Geltona juosta telefono ekrane 🥝 geltonos dėmės pasirodė telefono ekrane

Išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių vartotojams galiausiai kyla problemų dėl to, ar ekrane atsiranda baltos ir geltonos dėmės. Ši problema dažna tarp biudžeto dalykėlių. Paprastai dėmės ekrane atsiranda po 6 mėnesių, kai mobilusis telefonas veikia. Daugelis žmonių klausia: geltona dėmė išmaniojo telefono ekrane - kaip pašalinti? Šią problemą galima ištaisyti, jei galite nustatyti jos atsiradimo priežastį. Ir mes padėsime jums tai suprasti šiame straipsnyje.

į turinį ↑

Geltonų dėmių priežastys išmaniojo telefono ekrane

Ekspertai nustato kelias baltų ir geltonų dėmių priežastis išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių ekranuose. Apsvarstykite juos išsamiau ir sužinokite, kodėl išmaniųjų telefonų ekrane atsiranda dėmės.

Drėgmė

Tai gana dažna priežastis, dėl kurios po įtaiso ekranu atsiranda baltų ir geltonų dėmių. Skystųjų kristalų ekrano apšvietimą sudaro plėvelės, lemputės ir keitiklis. Šviesos diodai rodo šviesą išmaniojo telefono šone, o filmai paskirsto šviesą visame ekrane, sudarydami vienodą foninį apšvietimą.

Jei tarp plėvelės sluoksnių atsiranda vandens, jie prilimpa. Toje vietoje, kur jie yra sujungti skysčiu, šviesa iškraipoma ir atsiranda balta dėmė.

Svarbu! Paprastai tokia „vandeninga vieta“ yra netaisyklingos formos ir per šviesi. Jei pakreipsite telefoną skirtingais kampais, smaigalys bus įvairių formų ir gali būti visiškai nematomas.

Jei įrenginyje yra AMOLED ekranas, nesijaudinkite. Jo struktūra yra visiškai kitokia, ir jei po ekranu pateks šiek tiek skysčio, tada dėmė nebus rodoma.

inrav7

Gamybinė santuoka

Dėl netinkamo išmaniojo telefono surinkimo gali atsirasti dėmė. Toks trūkumas labai panašus į skysčio patekimą į ekraną. Meistras neteisingai pasirenka varžtų ilgį ir jie remiasi į plėveles, suspausdami juos. Taškas yra suapvalintos formos ir nekeičia jo skirtingais pasvirimo kampais. Jei jums teko susidurti tik su tokia problema, yra pagrindo galvoti apie geresnio įtaiso pasirinkimą. Norėdami tai padaryti, patikrinkiteįvertintų išmaniųjų telefonų iš patikimų gamintojų.

Perkaitimas

Dažnai pasitaiko programėlėse, kuriose gamintojas iš pradžių neįdiegė šilumos kriauklės arba padarė netinkamai. Toje vietoje, kur išmanusis telefonas perkaista, plėvelės keičia savo formą veikdamos aukštą temperatūrą. Kai telefonas ar planšetinis kompiuteris atvės, susidaro pastebimas taškelis ar juostelė.

Svarbu! Dažniausiai tai būna gelsvas atspalvis, spalva keičiasi priklausomai nuo dėmės vietos. Jei jis yra arčiau kraštų, tada jis yra lengvas. Ir jei arčiau centro, tada dėmė yra tamsiai geltona. Dažnai dėmės laikui bėgant tamsėja.

9-j5-pirminis

Gedimas LED apšvietime

Jei bent vienas šviesos diodas nustoja veikti, ekrane gali atsirasti pastebima geltona dėmė.

Išsipūtusi baterija

Akumuliatorius vaidina svarbų vaidmenį veikiant telefonui ar planšetiniam kompiuteriui. Jei pastebite net nedidelį akumuliatoriaus patinimą, jį reikia nedelsiant pakeisti.

Svarbu! Išmaniojo telefono foninio apšvietimo taisymas yra gana daug darbo reikalaujantis ir brangus procesas. Jei aptinkama tokia problema, ekspertai rekomenduoja pakeisti ekrano modulį.

į turinį ↑

Kaip atsikratyti geltonų dėmių ekrane?

Geltoną dėmę iš telefono ekrano galite pašalinti keliais būdais, atsižvelgiant į jos atsiradimo priežastį. Žmonėms, neturintiems įgūdžių taisyti išmaniųjų telefonų, nerekomenduojama savarankiškai atlikti remonto darbų. Ir jei turite panašių problemų su kita kompiuterine įranga, sužinokite apie taijuoda dėmė monitoriuje - kaip pašalinti.

Apsvarstykite keletą pagrindinių būdų, kaip kovoti su geltonumu ekrane:

 • Telefono programinės įrangos atnaujinimas.
 • Ekrano modulio pakeitimas.
 • Temperatūros jutiklio keitimas.
 • Padengimas aušinimo tirpalu (atsižvelgiant į plastiko vidų).
 • Taikant ledo kubelį makulai.
 • Išmaniojo telefono baterijos keitimas.

Svarbu! Geriausia kreiptis į specialistą aptarnavimo centre. Tai garantuos kokybišką išmaniojo telefono ekrano remontą. Kvalifikuotas specialistas ne tik ištaisys sugedusį ekraną, bet ir paaiškins gedimo priežastį, taip pat pateiks rekomendacijas dėl tinkamo įtaiso veikimo.

9

į turinį ↑

Ekrano dėmių šalinimo programinė įranga

Norėdami pašalinti baltas ir geltonas dėmeles telefono ekrane, vartotojai įdiegia specialią programą - „Negyvų taškų aptikimo pataisą“. Šią programą galima nemokamai atsisiųsti iš rinkos.

Dažnai naudojantis tokia programa, telefonas iškart patikrinamas, ar ekrane nėra įtartinų dėmių. Ir jei įtaiso veikimo metu atsirado dėmė, tada tiesiog įdiekite programą, paleiskite ją ir pasirinkite nustatymą „Pataisyti“. Tada įkelkite telefoną ir laukite ryto. Paprastai ryte visi ekrano defektai išnyksta.

4

į turinį ↑

Tinkamo mobiliojo telefono naudojimo rekomendacijos

Kad ką tik įsigytas išmanusis telefonas veiktų kuo ilgiau, ekspertai pataria laikytis kelių paprastų įtaiso naudojimo taisyklių. Apsvarstykite rekomendacijas išsamiau:

 1. Dėklas - patartina telefone įsigyti neperšlampamus apsauginius dėklus, nes jie gali neleisti skysčiui patekti į prietaiso dėklą ir ekraną, taip pat apsaugoti jį nuo įbrėžimų ir lustų.
 2. Apsauginė plėvelė arba atsparus smūgiams stiklas - apsaugokite nuo mechaninių pažeidimų ir įbrėžimų ekrane.
 3. Neneškite savo mobiliojo telefono su raktais ar smulkiais daiktais, nes dėkle gali atsirasti lustai ir įtrūkimai. Šios bėdos galima išvengti tik tuo atveju, jei telefone yra apsauginis dėklas.
 4. Temperatūros režimas. Šaltas yra blogiausias bet kurio mobiliojo telefono priešas, nes esant žemai oro temperatūrai jis greitai išsikrauna, o kartais net ir vėl paleidžiamas. Jei įtaisas iškraunamas šaltuoju metu, tada, kai grįšite namo, duokite laiko šiek tiek sušilti, tik tada įkelkite jį. Jei iš karto pradėsite krauti įrenginį, išmaniojo telefono luste susidarys kondensatas, kuris gali sukelti trumpąjį jungimą ir sugadinti telefoną.

Vykdydami šiuos paprastus patarimus galite prailginti savo mobiliojo telefono tarnavimo laiką. O mergaitėms bus naudinga susipažinti su kuoišmanieji telefonai yra geriausi.

eb5548ffb895df6b

į turinį ↑

Valymas liečiamaisiais ekranais

Išmaniųjų telefonų jutiklinius ekranus reikia tinkamai ir laiku prižiūrėti. Tai yra vienintelis būdas išsaugoti įrenginio pateikimą. Jutiklį reikia valyti taip:

 • Švelniai pašalinkite nešvarumus ir dulkes naudodami mikropluošto šluostę.
 • Prieš valydami perskaitykite prietaiso naudojimo vadovą. Paprastai joje turėtų būti išsamiai aprašyta, kaip ir kaip pašalinti nešvarumus iš ekrano.
 • Valant ekraną, patartina išjungti įrenginį.
 • Naudokite specialius gaminius (jutiklinių ekranų blizginimo priemones ar servetėles).
 • Skystą ploviklį užtepkite ant audinio ir tik tada prie ekrano.

Kad nekiltų problemų dėl ekrano gedimų ar kitų telefono dalių net ekstremaliomis sąlygomis, rinkitės vieną iš mūsų svetainėje siūlomų modeliųpatikimiausi išmanieji telefonai.

į turinį ↑

Standartinė filmuota medžiaga

Tinkamas ekrano valymas užtikrins ne tik gražią jūsų prietaiso išvaizdą, bet ir tam tikru mastu gali užkirsti kelią geltonumui ir baltoms dėmėms. Dabar jūs žinote, ką daryti, jei norite pašalinti dėmę ar juostelę iš ekrano.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...
Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas