Patarimai, kurį „iPhone“ modelį įsigyti šiandien

„Apple“ produktai nuo seno buvo laikomi sėkmingo žmogaus atributu ir kiekvienais metais tampa vis populiaresni. Tačiau platus modelių asortimentas, pateiktas oficialioje gamintojo svetainėje, gali sukelti painiavą net vartotojams, kurie jau yra susipažinę su „iOS“ įrenginiais. Norėdami nuspręsti, kurį „iPhone“ geriausia pirkti, turėtumėte susipažinti su pagrindiniais pasirinkimo niuansais, techninėmis specifikacijomis, apžvalgomis ir vartotojo patarimais.

Kokį „iPhone“ modelį geriau pirkti

Bendri pranašumai ir trūkumai

Pagrindinis bet kurio „iPhone“ įrenginio pranašumas yra jame įdiegta „iOS“ operacinė sistema - išskirtinė „Apple“ plėtra. Visos OS versijos yra patikimos, kruopščiai išbandomos, garsėja greičiu ir stabilumu, dirba be gedimų ir klaidų. Taip pat galima paminėti „obuolių“ telefonų pranašumus:

Bendrieji „iPhone“ pranašumai ir trūkumai

 • Licencijuotos programinės įrangos suderinamumas su visais įrenginiais. Dabartinę operacinės sistemos versiją galima įdiegti net prieš keletą metų išleistame „iPhone“.
 • Vidiniai mikroschemų rinkiniai. Paprastai įprasti išmanieji telefonai aprūpinti nepriekaištingais MTK arba „Snapdragon“ procesoriais, o „Apple“ kuria savo mikroschemų rinkinius.
 • Aukšta kokybė ir negausus atmetimo dažnis. Originalūs įtaisai gaminami tik iš patikrintų brangių medžiagų, o sugedusių prietaisų skaičius neviršija 4%.
 • Kenkėjiškų programų nebuvimas. Uždaras sistemos kodas ir griežčiausia programinės įrangos kontrolė leidžia vartotojams nesijaudinti dėl virusų.

Be to, negalima ignoruoti tokio faktoriaus kaip prestižas. Šiais laikais žmogus, kuris gali sau leisti nusipirkti įprastą „iPhone“, pagal nutylėjimą laikomas sėkmingu ir turtingu. Tačiau „obuolių“ prietaisai turi nemažai trūkumų. Pvz .:

„IPhone“ pranašumai ir trūkumai

 • žemas savarankiškumas;
 • netobulas automatinis taisymas ir rašybos tikrinimas;
 • mokama programinė įranga;
 • trūksta atminties kortelių lizdų;
 • ribota failų sistema;
 • neišimamos baterijos;
 • aukšta kaina.

Atrankos kriterijai

Norėdami suprasti, kurį „iPhone“ geriau pasirinkti, turite iš anksto nuspręsti, kodėl įrenginys perkamas ir kokios funkcijos jame vaidins pagrindinį vaidmenį. Pavyzdžiui, jei vartotojas neplanuoja nuolat naudoti programėlės žaidimams, skaityti knygas ir žiūrėti vaizdo įrašus, greičiausiai jam nereikės didelio ekrano - užteks 4–4,7 colių įstrižainės.

Kadangi jokiuose „Apple“ telefonuose nėra papildomų „microSD“ kortelių lizdų, bus teisinga atkreipti ypatingą dėmesį į vidinės atminties kiekį. Geriausia įsigyti įrenginį, turintį ne mažiau kaip 128 GB atminties, pavyzdžiui, „iPhone 6S“, „XR“ arba palyginti nebrangią „SE“.

„IPhone“ pranašumai

Taip pat svarbi medžiaga, iš kurios gaminamas įtaiso dėklas. Daugumos prietaisų galinis dangtis yra iš anoduoto aliuminio, o priekinis - iš tvirto stiklo. Tokie „iPhone“ yra atsparūs pažeidimams, tačiau yra labai slidūs ir dažnai iškrenta iš rankų. Naujausių modelių dėklai yra visiškai stikliniai ir ne tokie glotnūs, tačiau daug mažiau patvarūs - telefonas lengvai sulaužys nukritęs, ypač jei jis nusileis ant kieto paviršiaus. Tačiau bet kokiu atveju žalos riziką galima sumažinti naudojant specialius silikoninius dangtelius.

Reikėtų pažymėti tokį faktą kaip kai kurių modelių ausinių lizdo trūkumas. Žinoma, galite klausytis muzikos naudodamiesi specialiomis belaidėmis ausinėmis, tačiau įkrova žymiai padidės.Muzikos mėgėjai ir žmonės, kurie mėgsta žiūrėti vaizdo įrašus dažnai su ausinėmis, greičiausiai tuo nesidžiaugs.

Pripažinti vadovai

Yra nuomonė, kad geriausi „iPhone“ yra flagmanai, tačiau praktikoje ankstyvieji modeliai savo funkcionalumu retai būna prastesni, tačiau tuo pat metu yra daug pigesni. Todėl prieš einant apsipirkti, prasminga pasidomėti prietaisų įvertinimu. Šiuo metu 6 populiariausi „iPhone“ atrodo taip:

„Apple iPhone 6S“

„Apple iPhone XS Max“

„Apple iPhone 8“

„Apple iPhone 7“

 1. „Apple iPhone 6S“. Pasak ekspertų, tai yra vienas sėkmingiausių produktų įmonės istorijoje. Nors modelis rinkoje pasirodė 2015 m., Jis vis tiek užima pirmą vietą pagal pardavimus. Patobulinta 12 megapikselių pagrindinė kamera, greitas skaitytuvas, galingas A9 procesorius, tvirtas aliuminio dėklas, įspūdinga atminties talpa (128 GB), gražus dizainas ir paprastas naudojimas yra pagrindiniai populiariojo „iPhone“ pranašumai. Tarp trūkumų vartotojai dažniausiai mini kai kurias erzinančias operacinės sistemos savybes ir gana dideles sąnaudas.
 2. „Apple iPhone XS Max“. Vėliavos pavyzdinio modelio atstovas, populiariausias modelis - 2019 m. Spalio mėn. Gana svarus įtaisas su dideliu ekranu, užimančiu beveik visą priekinį skydelį. Prietaiso korpusas pagamintas iš grūdinto stiklo ir medicininio plieno, patikimai apsaugotas nuo drėgmės. Telefone įrengtas modernus „A12 Bionic“ procesorius, dvi pagrindinės 12 megapikselių kameros ir dvi SIM kortelės („nano“ ir „eSIM“, kurių paskutinė nepalaikoma Rusijoje), turi 256 GB vidinės atminties. Be to, „XS Max“ palaiko gestų valdymą ir belaidį įkrovimą. Tačiau modelis pasižymi gana silpna baterija, prasta įranga ir nepaprastai aukšta kaina.
 3. „Apple iPhone 8.“ Labai galingas ir produktyvus įtaisas su šešių branduolių „A11 Bionic“ procesoriumi, kuris, aktyviai naudojant, gali išlaikyti iki dviejų dienų įkrovą. Tarp šio „iPhone“ pranašumų galima paminėti stiklinį neperšlampamą dėklą, gerą fotoaparatą, garsiakalbius, patogią sąsają, kompaktiškumą ir ergonomiškumą. Tačiau tuo pačiu metu telefonas turi gana didelių trūkumų - „aštuoni“ neturi ausinių lizdo, o jo kamera pastebimai išsikiša už korpuso. Pasenęs „iPhone 8“ dizainas taip pat nesėkmingas.
 4. „Apple iPhone 8 Plus“. Kaip ir ankstesnis modelis, jis pasižymi dideliu našumu ir turi labai gerą pagrindinę kamerą, be to, palaiko belaidžio įkrovimo funkciją ir nebijo žemos temperatūros. Tačiau dėl ausinių lizdo, įspūdingų matmenų ir galinio skydelio prekės ženklo trūkumo „iPhone 8 Plus“ nėra geriausia kainos ir kokybės santykis.
 5. „Apple iPhone 7. Seven“ yra gražaus dizaino, jame įrengta vaizdo kamera su optiniu stabilizavimu, geras ekranas ir tvirtas dėklas, patikimai apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės. Keturių branduolių „A10 Fusion“ procesorius, 128 GB vidinės atminties, optimali įstrižainė, turtingas spalvų atkūrimas ir iki dviejų dienų trunkanti baterija yra pagrindiniai modelio pranašumai. Bet šį „iPhone“ galite pasirinkti tik tuo atveju, jei vartotoją tenkina plokščias kalbėtojo garsas ir labai vidutiniškas fotoaparatas.
 6. „Apple iPhone XR“. Labai patvarus ir šaunus įtaisas su įdomiu dizainu, pateiktas šešiais atspalviais. Plonas telefono korpusas pagamintas iš tvirto stiklo ir metalo, patikimai apsaugotas nuo drėgmės ir žemos temperatūros. Nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybė yra aukščiausio lygio, nors portreto režimu galite fotografuoti tik žmones. Tuo pačiu metu telefonas yra labai slidus, o akumuliatoriaus įkrova yra labai išeikvota naudojant fotoaparatą.

Atnaujinti ir naudoti įrenginiai

Kadangi „Apple“ produktų dabar negalima vadinti biudžeto lėšomis, daugelis vartotojų renkasi atnaujintų prietaisų (atnaujintų arba tiesiog „atsiųstų“) pirkinius. Tai yra gamyklos sugedę telefonai, kuriuose gamintojas pakeitė sugedusias dalis, korpusą, ekraną ir serijos numerį. Po restauravimo tokiu būdu „iPhone“ yra supakuoti į dėžutes su atitinkamu ženklu ir siunčiami parduoti už mažesnę kainą.

Paprastai veikiantys gana pigūs „ref“ yra ne prastesni už naujus įrenginius, todėl nusipirkti tokį telefoną gali būti idealu žmonėms, kurie svajoja apie „iPhone“, tačiau jų finansai yra riboti.

Be to, daugumoje atnaujintų „Apple“ siūlomų modelių beveik neįmanoma rasti naujų mažmeninėje prekyboje.

„IPhone“ trūkumai

Tačiau labai svarbu mokėti atskirti gamintojo atkurtas programėles nuo perpardavėjams suremontuotų naudotų „iPhone“ telefonų. Pastaruoju atveju greičiausiai teks susidurti su ekrano defektais, paslėptu elementu, pakabinamais mygtukais, tinklo praradimu, neoriginaliais priedais ir daugeliu kitų problemų. Norėdami to išvengti, turite žinoti pagrindines atkurtų „iPhone“ savybes:

„Apple“ sertifikuota iš anksto

 • Atnaujinto įrenginio serijos numeris turi prasidėti raide F.
 • Jūsų atnaujinto telefono dėžutė visada yra hermetiškai uždaryta ir pažymėta etikete „Apple Certified Pre-Owned“. Be to, jame nėra „iPhone“ modelio paveikslėlio.
 • Tiek pats prietaisas, tiek prie jo pritvirtinti priedai turėtų būti su gamykline plėvele.
 • Dėžutės gale nurodytas identifikatorius turėtų atitikti numerį, nurodytą „iPhone“ nustatymuose.
 • Gamintojo atkurti modeliai visada parduodami neaktyvūs.

Reikėtų pažymėti, kad originalius „refs“ iš „Apple“ galima nusipirkti tik dideliuose mažmeninės prekybos tinkluose. Mažieji perpardavinėtojai, siūlantys įsigyti geriausius „iPhone“ modelius už įtartinai mažą kainą, tikriausiai atiduos panaudotą įrenginį atnaujintam.

Vartotojo apžvalgos

Kad nepadarytumėte klaidos pasirinkdami „iPhone“, turėtumėte ne tik išstudijuoti jums patinkančių modelių technines charakteristikas, bet ir susipažinti su jų apžvalgomis. Vartotojų nuomonė apie „Apple“ įrenginius dažniausiai yra teigiama, tačiau kai kuriais atvejais žmonės mini apžvalgų trūkumus, kurių negalima nustatyti prieš pradedant veikti telefonui.

Aš nusprendžiau pakeisti „iPhone 7“ naujesniu modeliu ir įsigijau „XS Max“. Sąžiningai, nusivylęs. Telefonas yra siaubingai slidus, jis net juda belaidžiu įkrovimu, jis nuolat stengiasi iškristi iš rankų ir kišenių. Tuo pačiu metu jis yra trapus - nukrito iš 40 cm aukščio, dėl to galiniame skydelyje atsirado dvi drožlės ir labai pastebimas įtrūkimas.

Rašydamas ant lygaus paviršiaus, įrenginys įsitaiso dėl išgaubtos kameros. Bendravimas užmezgamas su skirtinga sėkme, pašnekovas periodiškai dingsta. Pakuotės paketas yra labai prastas - net adapterio nuo „Lightning“ iki „mini-lizdo“ nėra. Apskritai, žalias produktas, aš žinočiau - niekada jo neimsiu.

Vladimiras

„IPhone 6S“ naudojuosi jau dvejus metus - mano manymu, tai yra geriausias telefonas pasaulyje! Taip, iš pradžių didelis ekranas neatrodė labai patogus, bet aš greitai prie to pripratau. Akumuliatorius yra puikus, jis vis dar išlaiko visą dieną ir net pusę. Sistema veikia gerai, beveik nėra trikdžių ir gedimų. Gaila, kad „Java“ nepalaikoma, tačiau tai visiškai įmanoma išgyventi.

Viktorija

Anksčiau naudodavau 6S ir SE, dabar norėjau nusipirkti „aštuonis“. Mane maloniai nustebino stiklo kokybė - kai numečiau telefono kraštą ant plytelės, ant dėklo liko tik pora mažų įbrėžimų. O naudojant silikono dėklą, prietaisas visai nebūtų nukentėjęs.

Fotoaparatas tiesiog nuostabus, tokios aiškios ir aukštos kokybės nuotraukos dar niekad nebuvo įvykdytos jokiame išmaniajame telefone. Tiesa, porą kartų tai buvo klaidinga - atrakinant telefoną vibruota, tačiau ekranas nešviečia, turėjau paspausti užrakto mygtuką. Ir vieną kartą, be jokios priežasties, išsijungė 80 proc. Bet aš įtariu, kad viskas, kas aprašyta, yra „iOS 11“, o ne paties „iPhone“ trūkumai.

Andrejus

Neseniai perjungėte iš „iPhone 6S Plus“ į XR. Puikus telefonas, visais atžvilgiais vėsesnis! Greičio skirtumas pastebimas plika akimi, fotoaparatas yra puikus, programos atidaromos akimirksniu, nieko nekabina. Man labai patiko „Face ID“ funkcija - kaip paaiškėjo, ji yra labai patogi ir praktiška. Džiaugiuosi, kad šioje eilutėje yra spalvų pasirinkimas, nes standartinis sidabras, juodas ir auksas jau yra nuobodūs. Su rinkiniu pateiktos ausinės šiek tiek nusivylė - padidėjus garsui, garsas tampa tiesiog baisus, neįmanoma normaliai klausytis muzikos.

Olga
1 žvaigždė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Dar nėra įvertinimų)
Įkeliama ...
Adblock detektorius

Spinta

Elektronika

Skalbimas