Kaip paslėpti „VKontakte“ draugą kompiuteriu ir telefonu

Socialiniai tinklai yra tvirtai įterpti į žmonių gyvenimus. Daugelis jų turi paskyras skirtinguose socialiniuose tinkluose. Kai kurie smalsūs vartotojai gali sekti kitų žmonių paskyras, pvz., „VKontakte“: peržiūrėti puslapį, nuotraukas ir kitus duomenis, todėl noras paslėpti „VKontakte“ draugą yra pagrįstas. Dažniausiai sąskaitų savininkai nori paslėpti savo privatumą. Žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip paslėpti draugus VK, bus labai naudingos.

Kaip paslėpti „VKontakte“ draugą kompiuteriu ir telefonu

Paslėpti per kompiuterį

Lengviausias būdas tai padaryti iš kompiuterio. Veiksmų seka:

Paslėpti draugą kompiuteriu

 1. Atidarykite naršyklę ir eikite į savo „VKontakte“ sąskaitą.
 2. Viršutiniame dešiniajame puslapio kampe yra vardas, nuotraukos miniatiūra ir rodyklė žemyn. Turite spustelėti šią rodyklę.
 3. Išskleidžiamajame sąraše pasirinkite „Nustatymai“.
 4. Dešinėje skyriaus pusėje pateiktas tam tikrų nustatymų, kuriuos galima nustatyti, sąrašas. Norėdami paslėpti draugus, turite pasirinkti „Privatumas“.
 5. Poskyryje „Mano puslapis“ reikia pasirinkti aštuntą devynių eilutę. Priešais užrašą „Kas matomas mano draugų sąraše“, pasirenkami paslėpti draugai. Kairiuoju pelės mygtuku spustelėkite nuorodą su tekstu: „Visi, išskyrus“. Iš atsidariusio vartotojų sąrašo turite pridėti tuos, kuriuos planuojate slėpti.

Po to galite pereiti į pagrindinį puslapį. Visi nustatymai bus išsaugoti nedelsiant. Norėdami įsitikinti, kad viskas veikia taip, kaip turėtų, privatumo nustatymuose turite spustelėti nuorodą „Kaip kiti vartotojai mato jūsų puslapį“. Jis yra ekrano apačioje. Puslapis pasirodys tarsi jį žiūrėtų kitas vartotojas. Tokiu atveju pats vartotojas taip pat turės paslėptus draugus bendrame sąraše.

Socialinio tinklo administracija taip pat įsitikino, kad įmanoma paslėpti svarbius žmones ne tik nuo visų vartotojų, bet ir nuo konkrečių žmonių. Norėdami nustatyti nustatymus, turite eiti žemiau esančia linija.

Sąraše „Kas mato mano paslėptus draugus“ galite pasirinkti šias kategorijas:

 1. Tiesiog aš.
 2. Visi draugai.
 3. Draugai ir jų draugai.
 4. Paslėpti draugai yra puikus filtras, kad paslėpti draugai nežinotų, kad yra paslėpti.
 5. Visi draugai, išskyrus - puiki proga pašalinti svarbius žmones iš kai kurių asmenų, kuriems geriau ne per daug žinoti, akių.
 6. Kai kurie draugai - galite pasislėpti nuo visų, kuriems nėra pasitikėjimo.

Tokių nustatymų galimybė leidžia pritaikyti socialinį tinklą prie konkretaus vartotojo gyvenimo ir poreikių. Tai netgi tam tikru mastu padeda rasti psichologinį komfortą, nes naudodamiesi socialiniu tinklu „VKontakte“, vartotojai gali paslėpti tai, kas jiems svarbu išlaikyti paslaptį.

Slėpti nuo telefono

Yra keletas būdų, kaip paslėpti savo VK draugus iš telefono. Tai priklauso nuo vartotojo įrenginio ir su kuria programa jis tai padarys. Pirmasis variantas, kaip paslėpti draugus telefone per „VK“, yra per mobiliojo telefono naršyklę.

Per naršyklę

Pirmasis žingsnis yra prisijungti prie „Vkontakte“ svetainės ir prisijungti. Pagrindiniame puslapyje turite pasirinkti meniu. Jis yra viršutiniame kairiajame kampe virš pasakojimų. Tada atlikite šiuos veiksmus:

Slėpti nuo telefono

 1. Pasirodžiusiame meniu eikite į elementą „Nustatymai“.
 2. Iš siūlomo parametrų sąrašo turite pasirinkti Privatumas.
 3. Turėtumėte pasirinkti tuos pačius 2 taškus kaip ir pilnoje svetainės versijoje: „Kas matomas mano draugų ir prenumeratų sąraše“, „Kas gali peržiūrėti mano paslėptus draugus“.
 4. Pasirodžiusiame vartotojų sąraše spustelėkite pliuso ženklą šalia kiekvieno asmens, kurį norite paslėpti.
 5. Spustelėkite varnelę viršutiniame dešiniajame puslapio kampe.
 6. Nustatę antrą parametrą, spustelėkite mygtuką „Išsaugoti“.

Mobilioji „VKontakte“ programos versija, skirta „Android“ ir „iPhone“, turi nedidelių skirtumų. Tačiau kalbant apie nustatymų diegimą, jie nėra. „IOS“ operacinės sistemos įrenginiai veikia šiek tiek kitaip. Taikymas gali šiek tiek skirtis. Tačiau tai nedaro ypatingo vaidmens privatumui.

Programa mobiliesiems

Anksčiau buvo dar viena galimybė, kaip paslėpti draugus nuo telefono. „Vkontakte“ suteikė galimybę tai padaryti iš mobiliosios programos. Tai buvo net lengviau nei naudojant naršyklę, nes buvo mygtukas „Slėpti draugus“. Dabar vartotojai šios funkcijos neturi.

Tai galite patikrinti apsilankę „VKontakte“ mobiliojoje programoje. Veiksmų seka:

 • įrašas meniu - mygtukas yra apatiniame dešiniajame kampe;
 • viršutiniame dešiniajame kampe yra nustatymų mygtukas;
 • Eikite į poskyrį „Konfigūruoti privatumą“.

Programa mobiliesiems

Čia galite sukonfigūruoti tą patį, ką naršyklėje. Tačiau nebus galimybės ką nors paslėpti. Galima tik nustatyti, kas matys jūsų paslėptus vartotojus. Programos kūrėjai nusprendė pakeisti ne tik dizainą, bet ir programinės įrangos struktūrą.

Taip pat pasikeitė draugų, kuriuos galima paslėpti, skaičius. Anksčiau tai buvo neribota. Į paslėptą sąrašą galėtumėte įtraukti bent jau visus, o kiti vartotojai puslapį pamatytų taip, lyg jame nebūtų draugų.

Dabar galite paslėpti ne daugiau kaip 30 draugų. Socialinio tinklo administracija teigia, kad šis apribojimas buvo įvestas siekiant padidinti vartotojų aktyvumą. Faktas yra tas, kad kuo daugiau vartotojas turi matomų draugų, tuo didesnis jo aktyvumas ir, atitinkamai, jo įvertinimas socialiniame tinkle „VKontakte“. Jei jums reikia slėpti gana daug žmonių, turite atidžiai juos pasirinkti. Šie apribojimai buvo įvesti 2019 m. Pradžioje.

Kai kurie vartotojai vis dar bando paslėpti daugiau nei 30 savo draugų. Tačiau tai neįmanoma. Šito apribojimo nėra.

Bendros rekomendacijos

Reikėtų suprasti, kad asmens slėpimas ant „VKontakte“ nėra panacėja. Faktas yra tas, kad sąskaitos savininką galima lengvai apskaičiuoti paslėptiems draugams. Yra keli būdai:

„VKontakte“ sėdi mobiliuosiuose įrenginiuose

 1. Jei „VKontakte“ vartotojo draugas yra paslėptas, tai dar nereiškia, kad jis yra paslėptas nuo draugo. Tai galima lengvai patikrinti pažvelgus į jo draugų sąrašą. Norint paslėpti bendravimo faktą, būtina, kad vartotojai būtų paslėpti vienas nuo kito. Būtent dėl ​​šios klaidos susiduria dauguma sąmokslininkų.
 2. Kadangi dabar „VKontakte“ iš mobiliųjų prietaisų sėdi daug žmonių, jie ten nuolat vieni kitiems kažką rodo. Jei susiduriate su dėmesingu pašnekovu, jis galės pastebėti, kad draugų skaičius žiūrint iš savininko puslapio ir iš kažkieno kito skiriasi. Atitinkamai jis slepia kai kuriuos žmones.
 3. Yra paslaugų, kuriose galite patikrinti, ar jūsų paskyroje nėra paslėptų draugų. Vienas iš jų yra 220vk.com. Ši paslauga skirta nustatyti bendrus draugus. Norėdami nustatyti, turite įvesti dviejų vartotojų sąskaitos ID. Po to sistema išduos ne tik šiuos, bet ir paslėptus, šių vartotojų draugus.
 4. Galite uždaryti savo sąskaitą. Aišku, turėdamas visiškai uždarą puslapį, tai nieko negarantuoja. Tačiau šis metodas taip pat gali padėti vartotojams.
 5. Nepriimkite kai kurių vartotojų pasiūlymo dėl pagalbos, garantuojamos norint paslėpti draugus ar sužinoti panašią informaciją apie kitus vartotojus. Tokius pasiūlymus gali pateikti įsibrovėliai, kurie jau gali kelti grėsmę „VKontakte“ puslapio saugumui.
 6. Taip pat nekreipkite dėmesio į pasiūlymą paslėpti daugiau nei 30 draugų. Greičiausiai jie taip pat kilę iš įsibrovėlių.

Draugų įtraukimas į nematomą sąrašą negarantuoja, kad vartotojas nebus veikiamas. Taigi, jei jums reikia slėpti bendravimo faktą, geriau tai padaryti kitaip. Pvz., Sukurkite naują puslapį kitu pavadinimu arba bendraukite kitais tiesioginiais pasiuntiniais slaptais pokalbiais.Arba išvis nebendraukite su šiuo asmeniu internete.

Dar geriau, nustokite bijoti. Žmogui, nebijančiam kažkieno nuomonės, nėra ko slėpti, tada nekils klausimas, kaip paslėpti draugus V. K. iš telefono.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...

Pranešti apie klaidą

Tekstas, kuris bus nusiųstas mūsų redaktoriams:

Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas