinti daiktų amoniaku, kalio permanganatu ar atlikti su jais jokių kitų manipuliacijų, svarbu laikytis skalbimo taisyklių:

  1. Neplaukite kartu baltos ir spalvotos skalbinių.
  2. Medvilnę ar liną plaukite atskirai nuo vilnos ir sintetinių pluoštų. Jei nepaisysite šios taisyklės, jie pamažu taps pilki iš baltos spalvos.
  3. Naudodami prausiklį, naudokite baliklio miltelius. Tai padės išlaikyti originalų daiktų baltumą.
  4. Nuplaukite medvilnę ir skalbinius 60 laipsnių temperatūroje. Truputis druskos sukurs lengvą balinimo efektą.
  5. Norėdami, kad jūsų drabužiai ilgiau išliktų patvarūs ir gražūs, naršykite po atskirą pasirinkimą drabužių iš skirtingų audinių skalbimo taisyklės.
į turinį ↑

Standartinė filmuota medžiaga

Nepaisant to, kad visi aukščiau išvardyti produktai veikė gerai ir „veikia“, dažnai nerekomenduojama naudoti balinimo, nes tekstilė greitai nusidėvi.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas