Išmanusis laikrodis: kaip tinkamai sukonfigūruoti valdymą, internetą ir geografinę vietą

Išmanieji laikrodžiai (išmanieji laikrodžiai) - elektroniniai prietaisai laiko stebėjimui, turintys išplėstą funkcijų rinkinį. Jie padeda žmogui valdyti išmanųjį telefoną, sekti pranešimus ar žinutes, skambinti ir stebėti savo sveikatą. Bet norint suaktyvinti visas funkcijas, svarbu žinoti, kaip nustatyti išmanųjį laikrodį.

Parengiamieji darbai prieš įjungiant išmanųjį laikrodį

Įrenginio paruošimas

Ryšio nustatymas, interneto ryšys, geografinė vieta

Prieš nustatydami išmanųjį laikrodį, turite atsižvelgti į įrenginio dizainą: išsiaiškinkite pagrindinių jungčių, mygtukų ir valdymo klavišų vietą. Svarbu, kad baterija būtų visiškai įkrauta. Norėdami atkurti jo įkrovą, reikalingas prietaisas su maitinimo šaltiniu arba įkrovimo stotelė. Jei išmaniųjų laikrodžių akumuliatorius neišsikrauna, tuomet turite patikrinti vidinių įrenginio kontaktų, jungiklių ir prievadų būseną.

Norint toliau konfigūruoti išmanųjį laikrodį, svarbu nustatyti jų funkcines charakteristikas ir prietaiso valdymo metodus: naudojant gestus ar garso signalus. Jei išmanieji laikrodžiai turi lizdus SIM kortelėms įdiegti, rekomenduojama iš anksto susipažinti su jų dizaino ypatybėmis.

Išstudijavę dizainą, galite įjungti elektroninį prietaisą laiko stebėjimui. Aktyvinimo mygtukas yra didelis ir turi specialų žymėjimą. Norėdami įjungti, 3 sekundes turite paspausti mygtuką. Pirmą kartą įjungus, laikrodis gali pradėti veikti po kelių sekundžių arba po 1 minutės.

Pagrindiniai nustatymai

Papildomų programų prijungimas

Įjungę įrenginį, turite patikrinti, ar nėra mobiliojo tinklo. Neįmanoma susisiekti, jei SIM kortelė įdėta neteisingai. Norėdami įjungti tinklą, turite paskambinti 1 išeinantį skambutį ir priimti 1 įeinantį. Rekomenduojama iš anksto pasirinkti tarifą ir užsiregistruoti asmeninėje mobiliojo tinklo operatoriaus paskyroje, kad būtų galima stebėti kambario likutį.

Aktyvinimo metu sistema paragins vartotoją nustatyti datą ir laiką. Laikrodyje yra moduliai, skaitantys tinklo informaciją. Todėl pats įrenginys gali pasirinkti laiko juostą ir tikslų regiono laiką. Asmuo turi patvirtinti siūlomą variantą arba nustatyti kitas reikšmes. Datos parametrai įvedami nustatymuose.

Kai kurios išmaniojo laikrodžio parinktys veikia, kai yra prijungtos prie pasaulinio tinklo. Todėl svarbu žinoti, kaip nustatyti interneto ryšį. Norėdami tai padaryti, turite atlikti žingsnis po žingsnio veiksmų algoritmą:

 • Eikite į skyrių „Nustatymai“.
 • Spustelėkite skirtuką „Pridėti sąskaitą“.
 • Užpildykite formą įvesdami pagrindinę informaciją apie tarifą ir mobiliojo ryšio operatorių.
 • Dar kartą įveskite „Nustatymai“.
 • Įveskite skyrių „Duomenų perdavimas“ ir suaktyvinkite keitimąsi interneto srautu.

Interneto ryšys nebus pasiekiamas, jei kambario balansas nebus papildytas. Kai kurie išmanieji laikrodžiai gali sujungti mobiliųjų duomenų mainus automatiniu režimu, neįvesdami informacijos apie tarifą ar operatorių.

Šioms parinktims nereikia papildomų nustatymų:

 • chronometras
 • miego analizatorius: matuoja jo trukmę;
 • Kalendorius
 • Neprogramuojamas skaičiuotuvas;
 • skaitikliai, matuojantys fizinį aktyvumą.

Susiejimas su mobiliuoju prietaisu

Norėdami išplėsti funkcijų sąrašą, turite susieti išmanųjį laikrodį prie telefono. Prijungdamas išmanųjį telefoną prie išmaniojo laikrodžio, vartotojas gali priimti tekstinius pranešimus, gauti pranešimus ir valdyti pagrindinius mobiliosios programėlės mechanizmus dideliu atstumu.Susieti galima tik naudojant „Android“ ir „iOS“ platformose esančius įrenginius. Šiuolaikiniai modeliai gali būti sinchronizuojami su skirtingų tipų operacinėmis sistemomis. Sinchronizaciją galima atlikti šiais būdais:

Telefono sinchronizavimas

Išmaniojo laikrodžio nustatymai

 1. Naudojant „Bluetooth“. Iš pradžių į savo mobilųjį įrenginį turite įdiegti programą, kad galėtumėte sinchronizuoti su atitinkamu išmaniųjų laikrodžių modeliu ir įjungti „Bluetooth“ ryšį abiejuose įrenginiuose. Išmaniajame telefone pasirodo galimų susiejimo įtaisų sąrašas. Pasirinkę tinkamą įrenginį, telefono ekrane turite įvesti transliuojamą kodą. Norėdami baigti sinchronizavimą, spustelėkite mygtuką „Prijungti“. Jis taps aktyvus, jei kodas bus įvestas teisingai.
 2. „Wi-Fi“ programa. Pirmiausia turite eiti į išmaniojo laikrodžio skyrių „Nustatymai“ ir surasti skirtuką „Belaidis tinklas“. Pasirodys galimų „Wi-Fi“ įrenginių sąrašas. Pasirinktame tinkle turite įvesti slaptažodį ir paspausti mygtuką „Prijungti“. Jei slaptažodis įvestas teisingai, belaidis ryšys bus sėkmingai sukonfigūruotas. Šis sinchronizacijos metodas sunaudoja daug akumuliatoriaus energijos ir greitai išsikrauna telefoną bei išmanųjį laikrodį.

Tinkamai sinchronizavus programėles, laikrodis galės priimti skambučius ir žinutes, gautas išmaniajame telefone. Informacija bus rodoma jutikliniame ekrane. Vartotojas turės galimybę atsakyti į SMS žinutes, patikrinti gaunamus skambučius ir fotografuoti fotoaparate nenaudodamas mobiliojo telefono. Be to, poruodamasis su mobiliuoju telefonu, asmuo galės valdyti daugialypės terpės failus: muziką, vaizdo įrašą, tekstinius dokumentus ar nuotraukas.

Programa, atsakinga už išmaniojo telefono sinchronizavimą su išmaniuoju laikrodžiu, galės rodyti duomenis apie vartotojo fiziologinius parametrus: pulsą ir kalorijas. Ši funkcija leidžia planuoti fizinio aktyvumo laikotarpius ir naudoti įtaisą kaip kūno rengybos apyrankes ir žingsniamatį. Programa taip pat stebės ritmą važiuodama dviračiu ar sportuodama ant sporto treniruoklio.

Įdiekite papildomas programas

Išmaniojo laikrodžio nustatymai

Pora su išmaniuoju telefonu vartotojas gali atsisiųsti papildomų programų, kad padidintų įrenginio funkcionalumą. Daugumą trečiųjų šalių programų sugalvoja išmaniųjų laikrodžių gamintojai arba privatūs kūrėjai. Programos sąsaja yra visiškai išversta į 100 pasaulio kalbų, įskaitant rusų kalbą. Programos yra visiškai nemokamos ir neužima daug įrenginio atminties. Norėdami juos atsisiųsti, turite naudoti integruotą „Google Play“ paslaugą (jei turite „Android“ platformą) arba „AppStore“ („iOS“ operacinėje sistemoje).

Vietos nustatymai

Išmanieji laikrodžiai aprūpinti GPS moduliais, su kuria galite sekti mobiliojo prietaiso vietą ir vartotojo judėjimo tempą. Stebėjimas atliekamas naudojant palydovinę navigaciją, GLONASS sekiklį, LBS technologiją arba „Wi-Fi“ tinklus.

Norėdami nustatyti geografinę vietą, turite įdiegti ir paleisti „SeTracker“ programą bei joje užregistruoti išmaniųjų laikrodžių modelio ID: nurodyti regioną, el. Pašto adresą, telefono numerį ir sugalvoti paskyros slaptažodį. Jei norite, galite nurodyti geoformos spindulį.

Niuansai derinant įvairius modelius

Kaip nustatyti išmanųjį laikrodį

Išmaniųjų laikrodžių gamyboje dalyvaujančios įmonės bando gaminti produktus unikaliais, kad padidintų pardavimus. Todėl jūs turite žinoti, kaip tinkamai sukonfigūruoti išmaniuosius laikrodžius atskiriems modeliams. Svarbu turėti instrukcijas, kuriose būtų pateikta išsami informacija apie įrenginio veikimą. Šiuose dokumentuose yra papildomų iliustracijų.

Vienas populiariausių prekės ženklų yra „Apple Watch“, kurį gamina amerikiečių korporacija „Apple“. Juos galima sinchronizuoti tik su išmaniaisiais telefonais ar kompiuteriais, kuriuose veikia „iOS“. Jei norite susieti „Apple Watch“ su „iPhone“, telefono fotoaparatą turite nukreipti į įtaiso ekraną.

Yra kūdikio laikrodis. Tėvai gali jais naudotis bet kuriuo metu norėdami stebėti savo vaiko buvimo vietą. Taip pat turėsite sinchronizuoti šį laikrodį. atsisiųskite ir atidarykite „SeTracker“ programą. Registruodami sąskaitą turite įvesti vaikų išmaniųjų laikrodžių licencijos kodą ir nustatyti slaptažodį. Sukūrę sąskaitą, galite sekti vaiko judėjimą. Laidoje „Išmanieji laikrodžiai vaikams“ svarbu įrašyti tėvų telefono numerius. Jei norite, galite pakeisti geografinės tvoros spindulį. Jei vaikai palieka jį, į vartotojo telefoną ateina pranešimas. Ši savybė leidžia užtikrinti saugumą vaikui ir jo tėvams.

„JET Kids“ ir „GDS“ modeliai turi ypatingą dizainą. Norėdami įterpti SIM kortelę į šias programėles, turite nuimti galinį skydelį ir išimti akumuliatorių. Korpusas yra varžtais sujungtas. Norint įdiegti SIM kortelę, jie turi būti pašalinti. Atsukimas atliekamas naudojant specialų atsuktuvą, kuris pridedamas prie išmaniojo laikrodžio.

Vaikų prietaisų išmanieji laikrodžiai

Populiariausias biudžetinis išmaniųjų laikrodžių modelis yra „Xiaomi“ įrenginiai. Norint juos suaktyvinti, buvo sukurta patentuota programa „Mi Fit“, veikianti su interneto ryšiu. Registruodami sąskaitą šioje programoje, turite papildomai nurodyti vartotojo lytį, ūgį ir svorį. Šios informacijos įvedimas yra būtinas stabiliam žingsniamačio veikimui ir fitneso stebėjimo priemonės galimybėms. „Google Fit“ ir „Apple Health“ paskyras galite susieti su „Mi Fit“.

Kinijos bendrovės „Huawei“ laikrodžiai taip pat turi savo programą, vadinamą „Huawei Wear“. Čia pateikiama informacija apie žmogaus fizinę būklę, kai naudojamasi išmaniųjų laikrodžių funkcijomis. Jei norite naudoti programą, nustatymuose turėsite suteikti laikrodžiui prieigą prie mobiliojo telefono duomenų.

Galimi gedimai

Išmaniojo laikrodžio funkcijos

Iš neoficialiojo tiekėjo įsigyti išmanieji laikrodžiai gali turėti daug išorinių ir vidinių trūkumų. Prisijungę prie interneto, jie gali parodyti pranešimą „Atsijungęs“. Šį sutrikimą lemia neteisingi duomenys, nurodyti paleidžiant įrenginį, arba neteisingi tinklo nustatymai. Norėdami išspręsti šią problemą, turite susisiekti su techninės priežiūros centru arba mobiliojo ryšio operatoriaus technine pagalba.

Remiantis savininkų apžvalgomis, daugiausia nesklandumų atsiranda modeliuose, įsigytuose internetinėje parduotuvėje "Aliexpress". Šioje svetainėje vartotojai gali įsigyti prekių iš Kinijos pigiomis kainomis. AliExpress parduodami produktai yra prastos kokybės, o tai sukelia sunkumų paleidžiant įrenginį. Gaminio instrukcijos pateikiamos kinų arba anglų kalbomis. Originalius laikrodžius rekomenduojama įsigyti oficialiose parduotuvėse arba gamintojo svetainėse.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...
Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas