„IPhone 11 pro max“ apžvalga

Apie naujojo „Apple“ išmaniojo telefono išleidimą sklando gandai ir spėlionės, nes jo pristatymas dar neįvyko, o oficiali gamintojo informacija dar nebuvo gauta. Žinoma, kad pristatymas vyks šių metų rugsėjo 10 d. 20 val. Maskvos laiku. Visa informacija, kuri dabar yra apie „Iphone 11“, pasirodė tinkle iš pašalinių asmenų ir serialo gerbėjų spėlionių.

Naujojo „Iphone 11 pro / max“ pavadinimas

Naujausiose „Iphone“ versijose „Apple“ nusprendė atsiriboti nuo įprastų numerių, numeruodami naujas kartos išmaniuosius telefonus. Prisiminkite, kad naujausia versija, kurios pavadinime buvo naudojami arabiški skaitmenys, buvo „Iphone 9“.

Yra keletas prielaidų dėl būsimo 2019 metų išmaniojo telefono pavadinimo.

  • „Apple“ gali toliau skaičiuoti arabiškais skaitmenimis ir pavadinti naują išmanųjį telefoną - „Iphone 11“;
  • „Apple“ prie vardo gali pridėti priešdėklą „Pro“ arba „Max“, todėl matysime „Iphone 11 Pro“ ir (arba) „Iphone 11 Max“;
  • „Apple“ gali ir toliau vadinti naujas savo išmaniųjų telefonų kartas, nenaudodama arabiškų skaičių, tada pamatysime „Iphone XT“, nes raidė T angliškoje abėcėlėje seka raidėmis R ir S, o „iPhone“ su šiomis raidėmis jau išleista;
  • „Apple“ gali pereiti prie romėniškų skaitmenų pavadinime ir tada pamatysime „iPhone Xi“.

Visos šios prielaidos dėl būsimo „Iphone“ vardo yra pagrįstos garsių Kinijos „Apple“ gamyklos savininkų ir darbuotojų slyvomis. Kaip matome daugybę prielaidų ir kuria tikėti, dar neaišku, tačiau verta pasakyti, kad „Iphone 11/11 Pro / 11 Max“ yra greičiausias vardas, pasak daugumos serialo gerbėjų. Bus kelios išmaniojo telefono versijos, kurios skirsis užpildymu.

Rodyti „iPhone 11“ ir „iPhone 11 Max / Pro“ informaciją

Patikimai žinoma, kad naujojoje „iPhone“ serijoje bus naudojami skystųjų kristalų ekranai. Vietoj to, jie įdės OLED ekranus. Remiantis kai kuriais nepatvirtintais pranešimais, „Iphone 11 pro max“ bus įrengtas ekranas su 5,8 colių įstrižaine, o „Iphone 11“ su priešdėliu „Pro“ ar „Max“ bus įrengtas ekranas su 6,5 colių įstrižaine.

Naujojo išmaniojo telefono korpusas

Anot „Bloomberg“ analitikų, naujų „Apple“ daiktų korpusas bus pagamintas iš matinio stiklo, kuris bus daug tvirtesnis nei ankstesnėse versijose naudojamos medžiagos.

Taip pat žinoma, kad naujasis išmanusis telefonas galės panirti į vandenį ir į daug didesnį gylį bei ilgesnį laiką.

CPU ir RAM

Patikimai žinoma, kad TSMC, esantis Taivane, liks procesoriaus gamintoju.

Neoficialiais duomenimis, naujame išmaniojo telefono modelyje bus įdiegti du procesoriai. Pagrindinis bus atsakingas už paties išmaniojo telefono veikimą. Yra žinoma, kad tai bus visiškai naujas procesorius, tačiau, deja, nėra informacijos apie procesoriaus laikrodžio greitį ir branduolių skaičių.

Antrasis procesorius bus sukurtas darbui su funkcijomis, atsakingomis už papildomą realybę. Informacijos apie šio procesoriaus savybes išvis nėra.

Vakarų ekspertų teigimu, „Iphone 11“ įdiegs 4 GB operatyviosios atminties. Nepaisant tokio nedidelio atminties kiekio, palyginti su kitais gamintojais, „Apple“ mano, kad tokio atminties kiekio pakaks patogiam išmaniajam telefonui.

Pardavimo pradžios data ir kaina

Nes Pristatymo data jau žinoma - 2019 m. Rugsėjo 10 d., Nėra sunku atspėti, kad išpardavimai prasidės per 10 dienų, būtent rugsėjo 20 d.

Numatomos kainos Rusijoje svyruos nuo 80 iki 120 tūkstančių rublių, atsižvelgiant į fizinės atminties kiekį ir priešdėlį „Pro / Max“.

 

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas