Kuris yra geresnis - milteliai ar skalbimo želė?

Visi mes jau seniai esame įpratę plauti daiktus milteliais, tačiau, atsiradus naujiems gaminiams buitinės chemijos rinkose, iškilo neatidėliotinas klausimas: kuris geriau - milteliai ar skalbimo želė? Atsakymą į šį klausimą rasite šiame straipsnyje.

į turinį ↑

Skalbimo milteliai - už ir prieš

Suprasdami, ar reikia nuolat naudoti miltelius ar skalbimo gelį, daugelis renkasi pirmąjį variantą dėl paprastos priežasties, kad tai yra tradiciška. Bet jei nuodugniai atsižvelgsite į tokio klausimo sprendimą, geriau racionaliai pažvelgti į dalykus ir įvertinti kiekvieną siūlomą produktą atsižvelgiant į jo privalumus ir trūkumus.

Taigi, pradėkime nuo klasikinių miltelių - kokie jų pranašumai ir kokie trūkumai?

Privalumai:

 1. Maža kaina, leidžianti laiku įsigyti valymo priemonių ir išlaikyti švarą žmonėms net ir esant labai kukliam biudžetui.
 2. Aukštas įvairių teršalų valymo efektyvumas. Miltelių sudėtyje yra specialių priedų ir gana didelis kiekis tokių kenksmingų, bet veiksmingų paviršiaus aktyviųjų medžiagų.
 3. Yra galimybė pasirinkti konkretų miltelių tipą skalbimo būdui (rankinis, automatinis), audinio tipą ir spalvą, taip pat užterštumo sudėtingumą.

Svarbu! Jei teikiate pirmenybę šiai įprastesnei galimybei, perskaitykite ir straipsnius, kurie padės efektyviai ir teisingai naudoti skalbiklį:

266 1-500x500

Trūkumai:

 1. Trintuko takumas, dėl kurio netinkamas naudojimas gali sukelti chemijos patekimą į jūsų kūną.
 2. Pakankamos kainos atžvilgiu yra pakankamai didelės pakuotės, kurioms reikia ieškoti tinkamos sandėliavimo vietos. Tai ypač aktualu, jei namuose yra mažų smalsių vaikų.
 3. Didelė alergijos rizika žmonėms, linkusiems į šį reiškinį. Norėdami tai padaryti, nebūtina įkvėpti išsklaidytų miltelių, pakanka gauti tokį nepatogumą, net jei skalbimo metu skalbiklis nėra gerai nuplaunamas.

Svarbu! Remdamiesi šiomis savybėmis, mes galime nedelsdami pagrįstai atsakyti į klausimą, kuris yra geresnis - milteliai ar gelis skalbimui. Tačiau išvadose mes nebus tokie skuboti, juolab kad daugelis yra gana įpratę naudoti tokį įrankį ilgus metus.

į turinį ↑

Skalbimo želė - už ir prieš

Skalbimo želė yra novatoriški produktai, kurie per porą metų buvę rinkoje įgijo didžiulį populiarumą. Kaip tai atsitiktinumas? Ar iš principo verta suglumti dėl klausimo, pasiimti miltelius ar skalbimo gelį ar iškart nuspręsti, kuris skalbimo gelis yra geresnis?

Įvertiname praktiškumo požiūriu - atsižvelgiame į tokių priemonių pranašumus ir trūkumus.

Privalumai:

 1. Patogi saugojimo išleidimo forma. Parduodant tokius ploviklius yra ergonomiškose plastikinėse pakuotėse, kurias rasti nėra sunku.
 2. Praktinis naudojimo nuoseklumas. Į gelį panašūs produktai yra patogūs tuo požiūriu, kad jie gali būti netyčia išsilieję, ir net tada tai atsitiks arba su labai stipriu rankos smūgiu. Kitose situacijose tik pora lašų nukris ant grindų ar šalia jo stovinčių baldų daiktų.Naudojant tokį įrankį, lengva aiškiai pastebėti dozę konkrečiam daiktų tūriui. Tai suteikia norimą drabužių spintos daiktų valymo lygį ir leidžia sutaupyti, palyginti su koncentrato sunaudojimu.
 3. Švelnesnė komponentų kompozicija. Dėl mažesnio paviršiaus aktyviųjų medžiagų kiekio alergijos rizika, taip pat greitas audinio susidėvėjimas yra daug mažesni. Verta paminėti, kad subtilių medžiagų perdirbimui rekomenduojami būtent geliai.
 4. Aukštos kokybės skalbiklis. Kai naudojate gelį skalbimui, jums nereikia papildomai skalauti, nes skysčio pavidalo medžiaga puikiai ištirpsta ir greitai išplaunama iš daiktų pluošto. Tai reiškia, kad dėl sutrumpėjusio skalbimo mašinos ciklo jūs sutaupysite papildomų pinigų.

Svarbu! Naudojant bet kokį skalbiklį - miltelius, gelį ar kapsules, svarbu ne tik tiksliai stebėti dozavimą, bet ir skalbimo režimų nustatymus. Taip pat nebus nereikalinga laikytis kitų drabužių priežiūros taisyklių, kad jie kuo ilgiau tarnautų jums. Visus šiuos niuansus labai lengva suprasti vieną kartą. Tai padės jums instrukcijas ir naudingus patarimus iš šių straipsnių mūsų svetainėje:

Trūkumai:

 1. Didelė kaina, dėl kurios tokių buitinių chemikalų pirkimas kai kuriems bus nesvarbus.
 2. Mažiau valymo galimybių.

Svarbu! Svarstydami variantus, kuris yra geresnis - milteliai ar želė skalbimui, turite apsvarstyti alternatyvias priemones. Šiandien tai yra tabletės arba kapsuliuoti geliai, kuriuos naudoja šios savybės:

 • Aukštas audinio valymo efektyvumas.
 • Santykinai švelni ploviklio sudėtis.
 • Maksimalus naudojimo paprastumas.
 • Papildomos produkto savybės dėl to, kad kompozicijoje yra kalkių komponentų.
 • Patogu laikyti.

Vienintelis dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra nesugebėjimas tiksliai dozuoti skalbinių ploviklio įvairaus dydžio daiktams.

į turinį ↑

Išvados: kuris yra geresnis - milteliai ar gelis skalbimui?

Norint galutinai nuspręsti, ar pasirinkti miltelius ar skalbimo gelį nuolatiniam naudojimui, reikia kruopščiai pasverti pliusus ir minusus, kiek įmanoma aiškiau nustatyti savo reikalavimus ir kriterijus. Remiantis tuo, galima pateikti šias rekomendacijas:

 1. Miltelius geriau naudoti tuo atveju, kai reikia intensyviai valyti sudėtingus teršalus, jei juos plaunate „poliais“ kartą per savaitę ar dvi.
 2. Geles patartina naudoti kasdien skalbiant, švelniems audiniams apdoroti ar tiesiog atnaujinant beveik nešvarius ar šiek tiek suteptus drabužius. Jei namuose yra mažų vaikų ar yra alergija - gelis taip pat yra vienintelis tinkamas sprendimas.

6bdf58d15731ee7b1a364a50e72180e5

Svarbu! Jei skaitydami šį straipsnį pirmenybė teikiama klausimui, kuris yra geresnis - milteliai ar skalbimo želė buvo suteikta antrajam, modernaus tipo plovikliams, atkreipkite dėmesį į patikimų prekės ženklų sąrašą:

 • Persil.
 • „Domol“ spalva.
 • Karoliukai.
 • Liūtas.
 • Balandis.

Taip pat siūlome peržiūrėti kitas apžvalgas šia tema:

į turinį ↑

Standartinė filmuota medžiaga

Dabar jūs turite išsamų visų galimų šiuolaikinių ploviklių pranašumų ir trūkumų vaizdą. Tikimės, kad geriau pasirinkti skalbimo miltelius ar gelį, šiuo metu jums tai neatrodo sudėtinga. Mes norime, kad kasdienis ir įprastas skalbimas virstų jus žaviu procesu, o gražus švarių drabužių vaizdas suteiktų tik malonias emocijas!

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas