Klasikiniai vyriški batai: pagrindiniai modeliai

Tik nedaugelis žino, koks įvairus yra klasikinių vyriškų batų pasaulis. Dauguma, be abejo, užtikrintai išskiria batus iš batų ir sandalų nuo mokasinų, tačiau batų modelių yra daugybė, o kai kuriuos iš jų sunku rasti gatvėje, nors jie yra klasikiniai. Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie pagrindines klasikinių vyriškų batų veisles.

į turinį ↑

Oksfordas ir Derbis

Pradėkime nuo nėriniuotų batų. Visi jie yra suskirstyti į du tipus: oksfordai ir derbis (oksfordai, derbis). Oksfordams šoninės sienelės - viršutinės dalys, ant kurių perveriamos skylės raišteliams - yra susiuvamos po priekiniu galu, tai yra, jos negalima visiškai sulenkti. Derbyje šoninės sienos yra siuvamos priekine dalimi, o nuėmus raištelius galite juos sulenkti beveik 180 laipsnių.

Koks yra praktinis skirtumas tarp oksfordo ir derbio? Visų pirma, derbis yra geriau pritaikytas žmonėms su dideliu aukščiu. Antra, visuose kituose dalyse oksfordai yra oficialesni. Be to, manoma, kad jie atrodo elegantiškesni ir elegantiškesni, o derbis vizualiai šiek tiek padidina pėdą.

į turinį ↑

Brogos - batai su skylutėmis

Visi žinome batus su daugybe skylių - vasarą juos dažnai galima pamatyti Rusijos miestų gatvėse. Tačiau brogės nėra jokie batai su skylutėmis. Jų skylės gali būti tik išilgai siūlių ir ant kojų pirštų, o šios skylės niekada nepraeina. Brogai gali būti ir oksfordai, ir derbis.

Atminkite, kad batai su brokeriais yra mažiau formalūs nei batai be šepetėlio. Kuo daugiau dekoratyvinių skylių, tuo mažesnis batų (ar batų) oficialumo laipsnis.

į turinį ↑

Loffai ir vienuoliai - batai be raištelių

Tiems, kurie per daug tingūs rišti batų segtukus, klasikinių batų gamintojai gamina margaspalvius ir vienuolinius (banglentes, vienuolių dirželius). Ausinės yra žemo batelio batai, gerai sukonstruotos, tačiau neturi raištelių. Jie gali būti dekoruoti kutukais (ir šis modelis yra vadinamas kutu lupais), taip pat melagingais liežuviais su išpjova (tai yra denara lydeka). Be to, dėklų priekyje yra pusapvalė siūlė - kaip ant mokasinų. Kartais tai yra vienintelė puošmena, tokiu atveju atitinkama pora vadinama Venecijos pelynais.

Vienuoliai yra batai su sagtimis. Paprastai kiekvienas batas turi arba vieną sagtį, arba dvi (antruoju atveju gali būti vartojamas terminas dvigubas vienuolis - dvigubos vienuolio dirželiai). Tiek vienuoliai, tiek marškinėliai yra labai universalūs batai - jei jie yra tamsūs ir iš lygios odos, tada juos galima dėvėti su kostiumais, chinais ir džinsais. Tačiau, žinoma, vienuoliai ir pėstininkai neleidžia griežtų aprangos kodų.

į turinį ↑

Kuo pelynai skiriasi nuo mokasinų?

Faktas, kad ant mokasinų nėra kulnų, bet ant bandelių yra. Be to, bandelės dažniausiai būna labiau struktūruotos. Atitinkamai mokasinai nepadeda gerai palaikyti kojų ir yra prastai pritaikyti ilgiems pasivaikščiojimams, tačiau yra puikūs vairuojant automobilį. Bet kokiu atveju mokasinai yra mažiau formalūs nei bandelės, todėl neturėtumėte jų derinti su kostiumais. Mokasinus geriau nešioti be kojinių ar su nematomomis kojinėmis, o makaronus ir vienuolius galima nešioti ir su įprastomis kojinėmis, ir be jų.

į turinį ↑

Pagrindiniai batų tipai

Dabar eik į batus. Žinoma, yra batų su raišteliais - kaip taisyklė, tokie kaip derbis, tai yra su šoninėmis sienelėmis, kurias galima laisvai sulenkti.Taip pat yra batų su ilgomis šoninėmis siūlėmis ir šoninėmis sienelėmis, susiūtomis po priekiniu galu - ekspertai juos vadina balmariniais batais (balmoral boots). Tokie modeliai atrodo labai griežti ir gali būti derinami su kostiumais.

Kitas variantas, kuris taip pat gerai atrodo su kostiumais, yra „chelsea“ batai. Ant jų nėra nėrinių, tačiau šonuose yra elastingi dantenų įdėklai, todėl šiuos batus lengva užsimauti ir lengva nusimauti. Tamsiai bordo rudos spalvos chelsea yra pačios universaliausios - šį modelį galima derinti su griežtu kostiumu ir džinsais.

į turinį ↑

Standartinė filmuota medžiaga

Pagaliau dar yra „chakka“ batai ir dykumos, labai panašūs vienas į kitą („chukka“ batai, „dykuminiai“ batai). Ant jų yra nėriniai, tačiau nėrinių skylių yra nedaug - keturios ar šešios. Šie batai yra gana žemi, ir jie yra pagaminti iš zomšastiek lygi, tiek tekstūruota oda. Desertai skiriasi nuo „chakka“ krepo, šiurkštaus ir atvirai neoficialiai atrodančio pado. Kai kuriose versijose „Chakka“ gali atrodyti griežtai ir net būti tinkamos dėvėti su kostiumu - pavyzdžiui, jei mes kalbame apie tamsiai rudus batus su palyginti plonu odiniu padu.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas