Papuošalai iš aukso visada yra tinkama klasika

Nepakeičiamas daugumos moterų garderobo atributas jau seniai yra papuošalai. Nors jaunos merginos mieliau nešioja papuošalus, kiekvienoje garbės dėžutėje yra auksinių papuošalų, dovanotų ypatingoms progoms.

Šis metalas keletą šimtmečių neišėjo iš mados. Ir, matyt, tai tęsis toliau. Todėl jei galvojate, kaip įtikti jaunai panelei atostogų, nedvejodami kreipkitės į juvelyrinių dirbinių parduotuvę. Dar geriau, eikite į internetinę parduotuvę. Naudodami „Gold24“ galite sutaupyti daug pinigų ir laiko.

Ką nusipirkti mergaitei

Pasirinkdami aukso papuošalą, galite sutelkti dėmesį į vieną iš produktų:

* žiedas;

* auskarai;

* grandinė;

* pakabukas;

* apyrankė;

* sagė;

* auskarų vėrimas.

Kiekvienoje situacijoje tinka jų dekoracijos. Todėl leiskite jaunajai panelei bet kuriai progai pasirinkti aksesuarą.

Žiedas. Ant plonų merginos pirštų puikiai atrodo ploni žiedai su mažais įdėklais arba be jų. Etiketas leidžia daugiausia tris žiedus. Bet kuri mergina svajoja, kad du iš jų buvo sužadėtuvės ir sužadėtuvės.

Auskarai. Jų stilius priklauso nuo situacijos. Maži smeigtukai ar žiedai yra tinkami institute ar biure. Vakarėliui tinka ilgi auskarai su pakabučiais. Norėdami ploną veidą, turite pasiimti mažus auskarus. Didesnės merginos eis į masyvesnius modelius. Paprasčiausias būdas yra nusipirkti auskarus be akmenų, nes intarpas turi būti „suderintas“ su horoskopu ir akių spalva.

Grandinė. Jų nėra daug. Dabartinė mada leidžia kaskadą ant kaklo. Audimo įvairovė, su pakabukais ir pakabučiais, grandinėmis suteikia savininko išvaizdai dinamiškumo ir stiliaus.

Sagė - jau perteklius, jei kaklo sritis papuošta grandine. Bet po verslo kostiumu ar oficialia suknele viena stilinga sagė yra labai tinkamas aksesuaras.

Apyrankė. Taip pat pabrėžia įvaizdžio dinamiškumą ir stilių, savininko rankų malonę ir turtus. Minkštos arba kietos, paprastos ar daugiaspalvės, lygios arba su pakabukais apyrankės perkamos dažniau nei grandinėlės.

Auskarai - Jauno, liekno ir neapgalvoto asmens privilegija.

Skoningai parinkti auksiniai papuošalai yra tinkami bet kurioje situacijoje ir taps stilingu bet kokios aprangos priedu.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas