Nei „iPhone“ yra geriau nei „Android“ išmanieji telefonai

Perkant naują išmanųjį telefoną, kyla klausimas: ką pasirinkti „iPhone“ ar „Android“ telefoną. Kokius pagrindinius „Apple“ išmaniųjų telefonų pranašumus mes apsvarstysime šiame straipsnyje.

Operacinė sistema

Pagrindinis „Apple“ prietaisų pranašumas yra jų operacinė sistema. Skirtingai nuo „Android“ ar kitų operacinių sistemų, „iOS“ nėra platinama atvirojo kodo, jos negalima atsisiųsti, įsilaužti ar atlikti jokių pakeitimų.

Taip pat labai svarbus „iOS“ veiksnys yra optimizavimas specialiai „Apple“ įrenginiams. Tai reiškia, kad bet kuri programa niekada nesulėtės ir neužšals. Ko negalima pasakyti apie kitas atvirojo kodo OS, nes jie buvo sukurti plačiam prietaisų asortimentui ir beveik neįmanoma taip kokybiškai optimizuoti.

Taip pat procesoriai su reikiama architektūra yra specialiai gaminami pagal IOS, siekiant maksimaliai išnaudoti paties procesoriaus išteklius „Apple“ operacinėje sistemoje. Ir tai yra įrodytas faktas.

Tikriausiai visi jau žino apie palyginamuosius „Iphone 6“ su 2 branduolių procesoriumi ir „Android“ išmanųjį telefoną su 8 branduolių procesoriumi, todėl „iPhone“ daugeliu aspektų pranoko konkurentą. Dabar pagalvok apie 2 ir 8 branduolius. Tai dar kartą patvirtina, kad „Apple“ specialistai labiausiai reaguoja į savo technologijos kūrimą, konstravimą ir optimizavimą.

Sauga

„Apple“ požiūris į programas, atsisiųstas iš „AppStore“, skirtingai nei „Google“. „AppStore“ programose tikrai niekada neatsisiųsite viruso ar kitos kenksmingos programinės įrangos. Visa tai siekiama apsaugoti asmens duomenis, banko korteles ir kitą asmeninę informaciją.

Be to, nepamirškite apsaugoti patį išmanųjį telefoną nuo prieigos prie trečiųjų šalių įrenginių. Pirštų atspaudų sistema, geriausias ligšiolinis sprendimas visapusiškai ir veiksmingai apsaugoti jūsų įrenginį.

Taip, daugelis sakys, kad jau yra „Android“ išmanusis telefonas su panašia funkcija, tačiau nepamiršk, kad būtent „Apple“ pirmasis išrado ir įdiegė šią funkciją.

Dizainas

Telefonų dizainas ir išvaizda yra kiekvieno verslas. Kaip sakoma, dėl skonio ir spalvos nėra draugų. Bet čia vėlgi yra BET. Visi išmaniųjų telefonų gamintojai stengiasi, kad jų prietaisai būtų kuo arčiau „iPhone“. Pasirodžius pirmiesiems „iPhone“, išmaniųjų telefonų rinkoje įvyko revoliucija. Visi pradėjo išleisti savo prietaisus kuo arčiau „iPhone“ dydžio, tačiau aš paprastai tyliu apie telefono storio lenktynes.

Išvada

Palyginus pagrindinius veiksnius, būtent operacinės sistemos saugumą ir patikimumą, „Apple“ išmaniesiems telefonams konkurentų nėra. Jie yra geriausi iki šiol. Aš specialiai nelyginu kitų parametrų, kaip juos lengvai nukopijuoja konkurentai. Tačiau rezultatas visada būna tas pats - „Apple“ yra tendencija išmaniųjų telefonų ir kitų prietaisų rinkoje ir iki šiol ne viena kompanija nesugebėjo jų pranokti.

1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...
Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas